Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιδέες για τραγούδι στην Βάπτιση !


koullam

Recommended Posts

Γεια σας ήθελα τις ιδέες σας να μου προτείνετε τραγούδια για να χορέψουμε εγώ ο άντρας μου και ο γιος μας στην βάπτιση του γιού μας που σκοπεύουμε να την κάνουμε τον Σεπτέμβριο ! Δεν με πειράζει αν είναι στα αγγλικά ή στα ελληνικά φτάνει να είναι ωραίο και ρομαντικό που να ταιριάζει με την περίσταση ! Σας ευχαριστώ

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλε που χαθηκες εσυ??? Να σου ζησει ο μπομπιρας παντα γερο και ευτυχισμενο!!!! Πες μας τα νεα σου οταν μπορεις!

Απο τραγουδακια τωρα δεν εχω να σου προτεινω καποιο αλλα κοιτα Χατζηγιαννη....Εχει παρα πολλα που εχουν πολυ χαρακτηριστικους στοιχους!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλε που χαθηκες εσυ??? Να σου ζησει ο μπομπιρας παντα γερο και ευτυχισμενο!!!! Πες μας τα νεα σου οταν μπορεις!

Απο τραγουδακια τωρα δεν εχω να σου προτεινω καποιο αλλα κοιτα Χατζηγιαννη....Εχει παρα πολλα που εχουν πολυ χαρακτηριστικους στοιχους!!!

 

Link to comment
Share on other sites

lilouko πολυ ωραίο δεν το είχα υπόψη μου !! Θα το έχω στα υποψήφια σε ευχαριστώ πολύ !!

 

Eirini_Dr καλά είμαι και εγω και ο γιος μου άργησα αλλά γένησα και ευτυχώς στο τέλος πήγαν όλα κάλά !! Πες μου που γράφετε τώρα να νέα σας για να μπω να σας πω λεπτομέρειες !

 

Περιμένω και άλλες εισηγήσεις με τραγούδια

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 1 χρόνο μετά...

Γειά σας κορίτσια θα ήθελα την βοήθεια σας!Το Σάββατο που έρχεται βαφτίζω την μικρή μου και δεν ξέρω τι τραγούδι να βάλουμε όταν θα μπούμε στο κτήμα και όταν θα κόψουμε την τούρτα!Σκεφτόμουν του Ρουβά το ήρθες οταν θα μπουμε και να την κρατάει ο μπαμπάς της αλλά δεν ξέρω αν είναι λίγο υποτονικό και σε αυτην την περίπτωση στην κοπή της τούρτας κάτι πιο έντονο.Σύγνωμη αν σας κούρασα,ευχαριστώ εκ των προτέρων :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω θα εβαζα κατι τελειως παιδικο..ας πουμε καποιο απο τα στρουμφακια

 

Σορρυ αλλα εμενα δεν μου αρεσει καθολου το σκηνικο με την τουρτα στην βαπτιση και αν εκανα κατι σιγουρα θα ηταν με ενα παιδικο τραγουδι

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...