Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πληροφορίες για τον Δημήτρη Λουτράδη-Ινστιτούτο γονιμότητας


Recommended Posts

Καλησπέρα και απο εμένα κορίτσια!

 

ανακάλυψα την παρέα σας απο το τροκτικό όταν διάβαζα για τις αντιδράσεις για αυτήν την αλητεία με το βίντεο στο άλτερ. Αν και δνε έχω ακόμη παιδιά σε πιάνει τρέλα όταν συνειδητοποιείς το που νμπορεί να φτάσει ο άνθρωπος για λίγα ψευτο-χρήματα...

Είμαι σε διαδικασία εξωσωματικής με τον κ.Λουτράδη στο Ινστιτούτο γονιμότητας στη Μαβίλη( www.iga.gr) και περιμένω με αγωνία να ολοκληρωθεί η διαδικασία για να μπορέσω να αναφωνήσω μαζί σε όλες σας ΄, ΌΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗΤΕΡΑ...

αν υπάρχει καμμία κοπέλα που να έχει εμπειρία με τον κ.Λουτράδη , η δική μου είναι πολυ θετική αλλα θέλω και άλλες γνώμες, θα ήταν μεγάλη χαρά αν μπορούσε να το μοιρασθεί μαζί μου

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


Καλημέρα και από εμένα!

Είμαι νέο μέλος και έχω μεγάλη αγωνία καθώς λόγω φραγμένης σάλπιγγας πρέπει να κάνουμε εξωσωματική! Γιατρός μου είναι ο κ. Λουτράδης και θα ήθελα την άποψή σας.

ʽΕχω τεράστια αγωνίααααα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

η εμπειρια μου απο τον συγκεκριμενο ειναι τρισαθλια κ το λεω αυτο μετα απο συνεργασια με αλλους 4 γιατρους κ 9 εξωσωματικες συνολο!οποια κοπελα θελει να μαθει περισσοτερα ας μου στειλει μνμ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Συμφωνώ με την φιόνα. Είμαι Βιολόγος και η εμπειρία μου(τόσο ως επιστήμονας όσο και ως υποψήφια για εξωσωματική) από Λουτράδη, Δρακάκη και άλλων σε αυτήν την παρέα είναι τραγική

Link to comment
Share on other sites

Φιόνα και mere θα ήθελα να μου στείλετε τις πληροφορίες και τις εμπειρίες που έχετε από αυτούς τους γιατρούς. Φιόνα τις 9 εξωσωματικές τις έκανες με τον Λουτράδη στο ιδιωτικό κέντρο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα και απο εμένα κορίτσια!

 

ανακάλυψα την παρέα σας απο το τροκτικό όταν διάβαζα για τις αντιδράσεις για αυτήν την αλητεία με το βίντεο στο άλτερ. Αν και δνε έχω ακόμη παιδιά σε πιάνει τρέλα όταν συνειδητοποιείς το που νμπορεί να φτάσει ο άνθρωπος για λίγα ψευτο-χρήματα...

Είμαι σε διαδικασία εξωσωματικής με τον κ.Λουτράδη στο Ινστιτούτο γονιμότητας στη Μαβίλη( www.iga.gr) και περιμένω με αγωνία να ολοκληρωθεί η διαδικασία για να μπορέσω να αναφωνήσω μαζί σε όλες σας ΄, ΌΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗΤΕΡΑ...

αν υπάρχει καμμία κοπέλα που να έχει εμπειρία με τον κ.Λουτράδη , η δική μου είναι πολυ θετική αλλα θέλω και άλλες γνώμες, θα ήταν μεγάλη χαρά αν μπορούσε να το μοιρασθεί μαζί μου

 

 

 

ioli09, πηγαίνω και εγώ στο ίδιο κέντρο. Αν θέλεις να ανταλλάξουμε απόψεις στείλε μου πμ. Έχω κάνει ήδη μία εξωσωματική εκεί.

I'm starting to lose my hope!!!:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
ioli09, πηγαίνω και εγώ στο ίδιο κέντρο. Αν θέλεις να ανταλλάξουμε απόψεις στείλε μου πμ. Έχω κάνει ήδη μία εξωσωματική εκεί.

 

καλησπέρα! ήθελα να ρωτήσω για την εμπειρία σου στον Λουτράδη. Έκανα πριν λίγες μέρες εμβρυομεταφορά και διαβάζοντας το forum έχω αγχωθεί λίγο. Δεν έμεινες ευχαριστημένη; ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Κρίμα που διαβάζω άσχημες γνώμες για αυτό το γιατρό, δεν το περίμενα γιατί εγώ έχω πολλή καλή γνώμη για αυτόν και την ομάδα του. Σε εμένα έχει φερθεί άψογα. Με προσέγγισε επιστημονικά αλλά κυρίως ψυχολογικά και βρήκε τον τρόπο να με στηρίξει για να έχω ένα καλό αποτέλεσμα χωρίς μεγάλη ταλαιπωρία και γνωρίζω άλλες 4 περιπτώσεις κοριτσιών που έγιναν μανούλες με τη βοήθειά του. Κάθε γυναίκα που προσπαθεί να κάνει παιδάκι είναι μια ιδιαίτερη περίπτωση!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα και έγω στο iga πηγαίνω και μέχρι στιγμής μου φαίνονται άψογοι. Ο γιατρός είναι ευγενής και καθησυχαστικός και όλο το προσωπικό μου φαίνεται άψογο. Πραγματικά θα ήθελα να μάθω γιατί κάποιες κοπέλες έχουν κακή γνώμη για το γιατρό και το το κέντρο.

x

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα, είμαι καινούριο μέλος .εκανα εξωσωματική icsi την πρώτη στο εξωτερικό , επιτυχής μεν , έκτοπος δε! Σκέφτομαι τον Λουτραδη , θα ήθελα λεπτομεριες και όχι σε επιπεδο service, αλλά καθαρά επιστημονικο.Αλλιως......να πάω πάλι εκεί

 

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...
η εμπειρια μου απο τον συγκεκριμενο ειναι τρισαθλια κ το λεω αυτο μετα απο συνεργασια με αλλους 4 γιατρους κ 9 εξωσωματικες συνολο!οποια κοπελα θελει να μαθει περισσοτερα ας μου στειλει μνμ

 

Φιονα γεια σου θα ηθελα να μαθω την εμπειρια σου στον Λουτραδη γιατι σκεφτομαστε να τον επισκευτουμε.εχω χασει 4 απο φυσιολογικη συλληψη κ εχω κανει 3αποτυχημενες εξωσωμ. Καταλαβαινεις ψαχνω επιτελους εναν ανθρωπο να με βοηθησει δεν αντεχω αλλο.σ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Φιονα γεια σου θα ηθελα να μαθω την εμπειρια σου στον Λουτραδη γιατι σκεφτομαστε να τον επισκευτουμε.εχω χασει 4 απο φυσιολογικη συλληψη κ εχω κανει 3αποτυχημενες εξωσωμ. Καταλαβαινεις ψαχνω επιτελους εναν ανθρωπο να με βοηθησει δεν αντεχω αλλο.σ ευχαριστω

 

Δε συμφωνώ με τη Φιόνα. Εκανα ένα κοριτσάκι με τον Λουτράδη. Θα έλεγα, σοβαρός, καλός επιστήμονας.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...