Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

«ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ»


Recommended Posts

... πρόκειται για κύκλο συζητήσεων που οργανώνει ο Ι. Ν. Κοιμήσεως Θεοτόκου στο Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκης με θέματα γύρω από την εγκυμοσύνη και τη μητρότητα!

 

Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον και προτότυπο και πιστεύω πως αξίζουν μπράβο στον/στους διοργανωτή/ές.

 

Παραπέμπω και το link που βρήκα την ανακοίνωση:

 

http://oreokastritis.blogspot.com/2011/04/blog-post_23.html

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε αυτή την εκκλησία παντρέυτηκα και βάπτισα την κόρη μου...

 

Αν δεν έχω γεννήσει θα πάω να τα παρακολουθήσω... Μπράβο τους πολύ ωραία σκέψη!!!

Και μπράβο και σε εσένα που μας το έκανες γνωστό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Katsarida, απ΄ότι βλέπω έναν μήνα τον έχεις μέσα στο νερό ακόμα! Αν τα καταφέρω θα ήθελα να πάω και εγώ, ιδίως στη δεύτερη συνάντηση για τη ψυχολογία της εγκύου!

 

Πού ξέρεις μπορεί να συναντηθούμε εκεί...

Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι αν υπάρχουν άλλες μαμάδες (ή όχι ακόμη...) από την περιοχή μας στο forum... Πέραν των ομιλιών, θα μπορούσαμε να συγκεντρωθούμε πιθανό σε κάποια φάση...?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...