Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σας παρακαλώ! Γίνεται η σύλληψη με αυτο τον τρόπο;;;


Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Μόλις γράφτηκα κ ο λόγος ειναι ο εξής.....

Ξέρω ότι μπορεί να σας ακουστεί περίεργο αυτο που θέλω να σας πω αλλά ειλικρινά δεν ξέρω απο που μπορώ να πάρω μια απάντηση! Μην με κοροϊδέψετε!

Αν ένα ζευγάρι για κάποιους λόγους δεν μπορεί να έχει ερωτική επαφή, υπάρχει περίπτωση συλλήψης εάν το σπερμα συλλέγει σ ένα πλαστικό δοχείο (σαν αυτο που έχουμε όταν κάνουμε εξέταση ούρων) κ στην συνέχεια με μια σύριγγα τα τραβήξουν κ τα τοποθετήσουν στον κόλπο της γυναίκας. Μήπως γνωρίζετε αν υπάρχει κάποια πιθανότητα;;; Ρώτησα γυναικολόγους μέσω ανώνυμου τρόπου αλλά δεν μου απάντησε κανείς τους. Ξέρω δεν ειναι φυσιολογικό αυτο που ρωτάω κ απο την άλλη δεν έχω το θάρρος να ρωτήσω κάποιον κατά πρόσωπο. Σας παρακαλώ!:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γιατί δεν γνωρίζω το κόστος κ δεν θέλει προς το παρόν να γίνει κατι τέτοιο νιώθει άβολα είχα βρει στο internet ότι υπάρχει αυτός ο τρόπος αλλά δεν βρίσκω κάποιον να μου το επιβεβαιώσει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Απλά να σας το πω πιο σωστά! Δεν έχουμε δικό μας χώρο! Μένουμε ακόμη με τους γονείς μας! Ξέρω ότι όταν ξεκινάς να προσπαθείς θέλει τουλάχιστον κάθε δυο μέρες επαφή! Που όπως καταλαβαίνετε δεν ειναι εύκολο λόγο χώρου ( δεν υπάρχει άνεση κ ελευθέρια) ! Έτσι κάποια στιγμή σκέφτηκα αυτο τον τρόπο κ άρχισα να το ψάχνω στο internet όπου έλεγε ότι ειναι εφικτό! Απλά μόνο με το internet δεν γίνεται να εισαι σίγουρη κ έτσι έστειλα σε δυο γυναικολόγους ανώνυμα κ φυσικά δεν μου απάντησαν! Έτσι πήρα το θάρρος να ρωτήσω απο εδώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όσο να ναι έχουν μια διαφορά στην χρονική διάρκεια! καπως έτσι! Εσείς τι πιστεύετε;

Πιστευω αν το βάλετε ψυγείο να διατηρηθεί μεχρι τη τοποθέτηση με τη σύριγγα..

Link to comment
Share on other sites

Όσο να ναι έχουν μια διαφορά στην χρονική διάρκεια! καπως έτσι! Εσείς τι πιστεύετε;

 

Εγω πιστεύω οτι πρεπει να συζησεις μ έναν άνθρωπο να δεις οτι σου ταιριάζει και στις καλές και στις κακές μερες του, να δεις τι μπορει να προσφέρει στην καθημερινότητα σας και μετα να κάνετε παιδί. Και στην τελική να απολαύσετε το σεξ.

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω αν το βάλετε ψυγείο να διατηρηθεί μεχρι τη τοποθέτηση με τη σύριγγα..

 

Ναι προσοχή μόνο μην μπερδευτεί με την ζάχαροπάστα και γαρνιρουνε την τούρτα.

Link to comment
Share on other sites

Η διαδικασία θα γίνεται αμέσως! Εννοώ δεν θα χάνουμε λεπτό στην τοποθέτηση!Απο την πηγή στην κατανάλωση! 😂😂😂! Ειλικρινά σας ευχαριστώ παρα πολύ!! Κ μόνο που μου απαντάτε εινα κατι για εμένα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θεωρητικά είναι δυνατόν αν γνωρίζεις ποτέ θα κάνεις ωοροξια θα είναι περίπου ίδια διαδικασία σπερματεγχης αλλά ειλικρινά δεν μου φαίνεται λογικό και ξέρεις τι σκέφτηκα την ιστορία με τον πρώτο "άντρα " που έμεινε έγκυος μια τέτοια διαδικασία ακολοθθουσαν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...