Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΝΑ31 ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΣ!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

"Ήτανε που λες κατακαλόκαιρο

κι ο δρόμος σ΄ένα διάφανο ουρανό

μες την αγκαλιά ό,τι ακριβότερο

κι ο κόσμος ένα βότσαλο μικρό

 

Κι εσύ μου λες να ξεχαστώ

τον Αύγουστο να σβήσω από τους μήνες

μα κι αν τις μνήμες πολεμώ

στον Αύγουστο με πάνε πάλι εκείνες"

 

 

 

Από σήμερα ένα όμορφο αγοράκι θα ομορφαίνει το κόσμο μας!

3500 κιλά μετά από μια εύκολη καισαρική βρίσκεται πια στην αγκαλιά της μαμάς του!

ΑΝΝΑ31 να σου ζήσει το μωράκι σου!

να ναι ευτυχισμένος και να σφίζει από υγεία μια ζωή!!!!!!!!!!!!!!

 

 

368374hvbaq23d1o.jpg

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλώς τον δεχτήκατε! Όλες οι μέρες της ζωής σας να είναι τόσο φωτεινές και χαμογελαστές όπως η σημερινή! Να τον χαίρεσαι Αννούλα και να τον καμαρώνεις! Καλή ανάρρωση :)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι,ναι κορίτσι μου κρατάς στην αγκαλιά σου επιτέλους ό,τι ακριβότερο. Να σου ζήσει ο Πρίγκηπας και να είσαι πάντα τόσο ευτυχισμένη όσο θα είσαι τώρα.

Σε περιμένουμε πίσω να μας διηγηθείς αυτή την μοναδική εμπειρία της ζωής σου και εύχομαι καλή ανάρρωση σε εσένα και στον μπαμπάς σας που θα έχει πάθει ένα ψιλοσόκ!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ τι ωραια!!!!!!!

Και αλλος μπέμπης στην παρέα μας!!!!!!!

Καλως ήρθες μικρό μαναράκι!!!!!!!!

Να σας ζήσει κοπέλα μου!!!!!!!!

Παντα γελαστός και ευτυχισμένος να ειναι στη ζωη του!!!!!!!!!!

 

 

(Βρε Αννουλα27 που τα βρίσκεις ολα αυτά τα καταπληκτικά κάθε φορα???

κοντευω να βάλω τα κλάματα πάλι,,,)

η κούκλα μου...18/8/2009

το αγορακι μου... 6/11/2012

Link to comment
Share on other sites

αχ αχ αχ 3.500 κιλα παιδαρος το μαναρι σου κοπελα μου να σου ζησει να το καμαρωνεις να ειναι παντα ευτυχισμενο γερο καλοτυχο αλλα πως να μην ειναι με τετοια μανουλα που θα εχει διπλα του και εναν εξαιρετικο μπαμπα,να σας ζησει και παλι συγχαρητηρια μανουλα!!!

 

βρε αννουλα27 τι μας κανεις και εσυ με την εναρξη της καθε γεννας σε ολες εχω κλαψει....να εισαι παντα καλα μας κανεις να νιωθουμε μοναδικα!ευχαριστουμε.

catcatard20090802_-8_My+child+is.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου καλά,...είμαι πίσω, χίλια ευχαριστώ για τις ευχές σας...με κάνετε πολύ χαρούμενη , έχω ανατριχιάσει..Αννα27,είσαι ένας θησαυρός..συγχαρητήρια σε όλες τις κοπέλες που γέννησαν ήδη, που γεννάνε τώρα, που θα γεννήσουν σύντομα..Θάυμα των θαυμάτων παιδιά, τώρα καταλαβαίνω τι στο καλό εννοούσαν: To παιδί μου είναι δώρο.....

Ετσι το βλέπεις, σαν ένα θαύμα, σαν να μην αξίζεις κάτι τόσο τέλειο και μεγάλο..

Λίγες μέρες πέρασαν απο όταν τα είπαμε την τελευταία φορά, αλλά νιώθω οτι έχει περάσει τόσος καιρός, οτι έχουν γίνει τόσα πολλά..

Φέραμε ένα μπέμπαρο στο σπίτι, σήμερα, περιγραφές τοκετού και λοιπά θα τα πούμε στο καφέ μας , πρέπει να τρέξω να δω τι λέει το πολύτιμό μας forum για το θηλασμό, πριν ξυπνήσει ο φαγανός μπέμπης...

Τι καλά που έιμαι σπίτι..στο νοσοκομείο δεν την πολυπάλευα..θα τα πούμε όλα..θέλω να προλάβω να σας διαβάσω...φιλάκια κοριτσάκια σε όλες, ευχαριστώ , ευχαριστώ, ευχαριστώ.....

TTh7p3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...