Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αμβλωση..??η να το κρατησω...??


Recommended Posts

Γεια σας παιδια,ειμαι νεο μελος του τοπικ και μπηκα γαιτι ειμαι στα ορια της απογνωσης..!!!ειμαι δεκαπεντε μισο και εχω εδω και δυο χρονια σχεση με εναν ανθρωπο που στα αληθεια πιστευω πως ειναι ο ανθρωπος μου.Εχουμε ολοκληρωμενες σχεσεις το τελευταιο διαστημα(περιπου 9 μηνες)αφου εχω συμβουλευτει τον γυναικολογο μου(για το αν το σωμα μου ειναι ετοιμο) και αφου ειμαι σιγουρη για την ακεραιοτητα του χαρακτηρα του.Παντα καναμε ερωτα με προφυλαξεις και ποτε δεν μας εχει συμβει καποιο ατυχημα..παρολα αυτα τον τελευταιο εναμησι μηνα εχω παρατηρησει απωλεια της περιοδου μου.πηγα στον γυναικολογο μου (αφου εκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης και μου βγηκε θετικο )και με επιβεβαιωσε οτι η αυξηση της μητρας και τα συμπτωματα οφειλονται στην εγκυμοσυνη μου!!!Δεν μπορω σε καμια περιπτωση να εγκαταλειψω τα ονειρα μου το σχολειο μου τις σπουδες μου και γενικα τη μελλοντικη μου σταδιοδρομια κανοντας ενα παιδι!!!να τα συνδιασω δεν γινεται οποτε η μονη λυση ειναι η αμβλωση..κατι το οποιο δεν μου παει η καρδια να κανω...ο συντροφος μου οταν το εμαθε μονο που δεν αρχισε να χορευει απο τη χαρα του!!

Η μαμα σε περιμενει να ερθεις αγγελουδακι μου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γτ δεν μιλας με την φιλη σου την despoinoula μπας και βρητε μια λυση μαζι πωπωπω πως στεναχωρεθηκα για σενα κριμα στο ανθος της ηλικιας σας βρε κοριτσια!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Δείτε εδώ σημερινό θέμα http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=54876 .

Εγώ 15 χρόνων γυρνούσα στα κλαμπ.αυτές γυναικολόγο για γυναικολόγο δεν άφησαν!

Γίνετε μαζική επίθεση πάλι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δείτε εδώ σημερινό θέμα http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=54876 .

Εγώ 15 χρόνων γυρνούσα στα κλαμπ.αυτές γυναικολόγο για γυναικολόγο δεν άφησαν!

Γίνετε μαζική επίθεση πάλι!

χααχχαχααχχαχαχαχαχα

 

γτ δεν μιλας με την φιλη σου την despoinoula μπας και βρητε μια λυση μαζι πωπωπω πως στεναχωρεθηκα για σενα κριμα στο ανθος της ηλικιας σας βρε κοριτσια!

 

οντως να πατε κ μαζι 5ημερη να μην αισθανεται μονη!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μου την δινει γτ καποια στιγμη θα μπει κανενα κοριτσακι με οντως πραγματικο θεμα και αντε μην πω τωρα καμια κουβεντα ανομαλοι αλλη δουλεια δεν εχετε ακου εκει στα ορεια της απογνωσης το βλεπει ο γιος μου ο 16χρ.και του πεσαν τα μαλια σιχτιρ!!!!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

ουφ...boring !!!!καταντησε γελοιο πια...απο περσυ αυτη η ιστορια....ακομη να μαθει???επισης λεει για εκτρωση αλλα η υπογραφη της ακυρη....

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συγνωμη για ηλιθιες μας περναει ? σημερα δημοσιευσε οτι ειναι 6 μηνων http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1463930#post1463930

και δημοσιευει και τα παραπανω? δεν εχουν πως να γεμισουν τον χρονο τους και πλεκουν σεναρια....

Link to comment
Share on other sites

Σσσ...θα ρθει καμία να μας κάνει πάλι αναφορά!

 

συγνωμη στης δημητρουλας το τοπικ για εσας κανανε αναφορα ή για τη μουφοϊστορια?/?:shock::shock:

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ εκανα για το εδω θεμα αναφορα αλλα οχι για μας γτ ως γνωστο ειμαστε σοβαρα κοριτσια αλλα για το θεμα να το κλειδωσει για αυτο οτι μλκ προλαβετε να πειτε πειτε την χουαχαχαχααχααχααχααχαχαχ

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΛΟΙΠΟΝ τερμα κοπελια μια μπαινεις ως δεσποινα μια μπαινεις ως κυρα κατινα διαλεξε ποσο μηνων εισαι κ ποτε εκανες σεξ με ποιον!!!!!με παιδικο φιλο 60 ετων η με συνομηλικο?

οχι 40αρα ακαδαμαικος ουτε πρυτανης να ηταν!!!!

πηγε λεει σε γυναικολογο να εξετασει το σωμα της να της πει αν ειναι ετοιμο για σεξ!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

στεφανια δεσποινα μαρικα γκολφω η οπως αλλιως σε λενε

παρε τα κουβαδακια σου κ αντε να παιξεις ηλεκτρονικα με την παρεα σου

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια κοριτσια συγκροτηθητε μπορουμε να βοηθησουμε εναν αρρωστο ανθρωπο αυτη την στιγμη καθηστε να κανω καφε κι ερχομαι

 

Κανε κ για μένα.γλυκό γάλα φραπέ.

Link to comment
Share on other sites

πες τα δημητρα!!!!τοση ωρα δεν γραφω αλλα τωρα που ξαναειδα παρομοιο θεμα ελεος!!!δεν ειμαστε χαζες!!!κουφετακι αχ βρε κουφετακι με 10000000000000000 σε παω!!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα στο αλλο τοπικ απευθυνεται σε ενα μελος που ειχε γραψει πριν κατι αιωνες ή μου φαινεται???εννοω η στεφανιτσα...

 

κουφετακι εχεις πμ

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΤΟΙΜΑ ΤΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΑΧ!!!ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟΚΑΛΑ ΜΑΡΑΚΙΑ ΤΟ ΜΕΣΣΙΜΕΡΙ ΟΥΠΣ γτ δεν μιλατε ωρε γραφω με τις γραμματουνες τοσην ωρα?χαχαχααχχααχχαχα

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...