Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κέντρο Γονιμότητας Χανιά


Primrose

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες , όσες εχουν καταφερει να γινουν μανουλες ή περιμενουν να αγκαλιασουν το αγγελουδι τους συγχαρητηρια, και για όσες προσπαθουν πολλή επιμονή και υπομονη κ συντομα να αποκτησουν ένα μωρακι!

 

Έχω ακουσει πολύ θετικά σχολια για το κεντρο αυτο, θα ηθελα οσες γνωριζετε, να μου πουν που κυμαινονται οι τιμές καθως και τον τροπο πληρωμης.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Θέλω να γινω μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα και καλή αρχή στον αγώνα της μητρότητας!!! Εύχομαι να τα καταφέρεις σύντομα!

Έχω κάνει 2 προσπάθειες χωρίς επιτυχία βέβαια αλλά αυτό δεν αλλάζει τη γνώμη μου. Εκεί θα κάνω και την επόμενη προσπάθεια μου γιατί ο γιατρός ξέρει πως ανταποκρίνεται ο οργανισμός μου καλύτερα. Δεν είναι κι ό,τι καλύτερο να αλλάζεις κέντρο συχνά. Έχω επισκεφτεί και τους υπόλοιπους εδώ στην Κρήτη και δεν έχω μείνει ικανοποιημένη...

Για το συγκεκριμένο κέντρο έχω να σου πω τα καλύτερα...

Σε αντιμετωπίζουν ως άνθρωπο κι όχι ως πορτοφόλι! Ο εμβρυολόγος ο κ. Δαφνής στα εξηγεί όλα με λεπτομέρεια και προσπαθεί πάντα για το καλύτερο. Τους ενδιαφέρει να πετύχουμε το στόχο μας! Όσον αφορά το οικονομικό, είναι πολύ πιο οικονομικά από όλα τα άλλα κέντρα, γύρω στα 2000 ωοληψία και εμβρυομεταφορά κι αν είσαι και από Χανιά ακόμα καλύτερα γιατί κάνεις και τους υπερήχους δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή αρχή στον αγώνα της μητρότητας!!! Εύχομαι να τα καταφέρεις σύντομα!

Έχω κάνει 2 προσπάθειες χωρίς επιτυχία βέβαια αλλά αυτό δεν αλλάζει τη γνώμη μου. Εκεί θα κάνω και την επόμενη προσπάθεια μου γιατί ο γιατρός ξέρει πως ανταποκρίνεται ο οργανισμός μου καλύτερα. Δεν είναι κι ό,τι καλύτερο να αλλάζεις κέντρο συχνά. Έχω επισκεφτεί και τους υπόλοιπους εδώ στην Κρήτη και δεν έχω μείνει ικανοποιημένη...

Για το συγκεκριμένο κέντρο έχω να σου πω τα καλύτερα...

Σε αντιμετωπίζουν ως άνθρωπο κι όχι ως πορτοφόλι! Ο εμβρυολόγος ο κ. Δαφνής στα εξηγεί όλα με λεπτομέρεια και προσπαθεί πάντα για το καλύτερο. Τους ενδιαφέρει να πετύχουμε το στόχο μας! Όσον αφορά το οικονομικό, είναι πολύ πιο οικονομικά από όλα τα άλλα κέντρα, γύρω στα 2000 ωοληψία και εμβρυομεταφορά κι αν είσαι και από Χανιά ακόμα καλύτερα γιατί κάνεις και τους υπερήχους δωρεάν.

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ μαεστρακι!ο,τι γράφεις το εχω ακουσει και διαβασει αρκετες φορες χαιρομαι να το ακουω κ απο ακομα περισσοτερους!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!

Νικη0αντωνια να σου ζησουν τα μωρακια σου συγχαρητηρια!

Λιζα, σου εχω στειλει π.μ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 months later...

Πήγα και εγώ στα χανιά στου Γιακουμάκη και έκανα την προσπάθεια μου εκεί. Την προηγούμενη Δευτέρα έκανα την πρώτη χοριακή μου και το αποτέλεσμα ήταν 136. την Παρασκευή ήταν 628 και σήμερα πήγα πριν λίγο και έδωσα αίμα οπότε κατά τις 1 θα ξέρω πως πάμε!!!!! Ευχηθείτε μου να πάει και αυτή καλά... Αχ αυτό το άγχος μέχρι τον υπέρηχο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και εγώ στα χανιά στου Γιακουμάκη και έκανα την προσπάθεια μου εκεί. Την προηγούμενη Δευτέρα έκανα την πρώτη χοριακή μου και το αποτέλεσμα ήταν 136. την Παρασκευή ήταν 628 και σήμερα πήγα πριν λίγο και έδωσα αίμα οπότε κατά τις 1 θα ξέρω πως πάμε!!!!! Ευχηθείτε μου να πάει και αυτή καλά... Αχ αυτό το άγχος μέχρι τον υπέρηχο!!!!

 

Καλή επιτυχία στην εξέτασή σου Αγγελική, όλα καλά να πάνε μέχρι τέλους και να αγκαλιάσεις σε εννιά μήνες το μωράκι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και εγώ στα χανιά στου Γιακουμάκη και έκανα την προσπάθεια μου εκεί. Την προηγούμενη Δευτέρα έκανα την πρώτη χοριακή μου και το αποτέλεσμα ήταν 136. την Παρασκευή ήταν 628 και σήμερα πήγα πριν λίγο και έδωσα αίμα οπότε κατά τις 1 θα ξέρω πως πάμε!!!!! Ευχηθείτε μου να πάει και αυτή καλά... Αχ αυτό το άγχος μέχρι τον υπέρηχο!!!!

Ολα καλα θα πανε φιλη μου.

Περιμενουμε νεα σου!

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...