Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ψαχνω Ιδιωτικο Παιδικό στο Παγκράτι


Recommended Posts

Καλησπερα σας κοριτσια ειμαι νεα στο παγκρατι και στο forum καλως σας βρηκα.Μενω στην φιλολαου και εχω τελειωσει ΤΕΙ προσχολικης αγωγης και θα ηθελα να μου πειτε τους πιο κοντινους σταθμους σε εμενα μιας και δεν εχω μεσο.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ροουζμαρι- πασιτέλους 8

σνουπυ- φιλαιτέρου 7 ή 10

στοργη- αθανασίας

δελφινάκια- τελαμώνος

 

που βέβαια, αν ήταν η δουλειά μου...θα του ήξερα

 

γιατί μόνο παγκράτι;

πρώτο σκαλί οδός Σωκίων Βύρωνας

ροουζ μαρί οδός Αιγιαλείας 47, Βύρωνας

ηλιοχαμόγελο οδός έρμου Βύρωνα

μικρή κιβωτος οδός Ανδριανουπόλεως Καισαριανή

λιλιαν λύκου αγιας παρασκευής 11

 

http://www.guide-of-greece.gr/category.php?category_id=77&area_id=3

 

http://www.xo.gr/default.aspx?pid=23&la=1&catID=3798&a=%ce%a0%ce%b1%ce%b9%ce%b4%ce%b9%ce%ba%ce%bf%ce%af+%ce%a3%cf%84%ce%b1%ce%b8%ce%bc%ce%bf%ce%af&c=&l=%ce%b2%cf%8d%cf%81%cf%89%ce%bd%ce%b1%cf%82&fWhere=&fWhat=&ss=false

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 χρόνο μετά...

Έχετε ακούσει τίποτα για τη Φραουλίτσα; Είναι Δαμάρεως και Φιλεταίρου στο Παγκράτι. Παλιά ονομαζόταν Νατάσα, αλλά άλλαξε ιδιοκτήτρια. Είναι η μόνη που μου είπε ότι έχει ακόμα θέση για βρεφάκι (16 μηνών).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

καλημερα κοριτσια, ψαχνω και εγω παιδικο για το μωρακι μου,πρεπει να δουλεψω και ειναι η πρωτη φορα που θα πρεπει να το αφισω, ειμαι αρκετα ανχωμενη, σιγουρα με καταλαβαινετε, θελω τον καλυτερο...

λοιπον, μενω πολυ κοντα απο το βρεφικο σταθμο φραουλιτσα, με βολεύει αλλα εχω ακουσει οχι πολυ καλα σχολια, δηλαδι, οτι ειναι λιγο σκοτεινό, και οτι δεν αναβουν την θερμανση...δεν ξερω! επισης το εψαξα στο ιντερνετ, λεει οτι τα παιδια εχουν παρακολούθηση από παιδίατρο, αληθευει, εμενα αυτοι που ταζουν πολλα και ζητανε λιγα μου φενοντε καπος.

μετα τις γιορτες σκεφτομαι να κλεισω ενα ραντεβου για να δω.

αν ομως καποια εχει κατι αλλο να μου προτεινει στην περιοχη!!!

 

ευχαριστο!!!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πέρασα απο φραουλίτσα, πολύ ευγενική η υπεύθυνη αλλά μου φάνηκε πολύ μικρό το κτίριο.

Στα δελφινάκια δεν με άφησαν να περάσω, έδωσα τηλ μου και ακόμα περιμένω...

95Jqp2.png

 

Τα παιδιά δεν θέλουν ψυχολόγο. Γονείς θέλουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...