Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΗ


cris.zou

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ... ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΑΝ ΣΤΕΛΝΩ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΦΟΡΟΥΜ Η ΘΕΜΑ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΨΑΧΝΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΟ SITE ΣΑΣ..

ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΠΥΧΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΜΥΡΩΔΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΙΤΙΚΟ? ΕΧΩ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΖΗΣΕΙ ΑΥΤΟ.. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 2Η ΜΕΡΑ... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ Η ΑΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΜΕ ΑΚΟΜΨΟ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ... ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δε νομιζω οτι ειναι κατι αυτο.Εννοεις οτι αντι να βγαινει σε υγρη μορφη το αιμα βγαινει σε κομματια σωστα? Εγω συνεχως το παθαινω αυτο.Προσεχε να μην κρυωνεις οταν ειναι να αδιαθετησεις...πολλες φορες φταιει αυτο.Εννοειται μια επισκεψη στο γυναικολογο δεν βλαπτει αλλα δε νομιζω οτι ειναι κατι που πρεπει να σε φοβιζει.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...