Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΩΟΡΗΞΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ;


Recommended Posts

:roll: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!

 

ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΕΜΦΑΝΗ ΣΗΜΑΔΙΑ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 18η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΥΝΗΘΩΣ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 29-30 ΗΜΕΡΕΣ.

 

ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΚΑΜΙΑ; ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΧΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ;

ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαριλι μου προφανως θα γινεται....καθε κυκλος δεν ειναι ιδιος με τους αλλους....

...κ καποιοι κυκλοι τυχαινει να ειναι ανωορρηκτικοι... :?

Δες λιγακι στις Ανακοινωσεις που εχει θεματα για ΩΟΡΡΗΞΙΑ...

 

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=9660

ΒΑΣΙΛΙΚΗ....ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!!29.11.03

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!04.08.10

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως και εγώ καταλαβαίνω την ωορηξία κυρίως με πονάκια χαμηλά. Αυτόν τον κύκλο δεν την κατάλαβα και νόμιζα ότι δεν θα είχα, αλλά όπως βλέπεις από το tickeraki μου έμεινα έγκυος ακριβώς σ' αυτόν τον κύκλο που δεν την κατάλαβα.

 

Οπότε όλα γίνονται.!!!!!!!!!!!! :D

20iyp2.png mI5Hp2.png
Link to comment
Share on other sites

:) ΜΩΡΕ ΛΕΣ ΜΑΚΑΡΙ!

ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΕΤΡΟΥΣΕΣ;

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 36,7

ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΩΟΡΗΞΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ 37 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν γίνεται λέει ωορρηξία χωρίς σημάδια!!! Αμέ!! Εγώ το μήνα που έμεινα έγκυος δεν είχα ούτε πόνο και δεν πρόσεξα ιδιαίτερη αλλαγή στα υγρά. Θερμοκρασία δε μετρούσα ούτως ή άλλως... Από πού από την Κρήτη είσαι Μαρίλη??

Link to comment
Share on other sites

Από τα Χανιά είμαι, εδώ γεννήθηκα και κατοικώ μόνιμα από μπαμπά Χανιώτη αλλά... μαμά Λασιθιώτισσα!! Η μαμά μου είναι από την Αγία Τριάδα πάνω από το Γούδουρα κοντά σε Ζήρο, Χανδρά. (φαντάζομαι τα ξέρεις) Από την άλλη παντρεύτηκα κι από τα μέρη σας! Ο άντρας μου είναι από το Μόχλο! Σίγουρα έχεις πάει για ψαράκι... Έχω συγγενείς πολλούς στη Σητεία και στην Ιεράπετρα, έρχομαι πολύ συχνά στα μέρη σας και ένα έχω να πω: Νιώθω περισσότερο δικιά σας! Είστε όλοι σας υπέροχοι άνθρωποι και ξέρετε να ζείτε και να αγαπάτε τους ανθρώπους και να διασκεδάζετε!! Τρεις με τεσσερις φορές το χρόνο έρχομαι αλλά δε μου φτάνει! Τόσο καλά περνάω! :D

Link to comment
Share on other sites

ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΜΟΥ.

 

ΣΠΟΥΔΑΣΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣΑ ΝΑ ΦΥΓΩ.ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ.

 

ΠΑΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΗ ΚΡΗΤΗ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...