Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

υπερβολικο αγχος


phoinix

Recommended Posts

βοηθεια ,εχω αγχωθει εαν θα πανε ολα καλα σε τετοιο βαθμο που δεν μπορω ουτε να κοιμηθω ,δεν σκεφτομαι ολη μερα κατι αλλο ,δεν μπορω να ησυχασω ..αυριο εχω επαναληψη χοριακης ..και αυτος ο γιατρος ειναι λιγο χαλαρος να φανταστειτε εγω του ειπα να επαναλαβω την χοριακη και μου απααντησε καλα αμα εχεις τρελα ξανακαντην .μου ειπε μετα απο 3 βδομαδες να παω να με δει υπερηχογραφικα ,δεν θα επρεπε να τσεκαρει τουλαχιστον οτι ειναι ενδομητρια η κυηση ???αμφιβολιες το μυαλο μου βασανιζουνε πολλεςςςς(που λεει και το τραγουδι).καλα να περασετε σημερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βοηθεια ,εχω αγχωθει εαν θα πανε ολα καλα σε τετοιο βαθμο που δεν μπορω ουτε να κοιμηθω ,δεν σκεφτομαι ολη μερα κατι αλλο ,δεν μπορω να ησυχασω ..αυριο εχω επαναληψη χοριακης ..και αυτος ο γιατρος ειναι λιγο χαλαρος να φανταστειτε εγω του ειπα να επαναλαβω την χοριακη και μου απααντησε καλα αμα εχεις τρελα ξανακαντην .μου ειπε μετα απο 3 βδομαδες να παω να με δει υπερηχογραφικα ,δεν θα επρεπε να τσεκαρει τουλαχιστον οτι ειναι ενδομητρια η κυηση ???αμφιβολιες το μυαλο μου βασανιζουνε πολλεςςςς(που λεει και το τραγουδι).καλα να περασετε σημερα.

 

Λογικο ειναι το ανχος σου κ εχεις ακομα 9 μηνες κ μετα την υπολοιπη ζωη σου δεν τελειωνει ποτε το ανχος για το παιδι σου γιαυτο σκεψου μονο θετικα. Ολα θα πανε καλα. Η κυηση ειναι ενδομητρια μην φοβασαι αν ηταν κατι κακο θα το ειχες καταλαβει 200% καταρχας θα ποναγες υπερβολικα κ κατα δευυερον δεν θα τριπλασιαζοταν η χοριακη. Κανε χοριακη για να εισαι πιο ηρεμη εσυ. Αλλα πρεπει να κοιμασε κανεις μονο κακο με τοσο ανχος δεν προκειτε να παει τιποτα στραβα πιστεψε το!

Link to comment
Share on other sites

ninaki σε ευχαριστω και παλι για την απαντηση σου ..με ηρεμησαν λιγο τα λογια σου .να'σαι καλα .προσπαθω να ξεχαστω ,καθομαι και ολη μερα μεσα για να μην κανω τιποτα κακο και δεν εχω κατι αλλο να με απασχολει

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...