Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ζήτηση / Gonal 900IU & Cetrotide


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

 

Ψάχνω για 2 x Gonal 900IU και 4 ενέσεις Cetrodide 0.25mg, καθώς οικονομικά είμαστε οριακά (όπως η πλειοψηφία μας), παράλληλα δεν έχω πολύ περιθώριο αναμονής πλέον, αφού οι αποθήκες μου δεν βγάζουν πολλά ωοθυλάκια.

 

Είμαι 39 και τέλος Φεβρουαρίου θα κάνω άλλη μία προσπάθεια μετά από 2 αποτυχημένες και 1 (την τελευταία) που έδωσε αρχικά θετική β-χοριακή αλλά σταμάτησε να αυξάνεται!

 

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας!

 

Εύχομαι σε όλες το 2017 να μας φέρει αυτό που τόσο πολύ ποθούμε!

 

Χριστίνα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ από καρδιάς την spring! που μας χάρισε τη δυνατότητα να κάνουμε άλλη μία προσπάθεια με τη δωρεά των δύο Gonal!

 

Θα είσαι στις ευχές μας, όπως εσύ θα έχεις εμάς στις δικές σου!

 

Καλό βράδυ.

 

Χριστίνα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Αν δεν βρηκες gonal εχω να σου χαρισω περισσεψε μετα απο πετυχημενη προσπαθει αρκει να εισαι Αθηνα!Ευχομαι να εχεις βρει είδη κ να διανυει

ς την πολυτιμη εγκυμοσύνη σου

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βρηκες gonal εχω να σου χαρισω περισσεψε μετα απο πετυχημενη προσπαθει αρκει να εισαι Αθηνα!Ευχομαι να εχεις βρει είδη κ να διανυει

ς την πολυτιμη εγκυμοσύνη σου

 

Ευχαριστώ πολύ agma για το ενδιαφέρον σου!!!

 

Βρήκα όλες τις ενέσεις που χρειάστηκα από την spring!.

 

Δευτέρα 13/03 έχω την ωοληψία! :)

 

Εύχομαι να έχεις καλή εγκυμοσύνη και μαζί με το νέο μέλος της οικογενείας σας, να γνωρίσετε την απόλυτη ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...