Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλησπερα,

το μηνυμα αναφερεται κυριως προς τους administrators αλλα και ισως σε οσους το εχουν συναντησει ωστε να δουν την εκταση του προβληματος!

Συχνα πυκνα τις τελευταιες μερες πολλες φορες στην προσπαθει να ανοιξει μια σελιδα στο forum βγαινει μηνυμα

critical error

Database error...

Ειναι κατανοητο οτι δεν ειναι και τοσο critical αλλα και δεν ειναι προβλημα της συνδεσης μας!Ωστοσο καλο θα ηταν να μας ενημερωσετε και ισως αν ειναι εφικτο να το διορθωσετε γιατι καμια φορα ειναι κουραστικο.

:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα,

το μηνυμα αναφερεται κυριως προς τους administrators αλλα και ισως σε οσους το εχουν συναντησει ωστε να δουν την εκταση του προβληματος!

Συχνα πυκνα τις τελευταιες μερες πολλες φορες στην προσπαθει να ανοιξει μια σελιδα στο forum βγαινει μηνυμα

critical error

Database error...

Ειναι κατανοητο οτι δεν ειναι και τοσο critical αλλα και δεν ειναι προβλημα της συνδεσης μας!Ωστοσο καλο θα ηταν να μας ενημερωσετε και ισως αν ειναι εφικτο να το διορθωσετε γιατι καμια φορα ειναι κουραστικο.

:D

 

 

ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΕΙΤΕ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΩΝΤΑΣ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΕΙΣΟΔΟΣ. ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΙΟ ΗΤΑΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

phpBB : Critical Error

 

Could not connect to the database

 

συνέχεια όμως...προσπαθώ 3-4 φορές να ανοίξω την κάθε σελίδα

δεν μου το κάνει αλλού...εννοώ σε άλλα sites!:(

Ξέρετε τι φταίει;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

κι ότι σκεφτόμουν να ανοίξω θέμα!!

 

τα νευρα μου....

τον τελευταίο καιρό δεν παιζέται το σύστημα...

ειδικά τις μεσημεριανές ώρες...

 

και δεν είναι μόνο αυτό...

πόσες φορές πάω να ανοίξω ένα τόπικ μου λέει δεν υπάρχει αυτή η συζήτηση και το αμέσως επόμενο λεπτό που ξαναπροσπαθώ μου ανοίγει!

 

επίσης πολλές φορές δε με αφήνει να κάνω καν εγγραφή! μου λέει πως καταχωρώ λάθος στοιχεία!!!

 

με υπομονή και πολλές προσπάθειες... στρώνει το πράγμα!!

 

αντμινάκο μου... είναι καλά το φορουμάκι μας;;;

θα ζήσει;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια κι εγώ! Κρίτικαλ έρρορ...

 

Και πολλές φορές δείχνει ότι δεν δημοσιέυεται το ποστ μου και το ξαναδημοσιεύω και τελικά εμφανίζεται δύο φορές....

 

Ίωση να είναι ή καμιά αλλεργία;;; :lol:

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χειρότερο βλέπω το ότι μου κάνει χωρίς λόγο όλα τα posts mark as read και δεν μπορώ να παρακολουθήσω καθόλου το forum :cry:

 

ΟΚ, χθες θα είχε γίνει expire το session cookie. Σήμερα που ήμουν ήδη συνδεδεμένος τι σκατά έγινε και έγιναν όλα mark as read? :(:(:(

 

Έσβησα όλα τα cookies και το cache και ελπίζω να διορθωθεί.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...