Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βασίλης Καπετάνιος_εξωσωματική - γνώμες


Recommended Posts

Θα ηθελα να ρωτησω αν καποια κοπελα εχει κανει εξωσωματικη με τον Βασιλη Καπετανιο και ποια ειναι η εμπειρια της... Ολες οι γνωμες δεκτες..θετικες και αρνητικες εννοειτε! Σκεφτομαι να ξεκινησω μαζι του νεα προσπαθεια για δευτερο παιδακι κ θα ηθελα να μαθω λιγα πραγματα...

HpRzp3.png0ExJp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα ηθελα να ρωτησω αν καποια κοπελα εχει κανει εξωσωματικη με τον Βασιλη Καπετανιο και ποια ειναι η εμπειρια της... Ολες οι γνωμες δεκτες..θετικες και αρνητικες εννοειτε! Σκεφτομαι να ξεκινησω μαζι του νεα προσπαθεια για δευτερο παιδακι κ θα ηθελα να μαθω λιγα πραγματα...

Καλησπερα Νεφελη απο προσωπικη μου εμπειρια εχω ακουσει πολλες γυναικες να ειναι πολυ ευχαριστημενες και απο τους δυο και απο τον πατερα και απο τον γιο . Ειναι παρα πολυ καλοι και οι δυο στην δουλεια τους δεν εχω παει ακομα εκει γιατι τωρα μολις ξεκινησα προσπαθειες για παιδι και ειναι νωρις συν του οτι δυστυχως ειναι μακρια μου για τον ειχα γυναικολογο αλλα εχω συνεργαστει μαζι τους επαγγελματικα και οσες γυναικες ειχα ακουσει ειχαν πει τα καλυτερα !!!

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω αν καποια κοπελα εχει κανει εξωσωματικη με τον Βασιλη Καπετανιο και ποια ειναι η εμπειρια της... Ολες οι γνωμες δεκτες..θετικες και αρνητικες εννοειτε! Σκεφτομαι να ξεκινησω μαζι του νεα προσπαθεια για δευτερο παιδακι κ θα ηθελα να μαθω λιγα πραγματα...

 

Καλησπερα μηπως εννοεις τον εμμανουηλ και βασιλη καπετανακη πατερα και γιο προσφατα εμαθα απο κοπελα που δουλευε εκει οτι το κεντρο φαληρισε και εδιωξε αρκετο προσωπικο κρατησε μονο μια ιδιαιτερα του τη Σουζη.

επειδη ειπες οτι ολες οι γνωμες ειναι δεκτες θα σου πω οτι εχω την χειροτερη εμπειρια δεν ξερουν τ τους γινετε ολα στην τυχη τους με εκαψαν εκει ευτυχως που εφυγα και βρηκα τη σωτηρια μου σε αλλο κεντρο.

κοπελα μ πριν παν σκεψου το.....

bsglp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα βρες άλλο γιατρό εξαιτίας του έπαθα υπερδιέγερση σε σημείο να μου αυξάνει τη δοσολογία χωρίς να γίνεται κάποιος έλεγχος από εξετάσεις δεν έχω καθόλου καλή εμπειρία να ναι καλά ο Κύριος Παντος που με βοήθησε και βιώνω μια υπέροχη εγκυμοσύνη.

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Λιν μου.ποσο χαιρομαι για τα νεα σου!χαιρομαι τοσο που τα καταφερες μετα απο τοσο αγωνα κ τοση ταλαιπωρια.αναρωτιωμασταν συχνα με αλλες κοπελες τι να κανεις κ μαλιστα τελευταια φορα προχθες.τελικα βρηκες τι εφταιγε η ηρθε μονο του?με το καλο να γεννησεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Λιν μου.ποσο χαιρομαι για τα νεα σου!χαιρομαι τοσο που τα καταφερες μετα απο τοσο αγωνα κ τοση ταλαιπωρια.αναρωτιωμασταν συχνα με αλλες κοπελες τι να κανεις κ μαλιστα τελευταια φορα προχθες.τελικα βρηκες τι εφταιγε η ηρθε μονο του?με το καλο να γεννησεις!

 

Μαγιοπουλα μ χαιρομαι που ξανά βλέπω γνωστές που είχαμε επικοινωνία!!! Μετά από πολύ ψάξιμο βρέθηκε ότι έχω ενδομητριωση κάνοντας την εξέταση αίματος ca125 όπου βρέθηκε ότι έχω κ προχωρήσαμε σε λαπαροσκοπηση μετά από 3 μήνες ξεκίνησα προσπάθεια εξωσωματικής κ ήρθαν τα διδυμακια!!!

Ευχαριστώ!!!!

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πατέρας κ γιος ειναι οι γιατροί της Καραβάτου, τους είχε καλέσει στην εκπομπή περσι αν θυμάμαι καλα. Αυτο ξέρω μονο.

 

Τους κάλεσε γιατί εκεί είχε και της δύο εγκυμοσύνες της αλλά βλέπει δεν είμαστε όλες διάσημες για να δώσει τον καλύτερο εαυτό του έστω να βγει στη δημοσιότητα μήπως και ανέβει γιατί πάει από το κακό στο χειρότερο. Ενώ εμείς οι απλοί άνθρωποι στο περιθώριο κ στην κοροϊδία

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τους κάλεσε γιατί εκεί είχε και της δύο εγκυμοσύνες της αλλά βλέπει δεν είμαστε όλες διάσημες για να δώσει τον καλύτερο εαυτό του έστω να βγει στη δημοσιότητα μήπως και ανέβει γιατί πάει από το κακό στο χειρότερο. Ενώ εμείς οι απλοί άνθρωποι στο περιθώριο κ στην κοροϊδία

 

Ειπε οτι ειχε φυσιολογικες συλληψεις, απλα την ξεννενησαν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειπε οτι ειχε φυσιολογικες συλληψεις, απλα την ξεννενησαν.

 

Αποκλείεται γιατί την πέτυχα στο κέντρο όταν είχα πάει για Χοριακη κ έβγαινα την πόρτα και έμπαινε εκείνη κ ακούσα ότι πέτυχε με τη δεύτερη προσπάθεια

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πατέρας κ γιος ειναι οι γιατροί της Καραβάτου, τους είχε καλέσει στην εκπομπή περσι αν θυμάμαι καλα. Αυτο ξέρω μονο.

 

 

 

Κοριτσια η αναρτηση αναφερει τον βασ.καπετανιο οχι τον γιο και πατερα καπετανακη παρανοηση και παραπληροφορηση μην υαπαρχει

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια η αναρτηση αναφερει τον βασ.καπετανιο οχι τον γιο και πατερα καπετανακη παρανοηση και παραπληροφορηση μην υαπαρχει

 

Ωχχχχ σόρρυ αν τα είπα.λαθος!! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να πω ρε κοριτσια, παντως κ η ΠετρΟυλακη ετσι λεει οτι τελικα επιασε φυσιολογικα τα διδυμα.

Αυτο δε που δε πιστευω με τιποτα ειναι της Μενεγακη, μη σας πω και με δανεικα.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε κοριτσια, παντως κ η ΠετρΟυλακη ετσι λεει οτι τελικα επιασε φυσιολογικα τα διδυμα.

Αυτο δε που δε πιστευω με τιποτα ειναι της Μενεγακη, μη σας πω και με δανεικα.

 

Ξέρω για Μενεγακη το τελευταίο παιδάκι το έκανε στον παντο.

Ολες όταν πετύχουν με εξωσωματική δεν το παραδέχονται

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω για Μενεγακη το τελευταίο παιδάκι το έκανε στον παντο.

Ολες όταν πετύχουν με εξωσωματική δεν το παραδέχονται

 

Συμφωνώ, εδώ άτομα απο το κυκλο μας, μας λένε οτι συνέλαβαν στον αέρα, ενώ ξερουμε οτι προσπαθούσαν χρόνια...

Λες και είναι κακό.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, εδώ άτομα απο το κυκλο μας, μας λένε οτι συνέλαβαν στον αέρα, ενώ ξερουμε οτι προσπαθούσαν χρόνια...

Λες και είναι κακό.

 

Αυτή η κοροϊδία το ψέμα δεν μου αρέσει λες και είναι ντροπή δεν είναι κακό ότι ζητήσαμε βοήθεια μέσω υποβοηθουμενης αναπαραγωγης σημασία έχει για εμένα το αποτέλεσμα με οποιοδήποτε τρόπο και όχι μετά να κρυβόμαστε.

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δε με ενοχλει οταν καποιος δε θελει να το διατυμπανισει, με τρελαίνει που λένε οτι συνελαβαν απο το 1 μηνα , για να μη πω και με τη 1 επαφη.

 

Έτσι ακριβώς!

Εγώ προσωπικά επειδη πέρασα πολλά για να φτάσω εδώ και να έχω στην κοιλίτσα μ δύο πλασματάκια δεν ξεχνάω τι πέρασα αντιθέτως θέλω όσο μπορώ να βοηθήσω γυναίκες που παλεύουν να πετύχουν.

Θέλω να είμαι ταπεινή κ να μην ξεχνάω πως πέτυχα

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς!

Εγώ προσωπικά επειδη πέρασα πολλά για να φτάσω εδώ και να έχω στην κοιλίτσα μ δύο πλασματάκια δεν ξεχνάω τι πέρασα αντιθέτως θέλω όσο μπορώ να βοηθήσω γυναίκες που παλεύουν να πετύχουν.

Θέλω να είμαι ταπεινή κ να μην ξεχνάω πως πέτυχα

 

Αχ μπραβο κοριτσι καλα τα λες!! Αυτο πια που το να κανεις εξωσωματικη το 2016 θεωρηται τοσο ταμπου κ τοσο πια τρομακτικο που οι περισσοτερες γυναικες νομιζουν οτι ειναι ντροπη ειναι φοβερο..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...