Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τροχαιο με θυματα δυο αγγελουδια στο Αλιβερι


Recommended Posts

κριμα, αδικο, γιατι τα παιδακια να χανονται ετσι ΑΔΙΚΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τραγωδία τα ξημερώματτα στο Αλιβέρι Ευβοίας. Ενα βρέφος 9 μηνών και ένα κορίτσι 12 ετών σκοτώθηκαν μετά την πτώση ΙΧ αυτοκινήτου στη θάλασσα καθώς διέσχιζε την ακτή Νηρέως, από τη Χαλκίδα προς το Αλιβέρι.

Το δυστύχημα σημειώθηκε στη 1:30 μετά τα μεσάνυχτα στο 5ο χλμ. της επαρχιακής οδού Αλιβερίου-Χαλκίδας.

Στο ΙΧ αυτοκίνητο επέβαιναν συνολικά πέντε άτομα, η 26χρονη οδηγός, ένας άνδρας 28 ετών, μία 14χρονη -νοσηλεύονται σε κατάσταση σοκ στο νοσοκομείο της Χαλκίδας- και τα δύο παιδιά που ανασύρθηκαν νεκρά.:cry::cry:

 

 

 

 

 

 

search%3Fq%3D%25CF%2584%25CF%2581%25CE%25BF%25CF%2587%25CE%25B1%25CE%25B9%25CE%25BF+%25CE%25B4%25CF%2585%25CF%2583%25CF%2584%25CE%25B7%25CF%2587%25CE%25B7%25CE%25BC%25CE%25B1+%25CF%2583%25CF%2584%25CE%25BF+%25CE%25B1%25CE%25BB%25CE%25B9%25CE%25B2%25CE%25B5%25CF%2581%25CE%25B9%26hl%3Del%26sa%3D2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ψυχούλες..

Κι αυτή η μάνα όμως.. δεν θα φύγει ποτέ από το μυαλό της το καταραμένο δευτερόλεπτο.. Ολη η ζωή της θα γυρνάει γύρω από αυτό το δευτερόλεπτο..

Τι να πει κανείς για αυτά..

Nothing you would take... Everything you gave...

Link to comment
Share on other sites

Δεν φτανει η υπογεννητικοτητα της Ελλαδας ερχονται και τα καταραμενα τα τροχαια που στερουν την χωρα μας απο γερα ελληνοπουλα, την αυριανη γενια ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυριο θα γινόταν ο γάμος του ζευγαριου και η βάφτιση της 9μηνης κορούλας τους. Η δωδεκάχρονη ήταν αδερφή της οδηγού.επειδή την κοπέλα την ξέρω, τρέμω τη στιγμή που θα τη συναντήσω...

Link to comment
Share on other sites

αυριο θα γινόταν ο γάμος του ζευγαριου και η βάφτιση της 9μηνης κορούλας τους. Η δωδεκάχρονη ήταν αδερφή της οδηγού.επειδή την κοπέλα την ξέρω, τρέμω τη στιγμή που θα τη συναντήσω...

:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( τραγικο και ανειπωτο! θερμα συλλυπητηρια...

γεμισε ο ουρανος αγγελουδια:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Προκειται για την ξαδερφη μου, η οποια οδηγουσε το αυτοκινητο.Απο αυτοπτες μαρτυρες μαθαμε πως τoυς

προσπερασε μια νταλικα με μεγαλη ταχυτητα και απο το τρανταγμα που εκανε ο αερας λογω της ταχυτητας που ειχε η νταλικα, εχασε τον ελεγχο η ξαδερφη μου,χτυπησε στα κολωνακια τα προστατευτικα του δρομου και επεσαν

στον γκρεμο και στην συνεχεια στην θαλασσα.Πνικηγε το παιδι της και η μικρη της αδερφη.Το ατυχημα εγινε στο Αλιβερι ,στην ακτη Νηρεως με κατευθυνση προς Αλιβερι,01/07/2010,

γυρω στις 2 τα ξημερωματα.Μια νταλικα η οποια προσπερασε 3 οχηματα και προκαλεσε το ατυχημα.Της οποιας ο

αλητης οδηγος, ουτε καν εκοψε ταχυτητα για να δει τι συνεβη.Σηκωθηκε και εφυγε.Αν καποιος γνωριζει κατι ας

επικοινωνησει μαζι μου.

Οποια πληροφορια και αν εχετε..Οι επιζωντες ειναι σε ασχημη κατασταση και σωματικη και ψυχολογικη.Και ολοι

μας..Σας ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Προκειται για την ξαδερφη μου, η οποια οδηγουσε το αυτοκινητο.Απο αυτοπτες μαρτυρες μαθαμε πως τoυς

προσπερασε μια νταλικα με μεγαλη ταχυτητα και απο το τρανταγμα που εκανε ο αερας λογω της ταχυτητας που ειχε η νταλικα, εχασε τον ελεγχο η ξαδερφη μου,χτυπησε στα κολωνακια τα προστατευτικα του δρομου και επεσαν

στον γκρεμο και στην συνεχεια στην θαλασσα.Πνικηγε το παιδι της και η μικρη της αδερφη.Το ατυχημα εγινε στο Αλιβερι ,στην ακτη Νηρεως με κατευθυνση προς Αλιβερι,01/07/2010,

γυρω στις 2 τα ξημερωματα.Μια νταλικα η οποια προσπερασε 3 οχηματα και προκαλεσε το ατυχημα.Της οποιας ο

αλητης οδηγος, ουτε καν εκοψε ταχυτητα για να δει τι συνεβη.Σηκωθηκε και εφυγε.Αν καποιος γνωριζει κατι ας

επικοινωνησει μαζι μου.

Οποια πληροφορια και αν εχετε..Οι επιζωντες ειναι σε ασχημη κατασταση και σωματικη και ψυχολογικη.Και ολοι

μας..Σας ευχαριστω πολυ.

θερμά συλλυπητήρια:-(:sad::-(:sad::-( απο την ωρα που το ακουσα δεν μπορω να το βγαλω απ το μυαλο μου...:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

http://kouti.org/3264

 

 

Πότε θα βάλουμε τέλος στον Eμφύλιο του δρόμου;;

 

Για κάποιους τα ταξίδια, μικρά ή μεγάλα, τελειώνουν νωρίς και απότομα. Ένα τηλεφώνημα, ένα ποτό έξω με τους φίλους, ένα «έλα μωρέ, δεν πειράζει» και μετά αυλαία. Οριστικά. Άδικα. Η ανθρώπινη υπεροψία και ανευθυνότητα κρατάει το τιμόνι με το ένα χέρι και με το άλλο ασχολείται με άλλα σημαντικά θέματα…πιο σημαντικά από τη ζωή. Κι ύστερα κραυγές, φώτα αχνά και ακαθόριστα, και πολλά γιατί. Γιατί άραγε; Γιατί σε μένα; Αφού δεν έκανα τίποτα λάθος. «Γιατί» και σʼ αυτόν που έκανε λάθος…Τόσοι οδηγοί κάνουν λάθη στο δρόμο…

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:( Απιστευτο, λυπαμαι αφανταστα, ευχομαι να βρουνε αυτον τον ανθρωπο που σιγουρα μονο ως ζωο χωρις συνειδηση θα μπορουσε να χαρακτηριστει...

Εγκληματικη πραξη...

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ πολύ στενοχωρήθηκα. Ακόμα να βρεθεί αυτός που προκάλεσε το ατύχημα; μα είναι δυνατόν; κοιμάται ήσυχος αυτός ο άνθρωπος δηλαδή; τι να πώ...πολύ κρίμα. Πως θα ζήσει την υπόλοιπη ζωή της αυτή η μάνα Θεέ μου;

 

mariapapaki συλλυπητήρια.

Link to comment
Share on other sites

Το παληκάρι είναι δεύτερος ξάδερφος του άντρα μου,μένουν δίπλα μας στο χωριό στην Εύβοια,δεν είχαμε ιδιαίτερες σχέσεις αλλά σε κάτι τέτοια σε πιάνει η ψυχή σου....

Χτες τα πεθερικά μου πήγαν και τους είδαν στο νοσοκομείο και μου είπαν ότι το βλέμμα της μανούλας τα λέει όλα... :(

Link to comment
Share on other sites

ειναι ανηψια ενος συναδελφου μου απο την πρωτη μερα που το εμαθα δεν μπορω να συνέλθω !!! :(

 

ο δρομος ειναι πολύ επικυνδινος και στενός ....

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινα δεν ξερω ποτε και με ποιον τροπο θα συνελθουν αυτοι οι ανθρωποι:(:(:(

αυτη η μανα... εχασε το μωρο της και την αδερφουλα της μαζι:cry::cry::cry:

καλο ταξιδι στα αγγελουδια...

οσο για τους γονεις...δεν υπαρχουν λογια:cry::cry:

μακαρι να εχουν δικους τους ανθρωπους κοντα τους αυτες τις ωρες.. κριμα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...