Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Mια αυγουστιάτικη νεράιδα ακόμα! honey να σου ζήσει!!!!


Recommended Posts

Σήμερα το πρωί στις 10.50 η αγαπημένη μας φίλη honey γέννησε το κοριτσάκι της!!!!!!! 2 850 και δε δυσκόλεψε καθόλου τη μαμά της!

 

Να σου ζήσει καλή μου, να ναι γερή και τυχερή η κούκλα σου!!!! να μεγαλώσει μέσα σε απόλυτη αγάπη, ηρεμία και πάνω απ όλα υγεία! να τη δεις μεγάλη και σπουδαία γυναίκα μέσα απ τη καρδιά μου!!!!!

 

634147pybxs3rotb.gif

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μελένια, να σας ζησει η μπεμπούλα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η ζωη της να ειναι παντα γεματη γέλια και χαρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πάντα ευτυχία και υγεία!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Αχ αυτο το μικρό σποράκι που τον Δεκέμβρη μέρα παρα μέρα περιμέναμε με αγωνία σε ενα αλλο καφέ τότε, να δούμε την χοριακη...ηρθε στον κοσμο!!!!!!!!

Ειμαι πολυ συγκινημένη γιατί ξεκινησαμε σχεδον ταυτόχρονα και τωρα να...εγινες ηδη μανουλα!!!!!!!!!!

 

Συγχαρητήρια για τη Ζωή σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

η κούκλα μου...18/8/2009

το αγορακι μου... 6/11/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Honey να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!!!!! Να έχει υγεία, καλή τύχη και να είναι πάντα χαρούμενη!!!! Και σε εσένα εύχομαι καλή και γρήγορη ανάρρωση και με το καλό να γυρίσετε στο σπίτι σας!!! Άντε και στις υπόλοιπες με το καλό!!!! ;) Ανυπομονούμε όλες!!!! Και φώτος πολλές να βάλεις να δούμε και λίγο ροζ οι αγορομάνες! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία και καταιδρωμένη εγώ. Μα δεν μπορεί να κοιμηθείς κανείς βρε παιδάκι μου και τσουπ ξεπετάγονται νεράιδες και πριγκίπισσες σαν την Ζωή σου!!!

Κοριτσάκι μου εύχομαι το καλύτερο για την μικρή σας, να είναι πάντα ανθισμένο το προσωπάκι της και να κάνει τους άντρες κομπολόι!!!!!

Καλή ανάρρωση και σε εσένα και σε περιμένουμε πίσω να μοιραστείς την εμπειρία σου μαζί μας!!!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μανουλα Αυγουστιατικη?συγχαρητηρια!!! τωρα πια θα εχεις την νεραιδουλα σου αγκαλιτσα και θα ειστε για παντα ευτυχισμενες μανουλα και κορουλα μαζι, ευχομαι να ειναι γερη ευτυχισμενη!σε περιμενουμε με την εμπειρια σου και τις φωτογραφιες!!!

catcatard20090802_-8_My+child+is.png
Link to comment
Share on other sites

Honey να σας ζήσει η μπέμπα!!!Τι καλύτερο δώρο γενεθλίων για το μπαμπά της!!!!Να είστε γεροί ,δυνάτοι και πάντα χαρούμενοι και αγαπήμενοι!!!!!!!Να την δείτε όπως επιθυμείτε!!!!

pcs9p3.pngTYJ2p2.png
Link to comment
Share on other sites

honey να σου ζησει!!!!!!!!!!!! Να ειναι γερη και δυνατη! Μου φαινεται απιστευτο το ποτε περασε ο χρονος....με το καλο να γυρισεις να μας γραψεις νεα και περιμενουμε εναγωνιως φωτο!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγχαρητήρια πολλά για τη μπουμπού σας...καλή ανάρρωση σε εσένα, όλα καλά εύχομαι , με το καλό στο σπίτι σας..

Αχ, τα πράγματα παίρνουν σιγά σιγά το δρόμο τους..

Στο τέλος αυτού του μήνα, όλες θα έχουμε τα πολύτιμά μας αγγελούδια στο σπίτι...ωραία που θα είναι...

Μελένια, φιλιά πολλά. μας έφτιαξες τη μέρα...

TTh7p3.png
Link to comment
Share on other sites

honey sinxaritiria gia tin mikri neraida!!!na sou zisei i mikroula sou kai se sena manoula sou euxomai kali anarwsi gia na epistrepseis sintoma konta mas!!!!

po po ftasame sto telos kai olo auto pou perasame 9 mines edw sto foroum mas exei desei para polu pou xairomai toso gia oles sas koritsia san na eprokito gia tin aderfi mou ena prama!!!

elpizw na sinexizoume na epikoinonoume kai na kratisoume auti ti filia!!!

filia polla

Link to comment
Share on other sites

892259gqctsxyqvo.jpg

 

Honey να σου ζήσει η μικρή σου! όπως επιθυμείτε να τη δείτε εύχομαι!! καλά τώρα θα είσαι στον 7ο ουρανό!! καλή ανάρρωση και γρήγορα να επιστρέψετε να μας πεις τα νέα σας!!

RsJPp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΗΟΝΕΥ μου να σου ζησει η μπουμπου! να ειναι γερή καλότυχη και "μελενια" σαν την μαμα της! περιμενουμε φωτος το συντομοτερο δυνατόν! φιλακια πολλα, καλή ανάρρωση :) ΜΑΝΟΥΛΑ!

yZX6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει!!!! Να είναι πάντα ένα χαρούμενο και γερό κορίτσι!!!

 

Και σε σένα εύχομαι να πας γρήγορα σπιτάκι σου και να χαρείς τη μπουμπού σου!!

Όπως γράψανε και τα κορίτσια πιο πάνω...μου φαίνεται απίστευτο πότε πέρασε ο καιρός από τότε που είχαμε την αγωνία να μείνουμε εγκυούλες και τώρα γεννοβολάμε:D

 

Περιμένουμε φώτος!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...