Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γκάλοπ: Πως ξεφλουδίζετε τη μπανάνα;;;;


Πως ξεφλουδίζετε τη μπανάνα;  

1.006

  1. 1. Πως ξεφλουδίζετε τη μπανάνα;

    • Ξεκινώντας από το κοτσάνι.
    • Ξεκινώντας από την κάτω μεριά .


Recommended Posts

Ίσως ακούγεται αστεία απορία αλλά πρόσφατα ανακάλυψα ότι υπάρχει κόσμος που ξεφλουδίζει τη μπανάνα ανάποδα!!!!:lol::lol:

Εγώ από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου ξεφλουδίζω τη μπανάνα ξεκινώντας από το κοτσάνι και πρόσφατα είδα μια ξαδέρφη του άντρα μου να το κάνει ανάποδα δλδ από το τέλος προς το κοτσάνι!!!!! :shock::shock:

Τελικά ποιο είναι σωστό και γιατί;;;Ποιος τρόπος θεωρείτε βολεύει καλύτερα;;;!!!! :D:D:D:?::?:

banana.jpg

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 125
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

e00001889gg0.jpg

 

εγω πάλι έτσι.... :lol::lol::lol:

Η μπανάνα είναι το τελειότερο δώρο της φύσης στον τεμπέλη άνθρωπο... :lol:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

μονη μου γελάωωωω :lol::lol::lol: καλέ που είναι η Μπανανίτσα μου????? Μπανανίτσα μου????????? που είσαι?????????γύρνα πίσω σε παρακαλώ :lol::lol::lol:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έπρεπε να βάλετε και τρίτη επιλογή!! "αναλόγως". Αυτή είμαι εγώ. Ανάλογα με τη διάθεσή μου! Μη σας πω και για την άλλη: "τη σπάω στη μέση"! :D:D:D Ναι, κι αυτό το συνηθίζω!

Link to comment
Share on other sites

μονη μου γελάωωωω :lol::lol::lol: καλέ που είναι η Μπανανίτσα μου????? Μπανανίτσα μου????????? που είσαι?????????γύρνα πίσω σε παρακαλώ :lol::lol::lol:

 

 

:lol::lol::lol: Πού είναι η μπανανίτσα ΟΕΟ??

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

μονη μου γελάωωωω :lol::lol::lol: καλέ που είναι η Μπανανίτσα μου????? Μπανανίτσα μου????????? που είσαι?????????γύρνα πίσω σε παρακαλώ :lol::lol::lol:

 

 

:lol::lol::lol: Πού είναι η μπανανίτσα ΟΕΟ??

 

Κυρια μπανανίτσαααααα... μπάααα που πήγε... 31585rbarvs10tf.gif νατηηηη :lol::lol::lol::lol: είχε βρει παρέα οεο!!!!!!

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα μου θυμισατε το ανέκδοτο που λέγαμε στο δημοτικό:

τρώει ένας πόντιος μια μπανάνα κάι λέει'ωραίο φρούτο αλλά έχει πολύ μεγάλο κουκούτσι!!!'

:lol::lol::lol:

Δεν φταίω εγώ! Εσείς το ξεκινήσατε!!! :lol::lol::lol:

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πλακα πλακα κατι τετοιες αποριες κουφες τις εχω κι εγω ωρες ωρες. Ας πουμε εγω για παραδειγμα για εναν λογο που δεν μπορω να εξηγησω λογικα, καθε φορα που παιρνω καποιο περιοδικο το διαβαζω απ' το τελος προς την αρχη (περιοδικο, το τονιζω. οχι βιβλιο) Το συνειδητοποιησα ομως μολις προσφατα ενω το κανω χρονια τωρα... Καθε φορα... Σας κουφανα;; Τι γνωμη αραγε θα ειχε γι' αυτο ο φιλος μας ο Σγκμουντ;

 

Και για να απαντησω: Την καθαριζω απ' το κοτσανι.

Link to comment
Share on other sites

μονη μου γελάωωωω :lol::lol::lol: καλέ που είναι η Μπανανίτσα μου????? Μπανανίτσα μου????????? που είσαι?????????γύρνα πίσω σε παρακαλώ :lol::lol::lol:

 

 

:lol::lol::lol: Πού είναι η μπανανίτσα ΟΕΟ??

 

Κυρια μπανανίτσαααααα... μπάααα που πήγε... 31585rbarvs10tf.gif νατηηηη :lol::lol::lol::lol: είχε βρει παρέα οεο!!!!!!

 

Μπανανίτσα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!! γύρισες ????????

Βρε τρελό μου σε εσένα ήταν η μπανανίτσα μου????? :lol::lol::lol::lol:

Και εσυ Νικάκι ??? το ήξερες και δεν είπες τίποτα ???? :lol::lol::lol:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη ξέρεις πόσο σε αγαπάω αλλά τι να έκανα να κάρφωνα το τρελό μας?? Δε μου πήγαινε καρδιά!! :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Δεν έχεις παράπονο όμως... στην επέστρεψε τη Μπανανίτσα!!!!

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη ξέρεις πόσο σε αγαπάω αλλά τι να έκανα να κάρφωνα το τρελό μας?? Δε μου πήγαινε καρδιά!! :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Δεν έχεις παράπονο όμως... στην επέστρεψε τη Μπανανίτσα!!!!

:lol::lol::lol::lol: και πώς την επέστρεψα όμως ε????? Διπλή!!!!! :arrow::arrow::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...