Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πάρτυ για 9χρονο κοριτσάκι


Recommended Posts

Καλημέρα!!

 

αυτή την χρονιά θέλω να προτείνω στην ξαδέρφη μου να διοργανώσουμε μαζί το πάρτυ της 9χρονης κορούλας της.Κάθε χρονιά της κάνει πάρτυ αλλά τίποτα το ιδιαίτερο που να την δω να το ευχαριστιέται..η ξαδέρφη μου καλεί τα ξαδέρφια της και ίσως και θείους της και λίγα παιδάκια(όσα υπάρχουν δηλ.)αλλά καμία χρονιά δεν έχει τύχει(λόγω εποχής, όπου λείπουν όλοι)να καλέσει συμμαθήτριες-συμμαθητές της.

Αυτή τη φορά όμως θα το κάνει μία εβδομάδα μετά όπου νομίζω θα έχουν προλάβει να γυρίσουν οι φίλες της.

Είναι και σε μία ηλικία όπου ζητάει άλλα πράγματα, έχει μεγαλώσει, και για αυτό θα ήθελα τις ιδέες σας όσον αφορά στην διακόσμηση, στην απασχόληση τους ,κλπ! :D:D:D Ακόμη και αν με κάποιον μαγικό τρόπο μπορούσαμε να της κάνουμε πάρτυ-έκπληξη θα ήταν αρκετά καλό!!

Περιμένω τις προτάσεις σας!! :)

5qfMp3.pngM5Bvp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ ΣΤΟ KIDOM ΤΟΥ ALLOU FUN PARK. ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΙΚΗΣ ΠΤΩΣΕΩΣ. ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥΡΤΑ ΑΝΙΜΑΤΕΡ ΜΕΧΡΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ. ΑΝ ΘΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΕΣ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 210-4256990 ΚΑΙ ΖΗΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΤΙ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΣΥ ΤΗΣ ΚΑΛΥΠΤΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΕΚΕΙ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... μπορείς αν σου αρέσουν να πάρεις όσες ιδέες θέλεις απο τα δικά μας πάρτι ... http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=8927

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φιλιώ & Ασημένια τί τρομερά πράγματα έχεις φτιάξει??τρελάθηκα με τις τούρτες ειδικά!!Θα μου στείλεις συνταγή από την τούρτα-τριαντάφυλλο - ΦΟΒΕΡΗ!!!! και από αυτήν με τα αφροπαγωτάκια??

Τα μπαλόνια?τα παρήγγειλες?

5qfMp3.pngM5Bvp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ... και καλή επιτυχία...λοιπόν η τούρτα τριαντάφυλλο είναι η μόνη που είναι αγοραστή (το γράφω κ στο τόπικ μου) αλλά τα πέταλα είναι απο λευκή σοκολάτα( κομένη σε μικρές λωρίδες )

Η άλλη με τα ζαχαροτά είναι δυόροφη ...απο μέσα βάζεις βάσεις πλαστικές <ζήτα σε ζαχαροπλαστείο >

Για γεμηση = ετοιμο παντεσπάνι (2 συσκευασίες )

κομπόστα , μπανάνα, κρέμα ζαχαροπλαστικής κ έτοιμη σαντηγή (2 κουτακια) κάνεις τις στρόσεις όπως θες εσύ ...ο επάνω όροφος να εχει πιο μικρό παντεσπάνι <κόψε το με μαχέρι>

απο εξω το καλύπτεις με τη υπόλοιπη σαντηγή και κολάς τα κουφέτα κ τα ζαχαροτά <απο το mouses>...ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια

τα μπαλόνια τα έκανα όλα μόνη μου...τις ιδεες τις πήρα απο το youtube

ας πουμε το μπαλόνι λουλούδι... http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+make+a+flower+balloon&search_type=&aq=2&oq=how+to+make+a+flower ψάξε θα βρείς ακόμα κ για τα γεμιστά μπαλόνια...

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...