Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κρεμα κατα των ραγαδων αοσμη και φθηνη


Recommended Posts

ποια κρεμα ενυδατωσης κατα των ραγαδων ειναι αποτελεσματικη, φυτικη και ΔΕΝ μυριζει εντονα?

Το προβλημα μου κυριως ειναι η μυρωδια..η Simulcion και μια της Apivita μυριζαν απο την καλεντουλα και δεν την παλευα καθολου..

 

θελω να απορροφαται ευκολα, να μυριζει απο καθολου εως διακριτικα και να μην κοστιζει πανω απο 15 ευρω αν ειναι δυνατον.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


riniw μου καλύτερα να κοιτάξεις για μία κρέμα θεραπείας των ραγάδων και όχι προληπτική. αν οι ραγάδες είναι κόκκινες ακόμα μπορείς να τις προλάβεις. εγώ λόγω εγκυμοσύνης χρησιμοποιώ την SALBA MAMMA UNO προληπτικά και παρόλα αυτά εμφάνισα ραγάδες στο στήθος. Νομίζω τελικά πως οποιαδήποτε κρέμα και αν χρησιμοποιείς πρέπει να την βάζεις 2 φορές την ημέρα και να την απλώνεις μέχρι να απορροφηθεί τελείως. εγώ δεν την χρησιμοποιούσα κάθε μέρα.. δυστυχώς! αλλά πλέον δεν την παραλείπω γιατί μπήκα στον έβδομο και δεν θέλω να δω και την κοιλιά μου κόκκινη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ρωτήσω κάτι;για ραγάδες που δεν δημιουργήθηκαν απο την εγκυμοσύνη αλλά απο την αυξομείωση βάρους αποδίδει κάποια κρέμα;

 

όχι καμμία...

 

 

Μπορείς να πάρεις την aloe vera της εταιρείας zuccari είναι σε μορφή τζελ και δεν μυρίζει καθόλου..έχει γύρω στα 11€...

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

είναι 100 ml αλλά δεν θυμάμαι τιμή. δεν είναι ακριβή παντως! είναι λίγο λιπαρή , μυρίζει σαν αντιηλιακό μπορώ να πω.. αλλά δεν έχει κάποια ιδιαίτερα ενοχλητική μυρωδιά.. πήγαινε καλύτερα σε κάποιο φαρμακείο και διάλεξε μία χωρίς αρωμα. αυτή πάντως μου φαίνεται πολύ καλύτερη από όσες έχω δοκιμάσει κατά καιρούς. και μην χρησιμοποιήσεις βαζελίνη! έχω ακούσει τα χειρότερα! βρες μία που να σε βολεύει και απλώς κάνε σωστή χρήση!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...