Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τι ομάδα είστε


gerkon

Τι ομάδα είστε (έτσι για να έχουμε και αθλητικό backgound)  

1.015

  1. 1. Τι ομάδα είστε (έτσι για να έχουμε και αθλητικό backgound)



Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 164
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι γίνεται τελικά με την ομάδα μου ????

Φίλε Γίωργο μήπως ολη η Ελλάδα είναι κόκκινη??? :lol::lol::lol:

Καλη επιτυχία σε όλες τις ομάδες , για το πρωτάθλημα ! :D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται τελικά με την ομάδα μου ????

Φίλε Γίωργο μήπως ολη η Ελλάδα είναι κόκκινη??? :lol::lol::lol:

Καλη επιτυχία σε όλες τις ομάδες , για το πρωτάθλημα ! :D

 

Πλειοψηφία ναι, όλοι όχι.

ΕΣΥ ΕΣΥ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ ΓΡΑΦΤΟ

ΤΡΕΛΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

 

ΕΣΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΛΟΓΟ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ

ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΡΕΛΑ ΘΑ ΧΩ

 

ΔΙΚΕΦΑΛΕ, ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΩ

ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΤΡΕΝΟ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

..... Εγώ είμαι με τους όμορφους!!!!!! :lol::lol::lol:

 

δηλ. με εμάς ? ε? ματούλα ???? :lol:

 

 

:P:P:P:P Με τους όμορφους είπε παιδάκι μου δε βλέπεις???? εμάς ενοεί :D:D:D:D:D:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

..... Εγώ είμαι με τους όμορφους!!!!!! :lol::lol::lol:

 

δηλ. με εμάς ? ε? ματούλα ???? :lol:

 

 

:P:P:P:P Με τους όμορφους είπε παιδάκι μου δε βλέπεις???? εμάς ενοεί :D:D:D:D:D:D

 

Μωρέ ο Δέλας σας σώζει την κατάσταση....γιατί οι υπόλοιποι σας !!! :lol::P:roll:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

..... Εγώ είμαι με τους όμορφους!!!!!! :lol::lol::lol:

 

δηλ. με εμάς ? ε? ματούλα ???? :lol:

 

 

:P:P:P:P Με τους όμορφους είπε παιδάκι μου δε βλέπεις???? εμάς ενοεί :D:D:D:D:D:D

 

Μωρέ ο Δέλας σας σώζει την κατάσταση....γιατί οι υπόλοιποι σας !!! :lol::P:roll:

 

Για ομάδες είπαμε, μην ισοπεδώνεται την συζήτηση με Δέλλα, Νικοπολίδη, Ζαγοράκη κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Στην δική μας οικογένεια πάντως κυριαρχεί ο δικέφαλος ! Μόνο στα χρώματα τα χαλάμε ! Κιτρινόμαυρος ο άντρας μου , ασπρόμαυρη εγώ !

Ο γιός είναι ακόμα μικρός , τον βλέπω όμως να μου γίνεται Ολυμπιακός εδώ στην φωλιά που μεγαλώνει ! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην δική μας οικογένεια πάντως κυριαρχεί ο δικέφαλος ! Μόνο στα χρώματα τα χαλάμε ! Κιτρινόμαυρος ο άντρας μου , ασπρόμαυρη εγώ !

Ο γιός είναι ακόμα μικρός , τον βλέπω όμως να μου γίνεται Ολυμπιακός εδώ στην φωλιά που μεγαλώνει ! :D

 

Είμαστε ακριβώς το ίδιο. ΑΕΚ εγώ, ΠΑΟΚ η Κωνσταντία.

Link to comment
Share on other sites

Ο γιος μου έκλαιγε χθες που είδε ότι έχανε η ΑΕΚ! Αυτή την πόρωση, πότε πρόλαβε να την αποκτήσει, ούτε που το πήρα χαμπάρι!!Ναι Αφροδιτάκι μου, με τους όμορφους΄είμαι και φυσικά μαζί σας μια που είστε όλοι ομορφοι!!!! :lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol: Tα παιδιά ? Ποιόν ακολουθούν μαμά ή μπαμπά ?

 

H Άνη ΑΕΚ είναι. Ο μικρός "δημοκρατικά" το ίδιο. Αφού ζούμε Αθήνα και γήπεδο πάμε ΑΕΚ τι θα γίνουν τα παιδιά

Link to comment
Share on other sites

Ο γιος μου έκλαιγε χθες που είδε ότι έχανε η ΑΕΚ! Αυτή την πόρωση, πότε πρόλαβε να την αποκτήσει, ούτε που το πήρα χαμπάρι!!Ναι Αφροδιτάκι μου, με τους όμορφους΄είμαι και φυσικά μαζί σας μια που είστε όλοι ομορφοι!!!! :lol::lol::lol:

 

Εδώ είμαι εγώ παρμένος από χθες, δεν θα κλαίει το παιδάκι. Δεν πειράζει να του πεις. Στο τέλος εμείς θα γελάσουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι ο Αντώνης είναι τρελαμένος ΑΕΚτζής! 9 Μηνών τον πήγαμε γήπεδο πρώτη φορά και μόλις δεί δικέφαλο κίτρινο κάνει σαν τρελός!

Έχει και διαρκείας! Σοβαρά το λέω, στα δύο ενηλίκων έδιναν ένα παιδικό με 18€ Έτσι έγινε κι ο Αντώνης κάτοχος εισιτηρίου Διαρκείας.

aECcp2.png

3vQ5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι ο Αντώνης είναι τρελαμένος ΑΕΚτζής! 9 Μηνών τον πήγαμε γήπεδο πρώτη φορά και μόλις δεί δικέφαλο κίτρινο κάνει σαν τρελός!

Έχει και διαρκείας! Σοβαρά το λέω, στα δύο ενηλίκων έδιναν ένα παιδικό με 18€ Έτσι έγινε κι ο Αντώνης κάτοχος εισιτηρίου Διαρκείας.

 

Εύγε... σε κανά χρόνο δύο θα βγάλω και εγώ οικογενειακό

Link to comment
Share on other sites

Κι ο Αντώνης είναι τρελαμένος ΑΕΚτζής! 9 Μηνών τον πήγαμε γήπεδο πρώτη φορά και μόλις δεί δικέφαλο κίτρινο κάνει σαν τρελός!

Έχει και διαρκείας! Σοβαρά το λέω, στα δύο ενηλίκων έδιναν ένα παιδικό με 18€ Έτσι έγινε κι ο Αντώνης κάτοχος εισιτηρίου Διαρκείας.

 

Εύγε... σε κανά χρόνο δύο θα βγάλω και εγώ οικογενειακό

 

Αυτό περιμένει πως και πως ο άντρας μου ! Εχει και αυτός διαρκείας και περιμένει να μεγαλώσει ο μικρός και με μερικούς άλλους τρελλαμένους να νοικιάσουν σουϊτα !

Link to comment
Share on other sites

Κι ο Αντώνης είναι τρελαμένος ΑΕΚτζής! 9 Μηνών τον πήγαμε γήπεδο πρώτη φορά και μόλις δεί δικέφαλο κίτρινο κάνει σαν τρελός!

Έχει και διαρκείας! Σοβαρά το λέω, στα δύο ενηλίκων έδιναν ένα παιδικό με 18€ Έτσι έγινε κι ο Αντώνης κάτοχος εισιτηρίου Διαρκείας.

 

Εύγε... σε κανά χρόνο δύο θα βγάλω και εγώ οικογενειακό

 

Αυτό περιμένει πως και πως ο άντρας μου ! Εχει και αυτός διαρκείας και περιμένει να μεγαλώσει ο μικρός και με μερικούς άλλους τρελλαμένους να νοικιάσουν σουϊτα !

 

Ωραία και ο γιος μου είναι στην ίδια ηλικία με τον δικό σας. Πες του να με έχει στα υπόψη του αν και η κερκίδα είναι αλλιώς

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχαρίστως gerkon , σίγουρα θα χαρεί να του πω ότι γνωρίζω και άλλους Αεκτζήδες μέσα από το φόρουμ ! :D:D:D Και γώ με την γυναίκα σου θα κάνουμε την δικιά μας κερκίδα ! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι από Τρίπολη και φυσικά είμαι ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!!!!!!! Χθες μάλιστα ήμουν στο γήπεδο!!!! Καλά αν εξαιρέσουμε το πρώτο 15 λεπτο στον υπόλοιπο αγώνα ήμασταν καλύτεροι σαφώς και ας έκανε ότι μπορούσε ο διαιτητής για να μας ρίξει το ηθικο.

 

ΑΣΤΕΡΑ ΜΟΥ, ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΕΡΑ ΜΟΥ

ΑΦΗΝΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ

ΚΑΙ ΑΦΗΝΟΜΑΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΣΟΥ........

 

:lol::lol::lol:

.png.png.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαι από Τρίπολη και φυσικά είμαι ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!!!!!!! Χθες μάλιστα ήμουν στο γήπεδο!!!! Καλά αν εξαιρέσουμε το πρώτο 15 λεπτο στον υπόλοιπο αγώνα ήμασταν καλύτεροι σαφώς και ας έκανε ότι μπορούσε ο διαιτητής για να μας ρίξει το ηθικο.

 

ΑΣΤΕΡΑ ΜΟΥ, ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΕΡΑ ΜΟΥ

ΑΦΗΝΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ

ΚΑΙ ΑΦΗΝΟΜΑΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΣΟΥ........

 

:lol::lol::lol:

 

Χαίρομαι που βλέπω έναν άνθρωπο που υποστηρίζει την ομάδα της πόλης του. Όσο για χθες άστο καλύτερα γιατί αν λες ότι ο Βασσάρας προσπαθούσε να σας ρίξει το ηθικό τι να πούμε όταν στο Β' ημίχρνο είναι ζήτημα αν παίξαμε 15 λεπτά μπάλα. Και μάλιστα με τον Κάμπος να λέει στους πάικτες του να πετάξουνε την μπάλα έξω. Πάντως μπράβο για την ομάδας σας.

Link to comment
Share on other sites

Είναι φοβερό πράγμα όμως το να διαπιστώνεις αυτό που λέμε "Τι σου κάνει το χρήμα...." Από τι στιγμή που ανέλαβε πρόεδρος στην ομάδα επιχειρηματίας με πολλλλλλλαααααα χρήματα αμέσως η ομάδα ανέβηκε τις κατηγορίες σε χρόνο ρεκόρ.... Παίζουν και αλλά ρόλο βέβαια, αλλά χωρίς το χρήμα δεν κινείτε τίποτα.

.png.png.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι φοβερό πράγμα όμως το να διαπιστώνεις αυτό που λέμε "Τι σου κάνει το χρήμα...." Από τι στιγμή που ανέλαβε πρόεδρος στην ομάδα επιχειρηματίας με πολλλλλλλαααααα χρήματα αμέσως η ομάδα ανέβηκε τις κατηγορίες σε χρόνο ρεκόρ.... Παίζουν και αλλά ρόλο βέβαια, αλλά χωρίς το χρήμα δεν κινείτε τίποτα.

 

Σαφώς, και μάλιστα αυτοί του Αστέρα θέλανε την ΑΕΚ αλλά πέσανε πάνω στον Ψωμιάδη οπότε δεν βγάλανε άκρη οι άνθρωποι.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...