Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

περιγραφη σπερματεγχυσης


phoinix

Recommended Posts

Σας παρακαλω πολυ μπορειτε να μου πειτε τι ακριβως σας εκανα αυτες τις δυο μερες της σπερματεγχυσης?επισης ποσο μεγαλωσαν τα αυγα σας?δεν νομιζω να πετυχαμε κατι αυτη τη φορα παρολα τις εξτρα ενεσεις που εφαγα και ενα -δυο πραγματα με εβαλαν σε σκεψεις και γι αυτο σας ρωταω.αχ τωρα καταλαβα τι ενιωθα την προηγουμενη φορα ,τωρα που δεν τα νιωθω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καντυ μου σε ευχαριστω για την απαντηση σου ,ναι την εκανα,εγινε το εξης περιστατικο και τωρα μου εχει καρφωθει στο μυαλο,οταν με ετοιμασε η νοσοκομα στην γυναικολογικη καρεκλα εφερε διπλα της ενα συρομενο μεταλικο τραπεζακι με κατι συνεργα και βαμβακια ,και μετα εφερε ενα δισκακι στο οποιο εβαλε καποιο υγρο και οπως το εβαζε στη θεση του χυθηκε το μισο.εκεινη την ωρα υπεθεσα οτι ισως να ειναι υγρο που καθαριζουν τις βλενες (ετσι μου ειπαν οτι εκαναν και την προηγουμενη φορα)και μετα ηρθε ο γιατρος με την βιολογο και εγινε η σπερματεγυχση,επειδη ειμαι λοιπον τροφαντοχοντρουλα δεν εχω καταφερει να δω εαν αυτη η συρριγα με το μακρυ σωληναριο ερχεται γεματη με το σπερμα η το παιρνουν εκει την στιγμη απο το δισκακι οποτε το μισο χυθηκε .μου εχει κατσει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

καντυ μου σε ευχαριστω για την απαντηση σου ,ναι την εκανα,εγινε το εξης περιστατικο και τωρα μου εχει καρφωθει στο μυαλο,οταν με ετοιμασε η νοσοκομα στην γυναικολογικη καρεκλα εφερε διπλα της ενα συρομενο μεταλικο τραπεζακι με κατι συνεργα και βαμβακια ,και μετα εφερε ενα δισκακι στο οποιο εβαλε καποιο υγρο και οπως το εβαζε στη θεση του χυθηκε το μισο.εκεινη την ωρα υπεθεσα οτι ισως να ειναι υγρο που καθαριζουν τις βλενες (ετσι μου ειπαν οτι εκαναν και την προηγουμενη φορα)και μετα ηρθε ο γιατρος με την βιολογο και εγινε η σπερματεγυχση,επειδη ειμαι λοιπον τροφαντοχοντρουλα δεν εχω καταφερει να δω εαν αυτη η συρριγα με το μακρυ σωληναριο ερχεται γεματη με το σπερμα η το παιρνουν εκει την στιγμη απο το δισκακι οποτε το μισο χυθηκε .μου εχει κατσει αυτο.

φοινικάκι τι κάνεις κορίτσι; χαθήκαμε! βλέπω ξεκίνησες σπερματεγχύσεις; όλα καλά να πάνε! :D να είναι η τυχερή φορά!

δεν έχω κάνει αλλά φαντάζομαι το σπέρμα δεν μεταφέρεται ούτε τοποθετείται σε κάθε είδους δισκάκια για να έρθει σε επαφή μετά τον εμπλουτισμό και τη διαλογή με οτιδήποτε μπορεί να μεταφέρει μικρόβια ή να το καταστρέψει! οπότε είτε είναι μέσα στην 'ένεση' από την αίθουσα που γίνεται η διαδικασία με το καθετηράκι έτοιμο ή σε ειδικό φιαλίδιο από όπου θα αναρροφηθεί με την ένεση αν είναι να γίνει μεταφορά σε άλλο χώρο χωρίς να αδειάζεται σε δισκάκια από την κάθε νοσοκόμα!

Κράτα το

Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η εμβρυολογος- βιολόγος το φέρνει το σπερμα πάντα, δεν μπορει να ηταν εκεί με την νοσοκόμα χωρις να έχουν έρθει οι γιατροι. Επίσης το σπερμα έρχεται πάντα μεσα σε καθετήρα έτοιμο απο τους εμβρυολογους, δεν παίζει ο γιατρός με αναρροφησεις.

Να εχεις καλή επιτυχία και να βγάλεις αυτό το σενάριο απο το μυαλό σου!

Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξυ τι σου ειναι οι ορμονες ,εγω που εχω προβληματα με την τριχοφυια λογω πολυκυστικων τωρα με τις θεραπειες δεν εχω τριχες,απλα ..10 μερες αξυριστη και τριχα δεν εχει βγει στα ποδια ουτε ανω χειλος ουτε πιγουνι τιποτα(ηλεκτρολυση εκει) .αχχχ και να ηταν αθωα αυτα τα σκευασματα θα ειχα γλιτωσει τοσο πονο παο την ηλεκτρολυση

Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξυ τι σου ειναι οι ορμονες ,εγω που εχω προβληματα με την τριχοφυια λογω πολυκυστικων τωρα με τις θεραπειες δεν εχω τριχες,απλα ..10 μερες αξυριστη και τριχα δεν εχει βγει στα ποδια ουτε ανω χειλος ουτε πιγουνι τιποτα(ηλεκτρολυση εκει) .αχχχ και να ηταν αθωα αυτα τα σκευασματα θα ειχα γλιτωσει τοσο πονο παο την ηλεκτρολυση

:shock: εμένα το αντίθετο! μάκρυναν τα νύχια σαν τρελά και στο ξύρισμα επίσης είχα θέμα! μάλλον επειδή τις έστρωσες είχες άλλο αποτέλεσμα! πότε έχεις χοριακή τώρα;

Κράτα το

Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

αχχχ μετα ειναι το θεμα τι θα γινει που θα γινω μουστακαλης παλιιιιι!!εκανα μονη τεστ ιντερνετικο τα υπερευαισθητα ειμαι σημερα 10 μερες μετα την σπερματεγχυση,αρνητικο,ξερω ειανι νωρις δεν αντεξα ομως .μου ειπε 19 με 20 του μηνα .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τιμη χοριακης 43.και δεν εχω κανενα συπτωμα απολυτως ,δεν ξερω μηπως επειδη ειμαι κρυωμενη .μακαρι παναγιτσα μου να πανε ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

τιμη χοριακης 43.και δεν εχω κανενα συπτωμα απολυτως ,δεν ξερω μηπως επειδη ειμαι κρυωμενη .μακαρι παναγιτσα μου να πανε ολα καλα

 

Μπραβο κοριτσι μου εισαι εγκυος καλους διπλασιασμους σου ευχομαι!!!! Τι συμπτωμα να εχεις βρε ειναι ακομα παρα πολυ νωρις!!!!!! Αν δεν ειχες κανει σπερματεχυση ουτε καθηστερηση δεν θα ειχες!!! Αντε την τεταρτη να εχεις ενα τριψιφιο νουμερακι χοριακης κ μετα υπερηχο για καρδουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

την πεμπτη μου ειπε ,αχχ κοπελα μου μακαρι σε ευχαριστω πολυ

 

Ε αμα δεν κρατιεσαι κανε την τεταρτη θελει 48 ωρες η χοριακη για να διπλασιαστει σου ειπε πεμπτη για να ειναι πιο μεγαλο το νουμερο κ να μην ξαναπηγαινεις. Αλλα εγω να σου πω την αληθεια δεν θα κρατιομουν θα εκανα να δω τον διπλασιασμο!!! Χα χα χα !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αμα σου πω οτι ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει η φοβαμαι και δεν θελω να το σκεφτομαι

 

Λογικο ειναι χαλαρωσε κ καλητερα να μην σκεφτεσε τιποτα!!! Κ προσοχη τωρα ε!! Ειδικα με φαγητα ωμα κτλ κ δουλειες!!! Ολα καλα θα πανε !!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...