Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ


VALANTO

Recommended Posts


Διαφημίσεις


ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ 1 ΧΡΟΝΟ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;:-(:sad:

 

Καλημερα!Καταρχήν μην αγχώνεσαι γιατι και αυτό απο μόνο του μπορεί να είναι ο λόγος που δεν μένεις έγκυος.Αν προσπαθείς ήδη ενα χρόνο ή θα χαλαρώσεις και θα συνεχισεις για κανενα εξάμηνο ακομα την προσπαθεια ή θα απευθυνθείς σε ένα γιατρό που το πρωτο πραγμα που σας σας πει να κάνετε είναι ενα σπερμοδιαγραμμα ο συζυγος

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ 1 ΧΡΟΝΟ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;:-(:sad:

 

 

VALANTO ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙΣ.Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΙ.ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ,ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ!

Link to comment
Share on other sites

το βασικο ειναι το αγχοσ να μην το σκεφτεσαι συνεχεια και θα ερθει αλλα ατο πιο βασικο ειναι οι εξετασεισ πρεπει να κανεισ τισ απαραιτητεσ σιγουρα θα σε ενημερωσει ο γιατροσ σου αν οχι ψαξε καλυτερα για αλλον

z3hWp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ 1 ΧΡΟΝΟ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;:-(:sad:

Κοριτσακι το χρονικο διαστημα δεν ειναι φοβερα μεγαλο,αλλα επειδη βρισκομαι στην ακριβως ιδια θεση,θα σε συμβουλευα να πας σε εναν καλο γιατρο και γιατι οχι και σε καποιον αλλον ακομη για δευτερη γνωμη,για να σου προτεινει λυσεις...εμεις πηγαμε εχθες και μας ειπε σπερματοδιαγραμμα για τον αντρα μου και σαλπιγγογραφια για μενα...καλη δυναμη σε ολες μας και που θα παει θα ερθει.....

Link to comment
Share on other sites

VALANTO μου θελω να σου πω οτι το πιο συχνο σοβαρο προβλημα που πολλες κοπελες δεν μενουν εγκυες κ ακομα δεν εχει βρεθει φαρμακευτικη θεραπεια ειναι το ΑΓΧΟΣ βγαλτο απο μασα σου κ θα δεις ποσο γρηγορα θα κανεις παιδακι δεν ειναι δα κ τοσος πολυς ο χρονος που προσπαθειτε να δεις που ολα θα ερθουν.αν νομιζεις παλι οτι πρεπει να ξεκινησεις εξετασεις ας κανει ο αντρας σου πρωτα ενα σπερμοδιαγραμμα κ εσυ μετα μια σαλπιγγογραφια.καλη επιτυχια στις προσπαθειες σου

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ, ΠΡΩΤΑ ΑΠ' ΟΛΑ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ.

ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΤΙ ΗΛΙΚΙΑ ΕΧΕΙΣ; ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΧΡΙ 32, ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΣ ΣΑ ΓΙΑΤΡΟ.

ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 35, ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΘΕΙΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ.

ΕΧΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ;

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ.

ΚΑΙ, ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ, ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΠΑΦΕΣ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...