Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλησπέρα στην κοινότητα και σε όλους τους χαζομπαμπάδες της Ελλάδας.

Έφτασε η ώρα να βαπτίσουμε την κορούλα μας και ψάχνουμε για ένα ωραίο χώρο στην παραλία. Μετά από μία μικρή έρευνα κατέλειξα στα εξής: balux seaside το οποίο βρίσκεται στην Γλυφάδα. Μετά θυμήθηκα το ακάνθους που ήταν εκεί δίπλα. Ενημερώθηκα ότι έχει μετακομίσει στον Άλιμο και ψάχνωντας στο Google ακάνθους 2015 αλιμος μου βγάζει πρώτο ένα site που λέγεται athensreserve.gr το οποίο έχει ένα τηλέφωνο στον τίτλο 2118503680. Πήρα εκεί τηλέφωνο και μου είπαν οτι δεν ασχολούνται με τις εκδηλώσεις αλλά μόνο με τις κρατήσεις τουν μαγαζιού για το νυχτερινό κομμάτι. Το ίδιο και άλλα 5 παρόμοια Site που πήρα. Ξέρει κανείς τι παίζει και πώς μπορώ να επικοινωνήσω με το μαγαζί ? Δεν μου βγάζει κάποιο επίσημο site του μαγαζιού και δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Επίσης το Nalu Cafe που είναι δίπλα από ότι κατάλαβα είναι επίσης πολύ ωραίο αλλά ανήκει στο ίδιο συγκρότημα. Το θέμα είναι να βρούμε το τηλέφωνο. Αν έχει κανείς καμια άκρη θα με βοηθούσε πολύ γιατί φαίνεται να αξίζει ο χώρος. ή κάποιος παλιός που έχει κάνει εκει βάπτιση να μας πεί τιμές ? Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...