Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος στο Έλενα


Recommended Posts

Καλησπέρα, είμαι καινούρια στο forum,θα θελα αν ξέρει κάποια, η αν εχει εμπειρία από τον κυριο Τρομπουκη Αλέξανδρο,να μου δινε πληροφορίες! Έχει γεννήσει μηπως με τον γιατρο αυτον?ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ο κ. Σούλος δεν είναι ειδικευόμενος αλλά επιμελητής Β. Είναι ο γιατρός που με είχε αναλάβει από το 2ο τρίμηνο μέχρι τον τοκετό. Εξαιρετικός άνθρωπος και γιατρός. Δεν ζήτησε καθόλου χρήματα, γεννήσαμε με φ.τ. χωρίς επισκληρίδιο, με βοηθούσε και με προέτρεπε να αλλάζω στάσεις, μέχρι και μασάζ στη μέση μου έκανε. Κάτι ακόμα πολύ σημαντικό είναι ότι επέτρεψε και στον μπαμπά να είναι μέσα. Κάναμε και πλάκα! Ήταν η καλύτερη εμπειρία της ζωής μου! Α! να αναφέρω ότι ο κ.Σούλος είναι και πολύ σχολαστικός με τις προγεννητικές εξετάσεις. Απλά καταπληκτικός!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας μανουλες. Θα ηθελα παρακαλω ναμου πει αν καποια γνωριζει αποψεισ για τον κυριο παναγιωτη συρμαγια.Γυναικολογο στο ελενα.Σας ευχαριστωπολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θα ήθελα πληροφορϊες για τον Παπαδή παναγιώτη στο έλενας. Μου ειπαν οτι ειναι καλος. Θελω να μάθω εαν ειναι του φυσιολογικού? Δεχετε τον συζηγο στον τοκετό? Κάνει επισκληριδιο εαν χρειάζετε? Κανει υπ3ρηχους στα απογευματινά? Όποαι μανούλα ξέρει ας μου πεί!!! Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ειμαι νεα στο φορουμ καλως σας βρηκα! Περιμενω το δευτερο παιδακι μου. Την πρωτη φορα ειχα γεννησει στο ελενα με τον κο παπαδη κι ειχα μεινει απολυτα ευχαριστημενη. Ομως τωρα ο γιατρος μου θα λειπει τελος ιουλιου που γενναω και ψαχνω αλλον. Εχω ακουσει για καποιον σουλο καποιον γιαλελη και καποιον γιαννακοπουλο. Εχει γεννησει καμια με καποιον απο τους τρεις να μου πει εντυπωσεις; Επισης εχω θορυβηθει λιγο γιατι τελευταια ακουω πολλα για την καθαριοτητα στα δημοδια νοσοκομεια ενδονοσοκομειακες λοιμωξεις ελλειψεις κλπ. Ειχα γεννησει πριν εξι χρονια. Εχει γεννησει καποια πιο προσφατα να μου πει εντυπωσεις; Ευχαριατω!

 

 

Ακριβώς στην ίδια φάση κ γω!! Με τον Παπαδη το 1ο τώρα το 2ο με βλέπω να βάζω τον άντρα μου να με ξεγεννησει!! Κανείς για Αύγουστο;;;!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα γεννησα κ γω την περασμενη βδομαδα με τον κ.Σουλο κ μονο καλα λογια εχω να πω!! Με ανελαβε στον 6ο κ κατι μηνα παρολο που μου ειπε οτι δεν αναλαμβανει τοσο προχωρημενες εγκυμοσυνες..αλλα με συστησε ενας μαιευτηρας γνωστος του κ μας δεχτηκε, κ ειμαι πολυ πολυ τυχερη γιαυτο.Γεννησα με φτ με διπλη περιτυλιξη στον λαιμο του παιδιου χωρις να με αγχωσει για τπτ. Ηταν συνεχεια εκει κατα την διαρκεια των οδυνων κ ηρθε κ τις 4 μερες απτο δωματιο για να δει πως ειμαι..the best!! Εξαιρετικος γιατρος με λαμπρο μελλον καθοτι αρκετα νεος!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα!

Είμαι σε αναζήτηση μαιευτήρα-γυναικολόγου στο Έλενα και θα ήθελα να μάθω κριτικές απο όποια κοπέλα είχε εμπειρία τοκετού και παρακολούθησης κύησης με τον κύριο Γκίκο Νικόλαο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Είμαι σε αναζήτηση μαιευτήρα-γυναικολόγου στο Έλενα και θα ήθελα να μάθω κριτικές απο όποια κοπέλα είχε εμπειρία τοκετού και παρακολούθησης κύησης με τον κύριο Γκίκο Νικόλαο.

 

Καλησπέρα, δεν έχω τέτοιου είδους εμπειρία μαζί του, αλλά τον γνωρίζω από παλιά, τότε που ήταν ειδικευόμενος του Παπαγγελόπουλου, με τον οποίο γέννησε και τα 2 παιδιά της η κουμπάρα μου. Είναι αξιόλογος και σαν άνθρωπος και σαν γιατρός!

9maTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

είμαι καινούρια στο forum.Mετά απο τα σχόλιά σας βρήκα το κιν. του κου.Παπάδη, τον κάλεσα και μου είπε ότι δεν αναλαμβάνει για κάποια περίοδο.

Ο επόμενος είναι ο κος.Σούλος.Αν γνωρίζει κάποια από εσάς περαιτέρω λεπτομέρειες παρακαλώ ας βοηθήσει. Έχω πολύ καλό γιατρό αλλά δυστυχώς είναι ΙΑΣΩ και τα οικονομικά μου δεν μου το επιτρέπουν.

Θα ήθελα να μάθω αν ο κος. Σούλος ζητάει χρήματα για τον τοκετό και αν είναι καλός σαν γιατρός.

Σας ευχαριστώ πολύ:roll:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

είμαι καινούρια στο forum.Mετά απο τα σχόλιά σας βρήκα το κιν. του κου.Παπάδη, τον κάλεσα και μου είπε ότι δεν αναλαμβάνει για κάποια περίοδο.

Ο επόμενος είναι ο κος.Σούλος.Αν γνωρίζει κάποια από εσάς περαιτέρω λεπτομέρειες παρακαλώ ας βοηθήσει. Έχω πολύ καλό γιατρό αλλά δυστυχώς είναι ΙΑΣΩ και τα οικονομικά μου δεν μου το επιτρέπουν.

Θα ήθελα να μάθω αν ο κος. Σούλος ζητάει χρήματα για τον τοκετό και αν είναι καλός σαν γιατρός.

Σας ευχαριστώ πολύ:roll:

 

Γεια σου, Panmex. Εχω τώρα στη δεύτερη εγκυμοσύνη μου γιατρό τον κ. Σούλο. Κι εγώ πήγαινα για τον Παπαδή, αλλά διάβασα ότι δεν αναλαμβάνει τοκετούς Ιούλιο και Αύγουστο, αν και ο Σούλος ήταν ένα εξίσου καλό φαβορί για μένα ήδη από την πρώτη εγκυμοσύνη μου (στην πρώτη είχα άλλον).

Τον ρώτησα για τυχόν αμοιβή μετά από κάποια ραντεβού που είχα μαζί του (για να μην το ρωτήσω με το καλημέρα σας) και μου είπε ότι δεν ζητάει χρήματα. Ωστόσο, πρέπει να γνωρίζεις ότι συνήθως κλείνει απογευματινά ραντεβού στο νοσοκομείο και το εισιτήριο κοστίζει 36 ευρώ. Αν σε ενδιαφέρουν τα πρωινά ραντεβού, όπου δεν πληρώνεις τίποτα, ενδεχομένως μπορείς να τον ρωτήσεις, δεν ξέρω.

Ως προς το αν είναι καλός, μέχρι στιγμής μου φαίνεται πάααααρα πολύ αναλυτικός και λεπτομερής, θυμάται όλες του τις ασθενείς και την περίπτωση της καθεμιάς (ενώ οι περισσότεροι δεν θυμούνται) και είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού. Είναι νέος στην ηλικία (επιμελητής β) και θα σε τρελάνει στις εξετάσεις προκειμένου να βεβαιωθεί ότι όλα βαίνουν καλώς. Καλός μου φαίνεται μέχρι στιγμής. Θα έχω μια πιο ολοκληρωμένη άποψη στο τέλος, βέβαια.

Με το καλό το μωράκι σου! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

M7X9p2.png OvOqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου, Panmex. Εχω τώρα στη δεύτερη εγκυμοσύνη μου γιατρό τον κ. Σούλο. Κι εγώ πήγαινα για τον Παπαδή, αλλά διάβασα ότι δεν αναλαμβάνει τοκετούς Ιούλιο και Αύγουστο, αν και ο Σούλος ήταν ένα εξίσου καλό φαβορί για μένα ήδη από την πρώτη εγκυμοσύνη μου (στην πρώτη είχα άλλον).

Τον ρώτησα για τυχόν αμοιβή μετά από κάποια ραντεβού που είχα μαζί του (για να μην το ρωτήσω με το καλημέρα σας) και μου είπε ότι δεν ζητάει χρήματα. Ωστόσο, πρέπει να γνωρίζεις ότι συνήθως κλείνει απογευματινά ραντεβού στο νοσοκομείο και το εισιτήριο κοστίζει 36 ευρώ. Αν σε ενδιαφέρουν τα πρωινά ραντεβού, όπου δεν πληρώνεις τίποτα, ενδεχομένως μπορείς να τον ρωτήσεις, δεν ξέρω.

Ως προς το αν είναι καλός, μέχρι στιγμής μου φαίνεται πάααααρα πολύ αναλυτικός και λεπτομερής, θυμάται όλες του τις ασθενείς και την περίπτωση της καθεμιάς (ενώ οι περισσότεροι δεν θυμούνται) και είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού. Είναι νέος στην ηλικία (επιμελητής β) και θα σε τρελάνει στις εξετάσεις προκειμένου να βεβαιωθεί ότι όλα βαίνουν καλώς. Καλός μου φαίνεται μέχρι στιγμής. Θα έχω μια πιο ολοκληρωμένη άποψη στο τέλος, βέβαια.

Με το καλό το μωράκι σου! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ,τα καλύτερα σου εύχομαι:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημερα σας,

παρακαλω πολυ θα ηθελα αν εχετε εμπειρια απο γυναικολογο που χειρουργει με λαπαροσκοπηση στο Ελενα. Προκειται για αφαιρεση κυστης

σας ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ποια ειναι η διαδικασια αν θελει να γεννησει καποια σε δημοσιο μαιευτηριο αλλα να διατηρει τον ιδιωτη γυναικολογο της μεχρι την καλη ωρα? Δεν ειμαστε σε φαση να δινουμε τριχιλιαρα για 2η φορα και εχοντας ακουσει καλα λογια για το Ελενα θα προτιμουσαμε την επιλογη να δωσουμε λιγα χρηματα. Εχει καμμια αντιστοιχη εμπειρια που την επεβλεπε ο στανταρ γυναικολογος αλλα γεννησε με καποιον αλλο? Συνηθως ειναι οποιος εχει εφημερια?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημερα σας!

θα ηθελα να επικοινωνισω με τον κυριο γιαλελη και τον κυριο παπαδη στο ελενα. ειμαι ηδη στις 11 εβδομαδες και με τα ραντεβου του νοσοκομειου καθυστερω πολυ και φοβαμαι πως δεν θα με αναλαβουν. υπαρχουν τα τηλεφωνα τους ή καποιος πιο συντομος τροπος επικοινωνιας?

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η διαδικασια αν θελει να γεννησει καποια σε δημοσιο μαιευτηριο αλλα να διατηρει τον ιδιωτη γυναικολογο της μεχρι την καλη ωρα? Δεν ειμαστε σε φαση να δινουμε τριχιλιαρα για 2η φορα και εχοντας ακουσει καλα λογια για το Ελενα θα προτιμουσαμε την επιλογη να δωσουμε λιγα χρηματα. Εχει καμμια αντιστοιχη εμπειρια που την επεβλεπε ο στανταρ γυναικολογος αλλα γεννησε με καποιον αλλο? Συνηθως ειναι οποιος εχει εφημερια?

 

Εγώ το έκανα αλλά πριν από 3 χρόνια περίπου, δεν ξέρω πως είναι τώρα. Με παρακολουθούσε ιδιώτης μέχρι περίπου τον 6ο - 7ο αλλά μετά τον σταμάτησα και πήγα στο Έλενα στα εξωτερικά πρωινά ιατρεία. Εκεί σου βγάζουν καρτέλα και σε παρακολουθούν στην αρχή μία φορά το μήνα και μετά όλο και πιο συχνά. Δυστυχώς στο τέλος που μπαίνεις στο μήνα σου και από ώρα σε ώρα πρέπει να γεννήσεις, σταματάνε να σε παρακολουθούν στα εξωτερικά και πρέπει να πηγαίνεις κάθε 2η – 3η μέρα στα Επείγοντα να σε βλέπουν. Εννοείται ότι μπορείς να πας απλά να γεννήσεις όταν θα έρθει η ώρα αλλά δεν το συνιστώ. Κυρίως γιατί δεν θα έχουν το ιστορικό σου. Καλό θα ήταν να έχεις κάποια επαφή με το νοσοκομείο από πριν, να ξέρουν τι εξετάσεις έχεις κάνει, τυχόν ασθένειες και ιδιαιτερότητες κτλ. Άλλωστε εγώ διαπίστωσα ότι ήταν πολύ πιο ψείρες σε όλα από ότι ο ιδιώτης και τα ελέγχουν όλα διεξοδικά. Γενικά με τα εξωτερικά πρωινά ήμουν πολύ ευχαριστημένη. Με τα επείγοντα καθόλου γιατί δεν ήξερα τις διαδικασίες και που να πάω, είχα φυσικά αγχωθεί, και κάποιοι (όχι το ιατρικό προσωπικό) ήταν αγενείς και ψυχροί. Όταν όμως τελικά κάνεις εισαγωγή για να γεννήσεις το προσωπικό, μαίες, νοσοκόμες, γιατροί είναι εξαιρετικοί! Σε αναλαμβάνει φυσικά ο Επιμελητής ιατρός με τη βοήθεια των ειδικευόμενων. Όλοι φέρθηκαν άψογα και επαγγελματικά. Κάνανε αστεία για να με χαλαρώσουν, μέχρι και με χάιδευαν (οι κοπέλες) για να νιώσω καλά. Άνθρωποι που δεν τους είχα ξαναδεί ποτέ μου!!!

Φυσικά δεν πληρώνεις τίποτα. Εγώ πλήρωσα μόνο μια συμμετοχή για το δωμάτιο επειδή διάλεξα μονόκλινο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Ξεκίνησα να διαβάζω το παρόν νήμα, και χάρηκα που βρήκα καλά λόγια για μια γυναίκα γυναικολόγο στις πρώτες σελίδες, την Γεωργιάδου. Αμέσως την πήρα τηλέφωνο χωρίς να προσέξω ότι τα γραφόμενα ήταν του 2008. Η Γεωργιάδου δεν είναι πια στο "Έλενα" αλλά σε ιδιωτικό μαιευτήριο (ξέχασα ποιο είπε, την έκλεισα γρήγορα).

Παρακαλώ προτείνετε μου κάποιον ηθικό γυναικολόγο στο Έλενα (ή αλλού), για την σύζυγό μου, η οποία είναι ήδη στον 8ο μήνα. Θα προτιμούσε γυναίκα γυναικολόγο, αλλά αυτό δεν είναι τόσο κρίσιμο. Το σημαντικό είναι να είναι καλός άνθρωπος, να προτιμά φυσιολογική γέννα, και να μη μας βλέπει ως πορτοφόλι.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, δείτε την λίστα των γιατρών εδώ και τα τηλέφωνα επικοινωνίας, 

μπορείτε να καλέσετε να κλείσετε ραντεβού με την γυναικολόγο της επιλογής σας και να κρίνετε μόνοι σας. Κάθε μέλος έχει δικά του κριτήρια τα οποία διαφέρουν πολύ, ενώ στην πραγματικότητα, δεν υπάρχει στατιστική δημοσιευμένη (όπως συνηθίζεται στο εξωτερικό) που να αποδεικνύει ότι κάποιος συγκεκριμένος γιατρός έχει υψηλά ποσοστά επιτυχίας συγκεκριμένων πρακτικών (πχ ΦΤ,  Vbac). Οι πληροφορίες δηλαδή που ενδεχομένως πάρετε από μέλη είναι εντελώς σχετικές και μπορεί να είναι και κατευθυνόμενες, καθώς δεν υπάρχει τρόπος ταυτοποίησης των μελών που γράφουν μέσω του διαδικτύου. Μπορεί ο οποιοσδήποτε να προσποιηθεί τον οποιοδήποτε και να σας συστήσει κάποιον για λόγους που δεν είναι πάντα αληθινοί.  

Παράλληλα, οι μαρτυρίες περι χρηματισμού δεν επιτρέπεται να δημοσιεύονται, άρα, όσο η ιατρική κοινότητα δεν επιθυμεί να φαίνονται οι στατιστικές της, δεν διευκολύνεται και η ανάδειξη όσων και τηρούν καλές πρακτικές και είναι νόμιμοι (δεν ζητούν φακελάκι). 

 

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σας,

 

Προσπαθώ να κλείσω και εγώ ραντεβού με τον Κύριο Σούλο μέσω του Έλενα αλλά μου είπανε σε ένα μήνα και τη μία μέρα μου λένε κάλεσε το πρωί και την να καλέσω το απόγευμα !. Είμαι 17 εβδομάδων και λόγο οικονομικών δυσκολιών θα θέλαμε το δήμόσιο και πιστεύω πως το Έλενα είναι το καλύτερο! Θα μπορούσε κάποια απο εσάς να μου στείλει το νούμερο του κινητου του σας παρακαλώ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Καλημέρα σας είμαι νέα στο φόρουμ και αρκετά χαμένη... οδεύω προς την 5η εβδομάδα και ψάχνω να βρω γιατρό, δεν έχω πάει σε κανέναν ως τώρα. Έχω προσανατολιστεί στο ΕΛΕΝΑ, αλλά δεν γνωρίζω καθόλου πως πρέπει να κινηθώ είμαι τελείως άσχετη... Είμαι ανεργη αλλά έμμεσα αφαλισμένη μέσω του συζύγου και λόγω οικονομικών το δημόσιο νοσοκομείο ειναι μονοδρομος.

Μπορεί κάποια κοπέλα να με διαφωτίσει όσον αφορά τη διαδικασία πως θα βρω γιατρο να με αναλαβει στο Ελενα? Πρεπει να κλεισω το πρωι ραντεβου ή το απόγευμα και ποια ειναι η χρεωση ? Πρεπει να παω απογευμα για να γνωρισω καποιον εαν μου κανει και μετα πρωινα ραντεβου??

Επισης έχω διαβασει για απειρα ονοματα αλλα παρατηρησα πολυ θετικα σχολια για κο Γαζη, Σουλο, Παπαδη, Γάβαρη.... Οποια κοπελα εχει θετικη εμπειρια και μπορει να με ενημερωσει θα το εκτιμουσα πολυ!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ΜΑΡΙΑΚΙ86 είπε:

Καλημέρα σας είμαι νέα στο φόρουμ και αρκετά χαμένη... οδεύω προς την 5η εβδομάδα και ψάχνω να βρω γιατρό, δεν έχω πάει σε κανέναν ως τώρα. Έχω προσανατολιστεί στο ΕΛΕΝΑ, αλλά δεν γνωρίζω καθόλου πως πρέπει να κινηθώ είμαι τελείως άσχετη... Είμαι ανεργη αλλά έμμεσα αφαλισμένη μέσω του συζύγου και λόγω οικονομικών το δημόσιο νοσοκομείο ειναι μονοδρομος.

Μπορεί κάποια κοπέλα να με διαφωτίσει όσον αφορά τη διαδικασία πως θα βρω γιατρο να με αναλαβει στο Ελενα? Πρεπει να κλεισω το πρωι ραντεβου ή το απόγευμα και ποια ειναι η χρεωση ? Πρεπει να παω απογευμα για να γνωρισω καποιον εαν μου κανει και μετα πρωινα ραντεβου??

Επισης έχω διαβασει για απειρα ονοματα αλλα παρατηρησα πολυ θετικα σχολια για κο Γαζη, Σουλο, Παπαδη, Γάβαρη.... Οποια κοπελα εχει θετικη εμπειρια και μπορει να με ενημερωσει θα το εκτιμουσα πολυ!

 

Αν θες συγκεκριμένο γιατρό, ή θα πας από απογευματινό ραντεβού, ή θα δώσεις μαύρα. Αλλιώς πας κανονικά με ραντεβού το πρωί, χωρίς επιλογή γιατρού. 

Εγώ βρέθηκα στον Βαρβαρίγο ως ειδικό προγεννητικού ελέγχου γιατί υπήρχαν περίεργα ευρήματα σε προχωρημένη εγκυμοσύνη που από ιδιώτες άκουσα διάφορα παλαβά, και αφού με παρακολούθησε μετά με ανέλαβε και στις γέννες, αφού επιβεβαιωσα ότι έχει πολύ καλό όνομα, με συστάσεις μάλιστα από άλλους γιατρούς. Δεν ξέρω όμως να σου πω αν κάνει ιατρείο ή πώς κλείνεις ραντεβού, εγώ πήγα επειγόντως και βρέθηκα εκεί. Ξέρω ότι έχει και φήμη ότι δεν κάνει άσκοπες επεμβάσεις. Ειναι στο τμήμα προγεννητικού ελέγχου.

Πολύ καλά λόγια είχα ακούσει από αρκετές γνωστες και για τον Διακάκη, που ξέρω ότι έκλεινες απογευματινό ραντεβού. Δεν ξέρω αν είναι ακόμη στο Ελενα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Σας παρακαλώ πολύ μπορείτε να μου δώσετε το κινητό τηλέφωνο κάποιου γυναικολόγου στο Έλενα;

Έχω ακούσει καλά λόγια για τον Λάσκαρη και τον Παπαδά, αν τα έχετε ή όποιον άλλο....

 

Το πρώτο γέννησα στο ΙΑΣΩ, άλλες εποχές, και χτες ανακάλυψα ότι περιμένω το δεύτερο και ούτε λόγος για ιδιωτικό, σας παρακαλώ πολύ κάποια;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα,

σας θερμοπαρακαλώ όποια γνωρίζει ας μου στείλει τηλεφωνα επικοινωνίας του μαιευτήρα στο Αλεξάνδρα Μιχαήλ Σίνδου. Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
πρίν από 54 λεπτά , Locura είπε:

Καλησπέρα σε όλους, 

Βρίσκομαι στην 13 βδομάδα της εγκυμοσύνης μου έχω γιατρό ο οποίος ειναι στο Έλενα και στο  ιδιωτικό του ιατρειο αλλά...  Δεν έμεινα ΚΑΘΟΛΟΥ ευχαριστημένη απο κάποιες απαντήσεις του και συμπεριφορές οπότε θέλω να τον αλλάξω και χρειάζομαι πληροφορίες για 3ης γιατρους που βρισκοντε στο Αλεξάνδρα.  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ,  ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ και ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ.  Θελω να μάθω 1.τι χρήματα ζητάνε για την γέννα και στα ιατρεία τους ιδωτικά για τις επισκέψεις.  2. Αν σε πάνε ευκολα για καισαρική. 3.Αν είναι συζητήσιμοι και ευχάριστοι άνθρωποι.  Ευχαριστώ πολύ  περιμένω τις πολύτιμες εμπειρίες σας!!!!!!!

Επισης  εχει καποια εμπειρια με τον Στέφανο Παπά?  Ειναι στο Ελενα κιαυτος

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

ποιον γιατρο θα μου προτεινατε αναμεσα σε αυτους?

 

Κολιόπουλο, τον Σούλο , τον Παπαδή η τον Γαβαρη??

 

εχω διαβασει τα καλυτερα για αυτους. θα γεννησω αυγουστο μηνα αν αυτο παιζει καποιο ρολο

 

περιμενω της συστασεις σας

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...