Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μοντεσσοριανή εκπαίδευση Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικό με τον παιδικό σταθμό Μοντεσσοριανή Αγωγή στο Πανόραμα;έχω μάθει πως έχει αλλάξει ιδιοκτησιακό καθεστώς και αναρωτιέμαι αν άλλαξε γενικότερα.Υπάρχει κάποια μητέρα που πηγαίνει εκεί το παιδάκι της;Έχω ένα κοριτσάκι 3,5 ετών και βρίσκομαι στην αναζήτηση ενός καλού παιδικού σταθμού...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


lialillifee έχεις πμ.

 

nounou, λόγω της ώρας που κλείνει το σχολείο, δεν το προτίμησα για να πάω.

 

Το ιδιοκτησιακό καθεστώς πάντως δεν έχει αλλάξει από όσο έμαθα.

 

Δεν ξέρω αν ενδιαφέρεσαι για πρωτοβάθμια ή για νήπια.

Εγώ επισκέφθηκα την Ζαφρανά στην Καλαμαριά.

 

Αν σε ενδιαφέρει για μικρότερες ηλικίες μου λες, να σε ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Mar-tha θα μπορούσαμε να μιλήσουμε με πμ για την μοντεσοριανη στο Πανόραμα? Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...