Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι εντυπωσεις μου απο το κανουριο forum!


Recommended Posts

-Τα κεφαλαια εχουν δικια τους βουληση,μια εμφανιζονται,μια εξαφανιζονται...κανεις δεν ξερει που πανε και αν ειναι καλα :D

-Τα emoticons το ιδιο...θα τα βρηκαν μαλλον με τα κεφαλαια...

-Η ταξινομηση των θεματων αλλαζει μονη της,οσες φορες και να την αλλαξεις...Εχω βρει θεματα που δεν ειχα δει ποτε...εψαχνα αλλα,και δεν τα εβρισκα αναμεσα στις τοσες σελιδες...

-Τα θεματα που παρακολουθουσα δεν υπαρχουν πουθενα,πρεπει να κανεις καινουριο ποστ σε αυτα,για να στα βγαλει...αν τα βρεις που ειναι...

-Το edit χαθηκε αλλα τωρα ευτυχως το ξαναβρηκαμε...ελπιζω για παντα

-Το critical error πεθανε,ζητω το DATABASE ERROR,μου το εβγαζε χθες το βραδυ συνεχεια...

-Πολλα π.μ. εξαφανιστηκαν...

-Πολλες δημοσιευμενες απαντησεις,επισης...

-Πολλα θεματα δειχνουν αριθμο σελιδων 'η απαντησεων που...δεν ανοιγουν με τιποτα...

-Αν πας να ανοιξεις την τελευταια σελιδα κατ' ευθειαν ΔΕΝ ανοιγει...

-Ειχαμε ρεκορ συνδεσιμοτητας απο την ημερα που ανακοινωσε την αποχωρηση της η Gavrias (!),και αυτο σημαινει οτι ημασταν ολοι πολυ περιεργοι και χαμενοι με τις αλλαγες....;;;;....

-Ειχαμε πολλους επισκεπτες που φανταζομαι θα γελασαν με την ψυχη τους με ολα αυτα που εχουμε γραψει...;)

-Γενικως ειχαμε μεγαλες αλλαγες.....και ειμαστε ολοι στο ψαξιμο...

 

Σημ:Πολλα απο αυτα εχουν απαντηθει απο τους admins,αλλα οχι...Υπομονη λοιπον και ολα θα στρωσουν σιγα-σιγα...

 

Εγω παντως προτεινω να μεινουν ετσι ...γιατι εχει απιστευτη πλακα ολο αυτο το αλλαλουμ...εχω γελασει παρα πολυ...

 

Σημ. 2 :To post αυτο ΔΕΝ ειναι δυσφημιστικο,ενταξει;;),απλες σκεψεις ειναι,μην παρεξηγηθουμε...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 166
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ πάλι που γέμισα πμ, πού το πας; Ειδα ΟΛΑ τα πμ από τη μέρα που είχα εγγραφεί! Έσβηνα και ξαναέσβηνα.... τα πρώην σβησμένα.

Το ζήτημα με τα θέματα που παρακολουθώ το ανακάλυψα από τα πρώτα... χε χε βρήκα τη σήμανση ακόμα κι αν δεν έχω κάνει δημοσίευση σε κάποια από αυτά. Κι έτσι δε χρειάζεται να γεμίζω με άχρηστα ποστ. Πολύ μου άρεσε αυτό!! :)

Το edit μια το βρίσκω μια το χάνω... νομίζω όμως πως το ξαναβρήκα.

Για τα κεφαλαία... έχω βάλει ντετέκτιβ

Αρχίζω να συνηθίζω όμως...

και το χρωματάκι όμως..... τέλειο!! :)

Τα εμοτικόνς μου λείπουνε... εκείνο που γελάει.... κι εκείνο το διαβολάκι... Το πράσινο χαμόγελο δε μ'αρέσει... είναι σα να έχει πάθει δηλητηρίαση... :) Ξαναγύρισα στο χειροκίνητο... : ) = :) χεχεχε

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Βρε γιατι δεν κάνετε λιγο υπομονή;

 

Ακομα σε beta testing είναι.

Εξάλλου οι τεχνικοί δήλωσαν οτι περιμένουν κάποια καινουργια features απο την JavaSoft καθώς και οτι, ευθαρσώς, δεν το ξέρουν καλά και πειραματίζονται ακομα:)

 

Πολλά τα bugs προς το παρόν αλλά πιο πολλά τα οφέλη;)

Link to comment
Share on other sites

γειά σας

 

το Data base error που εμφανίστηκε χτες το βράδυ έχει να κανει με το ότι το σβήσιμο των παλιών καφέ,

και όσων καφέ έχουν πάνω απο καποιες εκατοντάδες σελίδες και χιλιάδες απαντήσεις

 

"γονατίζουν" τον σέρβερ.

Το σβησιμό τους μπορεί να διαρκεί ανά καφέ και 10 λεπτά και χρειάζεται όλο το σύστημα του σέρβερ για να πραγματοποιηθεί.

 

Τα σβησίματα αυτά, για αυτό το λόγο πραγματοποιούνται μόνο το βράδυ όπου στο ΄φορουμ υπάρχει λιγότερη κίνηση.

 

Για αυτό το λόγο τα καφέ θα πρέπει να σβήνονται σε μικρότερο διάστημα / όταν αναπτύξουν λιγότερες σελίδες.

 

η ταξινόμηση των θεμάτων όταν επισκεπτεται καποιος μια ενότητα, όπως γράψαμε και αλλού θα επανέλθει όπως ήταν και πριν την αλλαγή του φόρουμ. λίγη υπομονή :-)

Link to comment
Share on other sites

-Αν πας να ανοιξεις την τελευταια σελιδα κατ' ευθειαν ΔΕΝ ανοιγει...

 

γειά σας,

αν μπορείτε περιγράψτε με όσο δυνατόν μεγαλύτερη ακρίβεια στην περιγραφή (τοποθεσία κουμπιου, τι γράφει, πως φαίνεται)

 

τι ακριβώς πατάτε και συμβαίνει αυτό,

καθώς δεν έχουμε δεί κάτι τέτοιο όταν πατάμε εμείς διαφορα θέματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα σβησίματα αυτά, για αυτό το λόγο πραγματοποιούνται μόνο το βράδυ όπου στο ΄φορουμ υπάρχει λιγότερη κίνηση.

 

......... λίγη υπομονή :-)

 

 

λιγότερη κίνηση το βράδυ? εμείς οι περισσότερες είμαστε νυχτοπούλια

 

Όσο για την υπομονή και βέβαια κάνουμε, απλώς το διασκεδάζουμε λίγο, είναι σαν μια μετακόμιση που έχεις τα πράγματα σου μέσα σε κούτες και είσαι τριγύρω και τις κοιτάς

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Καλε κυριε admin,το εγραψα κι εγω οτι πολλα λυθηκαν και τα υπολοιπα θα λυθουν εν καιρω,απλα ειπα καπου να γραψω τον πονο μου για ολο αυτο το μπερδεμα...:D...συνεχιζω να πιστευω οτι ειχε πλακα...μηπως να τα αφηναμε ετσι;;)...Καλα πλακα κανω...

 

Καλη συνεχεια admins στο εργο σας,γκρινιαζουμε λιγο αλλα...μας αρεσει

 

__________________________________________

 

Μμμμμ,μαλλον το ανοιξα σε λαθος μερος ε;Ευχαριστω για την μεταφορα...

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είπατε κατι για edit.......που είναι βρε παιδιά και δεν το βρίσκω?

Επίσης πώς θα ρυθμίσω να έρxεται ενημέρωση στο mail για νέες δημοσιεύσεις στα θεματα που παρακολουθώ????

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είπατε κατι για edit.......που είναι βρε παιδιά και δεν το βρίσκω?

Επίσης πώς θα ρυθμίσω να έρxεται ενημέρωση στο mail για νέες δημοσιεύσεις στα θεματα που παρακολουθώ????

 

Το edit βρίσκεται κάτω δίπλα στο quote. Eίναι ένα πορτοκαλί εικονίδιο με ένα ψαλιδάκι.

 

Για το αν θα λαμβάνεις mail μπορείς να το ρυθμίζεις κάθε φορά που απαντάς αλλιώς θα πρέπει να ακολουθήσεις την εξής διαδικασία:

Θα ανοίξεις την καρτέλα Βοηθήματα.

Θα επιλέξεις την Επεξεργασία Επιλογών και εκεί που λέει Μηνύματα & Ειδοποιήσεις στην Προεπιλεγμένη μέθοδο εγγραφής σε θέματα θα επιλέξεις να λαμβάνεις ή να μη λαμβάνεις e-mail ή ακόμη και κάθε πότε να λαμβάνεις e-mail ανάλογα με το τι θέλεις να γίνεται.

 

Ελπίζω να βοήθησα:P

*

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εχω να πω τα εξής:

1.μου άρεσε η πολλαπλή παράθεση.πολύ βολική.

2.μου άρεσε που μπορείς να κανείς φακέλους κ να ταξινομείσ τα μηνύματα.

3.ΔΕΝ μου άρεσε που έχασα την ανασκόπηση δημοσιεύσεων μου γιατί με την ανασκόπηση η ζωή μου στο φόρουμ ήταν πολύ απλή.έβλεπα ακριβώς ότι ήθελα. Κ ΌΧΙ δεν με βολεύει αυτό που λέτε να κάνω πατώντας το όνομα μου για να δω που έγραψα.καμία σχέση το ένα με το άλλο.κ θέλω να ρωτήσω αν θα το ξανάβάλετε.το θέλουν κ αλλά άτομα κύριε αντμιν.μας βόλευε πολύ.έχασα 308 θέματα.ΣΑΣ ΙΚΕΤΕΎΩ.το θέλω πίσω.

4.εικονίδια εγώ δεν εχω!

5.κύριε αντμιν μας μας κάνατε παρατηρήσεις για τις μεγάλες υπογραφές για να είναι πιο εύκολο το φόρουμ σε άτομα που δεν έχουν γρηγόρη σύνδεση.τώρα όμως το σύστημα είναι πιο αργό.μπαίνω από κινητό κ εχω ζοριστεί πολύ.

6.μου άρεσε πολύ το κουμπί που με ένα κλικ καταγγέλεισ κατι άσχημο που βλέπεις.

7.το υβρίδικο στυλ δεν το κατάλαβα.εγώ μόνο υβρίδικά αυτοκίνητα ήξερα.

7.τώρα φαίνονται καλύτερα τα ticker(δύσκολο να τα βλέπεις όλα αυτα από μια οθόνη κινητού)

8.μου άρεσε η αναφορά μηνύματος αλλά αν πατήσει ο παραλήπτης ΆΚΥΡΟ τι γίνετε;

9.μου άρεσε που μπορείς να επιλέξεις αν στο θέμα που θα απαντήσεις θα το παρακολουθείς ή όχι.

10.μου άρεσε που μπήκε η επιλογή να βρίσκεις τα θέματα που έχεις δημοσιεύσει.

11.με όλα αυτα όμως που μου άρεσαν κάνω παρά πολύ ώρα να βρω τον στόχο μου.

12.η αξιολόγηση για άτομα κ θέματα θα είναι ενεργή τελικά;

13.μου άρεσε που όταν κολλάει το κινητό δεν στέλνει το ποστ που θέλω να στείλω 2,3,4 κ 5 φορές.

14. Τα ΠAIXNIΔIA κ Χιούμορ

Που είναι;;;

Αυτα θυμάμαι τώρα.αν θυμηθώ κ κατι άλλο θα επανέλθω.

Επεξεργάστηκαν by mariantinos
Συμπλήρωσα κατι επιπλέον.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επανερχομαι για να πω οτι μετα απο την διασκεδαση και τα γελια......ερχεται ο πονοκεφαλος.....:D:P

 

Καλά την πρώτη μέρα είχα όχι μόνο πονοκέφαλο αλλά κ ζαλάδες!

Συνεχίζω...

15. Τι AKPIBΩΣ γίνετε αν βάλεις κάποιον στην ignore list?

16.αν ήταν λίγο πιο σκούρο αυτό το πορτοκαλί να το πω;θα ξεχώριζε καλύτερα το άσπρο της σελίδας .τώρα το καταλάβατε αυτό που είπα;

Επεξεργάστηκαν by mariantinos
Συμπλήρωσα κατι επιπλέον
Link to comment
Share on other sites

ενα πράγμα θα πώ...

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΤΥΛ

τώρα μπερδεύομαι και δεν μπορώ να κάνω υπομονή. ο χρόνος κυλά γρήγορα, έχω πολλά πράγματα να κάνω και δεν προλαβαίνω να μάθω το καινούριο στήσιμο.

θα συμφωνήσω με κάποιον που είπε ότι δεν ανοίγει η τελευταία σελίδα σε κάθε συζήτηση. δεν έχω διαβάσει 2 μέρες τώρα πώς τελειώνει η κάθε συζήτηση, αγγελία, καφέ... ότιδήποτε. μένω πάντα με τη συζήτηση στη μέση γιατί δεν μπαίνει στην τελευταία σελίδα.

 

είμαι γκρινιάρα το ξέρω!

καλά είμασταν πριν!

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Η γνωμη μου για το νεο φορουμ μας ειναι οτι οταν καταφερουμε να το μαθουμε,θα ειναι πολυ σουπερ!!!!!!!!!!

Ενταξει,τωρα εχουμε ψιλοχασει την μπαλα,αλλα με τον καιρο θα συνειδητοποιησουμε οτι ειναι ΠΟΛΥ ανωτερο!!!!!!!

Δεν εχω ψαξει ολες τις λειτουργιες,δεν εχω χρονο,αλλα μια πρωτη παρατηρηση ειναι οτι θα ηθελα να κρατησει πιο πολυ αυτη η επιλογη του,κατσε πως το λεγανε,added to friends list,ναι,καπως ετσι,τουλαχιστον για αλλα δυο 24ωρα,οχι για κανενα αλλο λογο,να δουμε τι γινεται βρε παιδι μου,μονο ενα κοριτσακι με θυμηθηκε (αλλη παρατηρηση,γιατι δεν μπαινουν τα κακιασμενα πρασινα δοντακια εδω!!!!!???????????).

Οποτε,δηλαδη,κατα συνεπεια,πολλοι θα με θυμηθουνε στην ignore list:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:?.

 

Παντως,αληθεια,μου αρεσει,πολυ καλη προσπαθεια στους διαχειριστες!!!

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η γνωμη μου για το νεο φορουμ μας ειναι οτι οταν καταφερουμε να το μαθουμε,θα ειναι πολυ σουπερ!!!!!!!!!!

Ενταξει,τωρα εχουμε ψιλοχασει την μπαλα,αλλα με τον καιρο θα συνειδητοποιησουμε οτι ειναι ΠΟΛΥ ανωτερο!!!!!!!

 

 

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

μου άρεσε πολύ η νέα μορφή του φορουμ. Αν και έχω κάποιες απορίες και ακόμη ψάχνω, νομίζω ότι (ειδικά στο μέλλον) που θα το συνηθίσουμε θα είναι πολύ πιο λειτουργικό :D

 

EDIT: Επίσης μου άρεσε πολύ που μπορώ να βλέπω ποια μέλη είναι online

 

μια πρωτη παρατηρηση ειναι οτι θα ηθελα να κρατησει πιο πολυ αυτη η επιλογη του,κατσε πως το λεγανε,added to friends list,ναι,καπως ετσι,τουλαχιστον για αλλα δυο 24ωρα,οχι για κανενα αλλο λογο,να δουμε τι γινεται βρε παιδι μου,μονο ενα κοριτσακι με θυμηθηκε (αλλη παρατηρηση,γιατι δεν μπαινουν τα κακιασμενα πρασινα δοντακια εδω!!!!!???????????).

Οποτε,δηλαδη,κατα συνεπεια,πολλοι θα με θυμηθουνε στην ignore list:rolleyes::rolleyes::rolleyes:?.

 

Παντως,αληθεια,μου αρεσει,πολυ καλη προσπαθεια στους διαχειριστες!!!

 

Πως μπορείς να δεις αν κάποιος σε έχει συμπεριλάβει στη friends list ή ακόμη περισσότερο στην ignore list ?

 

Τέλος να σημειώσω ότι αυτό που μου αρέσει πολύ είναι ότι τώρα με τις αλλαγές έχουν όλοι επικεντρωθεί εκεί και έχουν σταματήσει τα άλλα ...........(χιιχιχιχιχιχχιχι)

Η ζωή μου όλη .....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το edit βρίσκεται κάτω δίπλα στο quote. Eίναι ένα πορτοκαλί εικονίδιο με ένα ψαλιδάκι.

 

Για το αν θα λαμβάνεις mail μπορείς να το ρυθμίζεις κάθε φορά που απαντάς αλλιώς θα πρέπει να ακολουθήσεις την εξής διαδικασία:

Θα ανοίξεις την καρτέλα Βοηθήματα.

Θα επιλέξεις την Επεξεργασία Επιλογών και εκεί που λέει Μηνύματα & Ειδοποιήσεις στην Προεπιλεγμένη μέθοδο εγγραφής σε θέματα θα επιλέξεις να λαμβάνεις ή να μη λαμβάνεις e-mail ή ακόμη και κάθε πότε να λαμβάνεις e-mail ανάλογα με το τι θέλεις να γίνεται.

 

Ελπίζω να βοήθησα:P

 

 

Επίσης υπάρχει και μια άλλη ρύθμιση στην οποία μπορείτε να φτάσετε

εάν πατήσετε τα Βοηθήματα

δεξιά στο μενού που θα ανοίξει κάτω στα Διάφορα θα δείτε Θέματα που παρακολουθείτε

 

 

ή και

 

εάν πατήσετε το Πίνακα Ελέγχου,

αριστερά.

 

Υπάρχει στο αριστερό μενού η επιλογή

Θέματα που παρακολουθείτε

 

Αυτή η επιλογή από όσο γνωρίζουμε δημιουργείται αυτόματα χωρίς να πατήσετε ότι θέλετε να σας σταλεί κάποιο εμαιλ.

Πατώντας σε αυτή τη φράση, θα δείτε θέματα στα οποία έχετε δημοσιεύσει.

 

Θα σημειώσουμε περισσότερες πληροφορίες για αυτή την λειτουργία στο θέμα που ανακοινώνουμε τις αλλαγές κ τις οδηγίες

 

 

3.ΔΕΝ μου άρεσε που έχασα την ανασκόπηση δημοσιεύσεων μου γιατί με την ανασκόπηση η ζωή μου στο φόρουμ ήταν πολύ απλή.έβλεπα ακριβώς ότι ήθελα. Κ ΌΧΙ δεν με βολεύει αυτό που λέτε να κάνω πατώντας το όνομα μου για να δω που έγραψα.καμία σχέση το ένα με το άλλο.κ θέλω να ρωτήσω αν θα το ξανάβάλετε.το θέλουν κ αλλά άτομα κύριε αντμιν.μας βόλευε πολύ.έχασα 308 θέματα.ΣΑΣ ΙΚΕΤΕΎΩ.το θέλω πίσω.

 

Υπάρχει αυτή η δυνατότητα έχει σημειωθεί στο θέμα που έχουμε παραθέσει τις αλλαγές και οδηγίες.

Εννοείτε να υπάρχει ένα κουμπί πάνωπάνω για να το πατάτε απευθείας?

Δείτε και πιο πάνω για τα θέματα που παρακολουθείτε ίσως σας φανεί και αυτό ενδιαφέρον?

Δυστυχώς πάντως κατά την μεταφορά είναι λογικό οτι χάθηκαν κάποια στοιχεία που αφορούσαν τα θέματα που παρακολουθούσαν τα μέλη σε προηγούμενες δημοσιεύσεις. Η αλλαγή που έγινε ήταν ριζική.

 

 

.τώρα όμως το σύστημα είναι πιο αργό.μπαίνω από κινητό κ εχω ζοριστεί πολύ.

 

Θα ειδοποιήσουμε τους τεχνικούς. Δεν νομίζουμε οτι είναι θέμα συνδεσης ίσως η αιτία να είναι άλλη.

 

 

7.το υβρίδικο στυλ δεν το κατάλαβα.εγώ μόνο υβρίδικά αυτοκίνητα ήξερα.

αυτή η επιλογή μάλλον θα απενεργοποιηθεί για απελευθέρωση πόρων του συστήματος (με συνεννόηση με τους τεχνικούς)

 

8.μου άρεσε η αναφορά μηνύματος αλλά αν πατήσει ο παραλήπτης ΆΚΥΡΟ τι γίνετε;

 

είναι στις προθέσεις μας να απενεργοποιήσουμε αυτή την λειτουργία.

 

 

12.η αξιολόγηση για άτομα κ θέματα θα είναι ενεργή τελικά;

 

απο ότι ξέρουμε, όχι. Είναι πιθανόν (εάν αυτό είναι εφικτό να γίνει μεμονωμένα σε κάποια ενότητα) να ενεργοποιηθεί για συγκεκριμένες λειτουργίες ή θέματα που να αφορούν ανακοινώσεις της εταιρείας, αλλά όχι σε θέματα user generated content.

 

συνεχίστε να δημοσιεύετε απορίες και θα απαντάμε εδώ σε όσα δεν έχουν ήδη απαντηθεί στο θέμα Αλλαγές και νέες Λειτουργίες

 

που βρίσκεται εδώ

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=38676

 

στο τέλος οι απαντήσεις μας θα μεταφερθούν εκεί για γρηγορότερη εύρεσή τους απο τα μέλη

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.ναι εννοώ να υπάρχει ένα κουμπί να μπαίνουμε κατευθείαν.το πήρα απόφαση ότι έχασα όλα τα θέματα που είχα μαζεμένα κ προσπαθώ να τα συλλέξω πάλι απ την αρχή.

Επίσης το πρόβλημα που εχω με τα εικονίδια φταίει το ότι μπαίνω από κινητό.

Αυτό με την αντίθεση κ να γίνει πιο έντονο το πορτοκαλί υπάρχει περίπτωση να γίνει για να ξεχωρίζουν πχ καλύτερα οι παραθέσεισ από το κανονικό μήνυμα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν εμφανίζει τα απεσταλμένα μου μυν. ή έστω εξερχομενα ?? να ξέρω τι έχω στήλε και που βρε παιδί μου..

 

Επίσης τρόπος για να στελνω pm πιο γρηγορα στα ατομα που εχω στην λίστα μου??

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε γιατι δεν κάνετε λιγο υπομονή;

 

Ακομα σε beta testing είναι.

Εξάλλου οι τεχνικοί δήλωσαν οτι περιμένουν κάποια καινουργια features απο την JavaSoft καθώς και οτι, ευθαρσώς, δεν το ξέρουν καλά και πειραματίζονται ακομα:)

 

Πολλά τα bugs προς το παρόν αλλά πιο πολλά τα οφέλη;)

 

ωραία τα λες, αλλά δεν καταλαβαίνουμε τι σημαίνουν!!! μας βοηθάς όμως δεν μπορώ να πω!!!

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω κι εγώ τη συνηθισμένη μου ερώτηση.

1) Πότε θα φτιάξει το θέμα με τα emoticon;

Κάποια μπαίνουν και κάποια άλλα όχι. Μπορεί πχ να βάλω 5 και να εμφανιστεί το 1. Ή μπορεί να βάλω 2 ίδια και να μου βγεί το καθένα διαφορετικό. Προσπάθησα και από τη λίστα δεξιά, αλλά και από πάνω. Επίσης, στα βοηθήματα ρύθμισα να έχω βελτιωμένη έκδοση.

Και 2) δεν βρίσκω κάποια θέματα. Το θέμα "ανοίξαμε" πχ που είναι στις ανακοινώσεις, το έβλεπα μόνο από τα νέα θέματα στη στήλη που φαίνονται οι νέες δημοσιεύσεις σε κάποιο τόπικ. Όταν πατούσα μέσα στην ενότητα, δεν το έβρισκα πουθενά.

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν βρίσκω κάποια θέματα. Το θέμα "ανοίξαμε" πχ που είναι στις ανακοινώσεις, το έβλεπα μόνο από τα νέα θέματα στη στήλη που φαίνονται οι νέες δημοσιεύσεις σε κάποιο τόπικ. Όταν πατούσα μέσα στην ενότητα, δεν το έβρισκα πουθενά.

 

Mια από τα ίδια απλα δεν μπορούσα να εκφράσω την ερώτηση χα χα χα

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...