Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΩΔΗ ΥΓΡΑ ΑΝΤΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Κοριτσάκια καλησπέρα και πάλι!!! Έχω τρελαθεί απο το άγχος μου... Όπως είχα γράψει και παραπάνω 21/03 (23η μέρα του κύκλου) είχα λίγο αιματάκι, πιθανώς απο ωορηξία.. Με μ.ο κύκλου 32 ημέρες έπρεπε 01/04 να αδιαθετήσω αλλά τίποτα.. 03/04 έκανα τεστ αλλά ήταν αρνητικό.. Και χθές και σήμερα είχα πάλι αιματάκι (μόνο στο σκούπισμα) και λίγα καφέ υγρά.. Δεν ξέρω τι να κάνω.. Έχω αγχωθεί πάρα πολύ.... :-(:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα και πάλι!!! Έχω τρελαθεί απο το άγχος μου... Όπως είχα γράψει και παραπάνω 21/03 (23η μέρα του κύκλου) είχα λίγο αιματάκι, πιθανώς απο ωορηξία.. Με μ.ο κύκλου 32 ημέρες έπρεπε 01/04 να αδιαθετήσω αλλά τίποτα.. 03/04 έκανα τεστ αλλά ήταν αρνητικό.. Και χθές και σήμερα είχα πάλι αιματάκι (μόνο στο σκούπισμα) και λίγα καφέ υγρά.. Δεν ξέρω τι να κάνω.. Έχω αγχωθεί πάρα πολύ.... :-(:-(:-(:-(:-(:-(

 

Εξετάσεις αίματος έκανες;;

Link to comment
Share on other sites

ΧρύσαΜ όχι δεν έκανα..!! Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι μην απογοητευώ πάλι.... και όλο το ανέβαλα...

 

Σε καταλαβαίνω... Μια απόφαση είναι!! Ό,τι έγινε έγινε. Κάν'το αποφασιστικά σα να βγάζεις τσιρότο :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχαχα!!!! Θα περιμένω μέχρι αύριο να δω τι θα γίνει...και αν δεν αδιαθετήσω τελικά... και ΑΝ το πάρω απόφαση θα πάω να κάνω και μια εξέταση αίματος... Θα τρελαθώ απο το άγχος μου μέχρι να τα καταφέρουμε... στα λεξοτανιλ με βλέπω!!!! ;);)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα!!!! Θα περιμένω μέχρι αύριο να δω τι θα γίνει...και αν δεν αδιαθετήσω τελικά... και ΑΝ το πάρω απόφαση θα πάω να κάνω και μια εξέταση αίματος... Θα τρελαθώ απο το άγχος μου μέχρι να τα καταφέρουμε... στα λεξοτανιλ με βλέπω!!!! ;);)

 

Το μόνο που δεν πρέπει να κάνεις είναι να αγχώνεσαι!!! Είναι δύσκολο αλλά μόνο κακό κάνει... :? :-? :?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...