Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ειμαι μεσα στην αγωνιαααααα!!!!help....


Recommended Posts

Κοιταξε να δεις αφου προσπαθουσες για παιδακι τι σημαινει δεν το θελει τωρα τοτε γιατι ειχατε ελευθερες επαφες? Το θεμα ειναι κατα ποσο το θες το παιδι κ αν μπορεις να θυσιαστεις για να το μεγαλωσεις. Αν εχεις αγαπη μεσα σου μπορεις να τα καταφερεις κ μονη σου να το μεγαλωσεις υπαρχουν διαφοροι οργανισμοι για μονογονεικες οικογενειες που μπορουν να σε βοηθησουν να βρεις δουλεια κ να σε κατευθηνουν. Αν εχεις αγαπη ολα μπορεις να τα καταφερεις. Ειναι καθαρα δικη σου η αποφαση σκεψου καλα γιατι παιδι ισως να μην καταφερεις ποτε να κανεις ξανα δουλεια ομως αν στρωθεις κ κανεις θυσιες θα βρεις.

 

δν έχω που να πάω..θα με διώξουν..θα είμαι ο αποδιοπομπαίος τράγος..το θέλω..το θέλω πολύ..μόνο αγάπη έχω..δε μπορώ να σκεφτώ ότι το αποχωρίζομαι πιστεψέ με..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν χρειάζεται να το αποχωριστείς. Αυτό που έχεις ανάγκη τώρα είναι να δώσεις στον εαυτό σου το χώρο και το χρόνο που σου χρειάζεται για να ξεπεράσεις το πρώτο σοκ. Να στραφείς σε εκείνους που σε αγαπούν και θα σε φροντίσουν. Να κρατήσεις τους άλλους μακριά.

 

Όταν νοιώσεις πιο δυνατή το τοπίο θα ξεκαθαρίσει μέσα σου και θα πάρεις με σιγουριά την απόφασή σου και δεν θα έχεις να φοβάσαι τίποτα.

xhHtp2.pngkSQIp3.png
Link to comment
Share on other sites

δν έχω που να πάω..θα με διώξουν..θα είμαι ο αποδιοπομπαίος τράγος..το θέλω..το θέλω πολύ..μόνο αγάπη έχω..δε μπορώ να σκεφτώ ότι το αποχωρίζομαι πιστεψέ με..

 

Απο τη στιγμη που ειχατε ελευθερες επαφες κ προσπαθουσατε για παιδακ δεν εχει το δικαιωμα ο συντροφος σου τωρα να λεει οτι δεν το θελει.τοτε γιατι προσπαθουσατε!!!θεωρω κ εγω οτι πρεπει να προσπαθησεις να ηρεμισεις να παρεις το χρονο σ και να σκεφτεις.αυτοι που σε αγαπανε αληθινα θα καταλαβουν κ θα ειναι διπλα σου!!!!!!χωρις παρεξηγηση αλλα ποιος σου λεει οτι αν δεν κρατησεις αυτο το μωρο που προσπαθουσατε για να εχεις θα κανεις αλλο αυριο μεθαυριο?κανεις!!το οτι εισαι ανεργη ειναι βασικο δεν λεω το αντιθετο ειδικα οταν εχεις διπλα σ και καποιον που ξαφνικσ θυμηθηκε οτι δεν θελει το μωρο.αλλα πιστευω κ εγω οτι αν το θελεις πολυ θα τα καταφερεις!!μην ανησυχεις!!!!!θα δεις οτι οσο μεγαλωνει η κοιλια σου κ το νιωθεις να κουνιετσι να κλωτσαει κ οταν το κρατησεις στην αγγαλια σου δεν θα μετανιωσεις στιγμη για την αποφαση σ σε οποια φαση κσι αν βρισκεσαι!!!!!να μην σε νοιαζει τι θα πουν οι αλλοι κ τι θα σκεφτουν!!αυτοι π σε αγαπαν θα σου σταθουν!!να σε νοιαζει μονο ο εαυτος σου κσι η ψυχουλα που κουβαλας η οποια ηρθε για να βγει στη ζωη!αυτο το μωρακι δεν φταει σε τιποτα να πληρωσει με την ψυχη του το γεγονος οτι ο πατερας του για τον οποιονδηποτε λογο δεν το θελει η το τι μπορει να πουν η σλλοι κ να σε διωξουν.πιο σημαντικο απο ολα ειναι αυτο και η καρδια του που χτυπα!!!!κ μαζι με αυτο εσυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...