Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Aποτελέσματα καλλιέργειας κολπικού υγρού!


Maralin

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!

θα ήθελα να ρωτήσω μετα απο πόσες ημέρες πήρατε τα αποτελέσματα της καλλιέργειας κολπικού υγρού.

Στον Βιότυπο που ρώτησα ενημερωτικά,τα δίνουν σε 3 ημέρες.Eκανα πριν 3 εβδομάδες και ακομα δεν μου έχουν δώσει τα αποτελέσματα.Ανυσηχώ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τρεις μέρες έκαναν τα αποτελέσματα, αν θυμάμαι καλά.

 

Τρεις εβδομάδες είναι πολύ. Πως εξηγούν αυτή την καθυστέρηση; Αν υπάρχει κάτι πρέπει να το ξέρεις για να αρχίσεις θεραπεία! Ζήτησε από το γιατρό σου να επικοινωνήσει αν δεν βγάζεις άκρη μαζί τους...

xhHtp2.pngkSQIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολλες ειναι ναι. Μηπως ειναι πολυ μικρο το μικροβιολογικο κ τα στελνουν αλλου για να βγαλουν το αποτελεσμα? Σε τεσσερις μερες περιπου τα ειχα.

και εμενα πολύ μου φάνηκε σαν διάστημα.Σημερα που πήγα να τη παραλάβω μου ειπαν αν με εχουν ειδοποιήσει ,είπα πως όχι,πήγα να τη παραλάβω κ να την εξοφλήσω ταυτόχρονα.Ρωτάω γιατί άργησε τόσο πολύ και πως είναι πολύ το διάστημα ,μου απαντάει πως η καλλιέργεια αργεί,είναι θέμα του εργαστηρίου και όχι δικό τους.Έφυγα διχως αποτελέσματα και με αναμονή.

Χαλάστηκα σήμερα πολύ.

Γιατί ενω εκει μου ειχαν προτείνει και μια βιταμίνη ,δε κατάφερα πουθενά στο εμπόριο να τη βρω,ακομα κ σε συνεργαζόμενο φαρμακείο.

Έπειτα πως προτείνεις κάτι που δεν υπάρχει στο εμπόριο,δεν υπάρχει Ελλάδα ?

Α!λέει μισό λεπτό να σας βρούμε καποια άλλη συναφη!Αντιεπαγγελματικό μου ακουγεται αυτό.Δηλαδή το στομάχι μου κ ο οργανισμός μου ειναι απντός καιρού?δε καταλαβαίνω..ανώριμο τελείως.Δε με βλέπω εκει πάντως για εξωσωματική κορίτσια μετα απο αυτό.Κρίμα γιατι ο γιατρός ηταν πολύ καλός.

Link to comment
Share on other sites

Τρεις μέρες έκαναν τα αποτελέσματα, αν θυμάμαι καλά.

 

Τρεις εβδομάδες είναι πολύ. Πως εξηγούν αυτή την καθυστέρηση; Αν υπάρχει κάτι πρέπει να το ξέρεις για να αρχίσεις θεραπεία! Ζήτησε από το γιατρό σου να επικοινωνήσει αν δεν βγάζεις άκρη μαζί τους...

 

θα περιμένω λίγο ακόμα BusyBee και αυτο θα προσπαθήσω να κάνω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εμενα πολύ μου φάνηκε σαν διάστημα.Σημερα που πήγα να τη παραλάβω μου ειπαν αν με εχουν ειδοποιήσει ,είπα πως όχι,πήγα να τη παραλάβω κ να την εξοφλήσω ταυτόχρονα.Ρωτάω γιατί άργησε τόσο πολύ και πως είναι πολύ το διάστημα ,μου απαντάει πως η καλλιέργεια αργεί,είναι θέμα του εργαστηρίου και όχι δικό τους.Έφυγα διχως αποτελέσματα και με αναμονή.

Χαλάστηκα σήμερα πολύ.

Γιατί ενω εκει μου ειχαν προτείνει και μια βιταμίνη ,δε κατάφερα πουθενά στο εμπόριο να τη βρω,ακομα κ σε συνεργαζόμενο φαρμακείο.

Έπειτα πως προτείνεις κάτι που δεν υπάρχει στο εμπόριο,δεν υπάρχει Ελλάδα ?

Α!λέει μισό λεπτό να σας βρούμε καποια άλλη συναφη!Αντιεπαγγελματικό μου ακουγεται αυτό.Δηλαδή το στομάχι μου κ ο οργανισμός μου ειναι απντός καιρού?δε καταλαβαίνω..ανώριμο τελείως.Δε με βλέπω εκει πάντως για εξωσωματική κορίτσια μετα απο αυτό.Κρίμα γιατι ο γιατρός ηταν πολύ καλός.

 

Που πηγες αν επιτρεπετε κ τι βιταμινη σου ειπαν?? Στειλε πμ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...