Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ


Recommended Posts

Γεια σας,

 

είμαι από Ελευθερούπολη και είμαι 18 εβδομάδων. Αν και ο γιατρός που με παρακολουθεί είναι πολύ καλός δεν μπορώ να γεννήσω σε ιδιωτική κλινική οπότε αποφασίσαμε να πάμε στο Νοσοκομείο Καβάλας. Δεν ξέρω κανέναν γιατρό στο νοσοκομείο... αν κάποια από σας γνωρίζει κάτι για τους γιατρούς του νοσοκομείου σας παρακαλώ πείτε μου!!!:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας,

 

είμαι από Ελευθερούπολη και είμαι 18 εβδομάδων. Αν και ο γιατρός που με παρακολουθεί είναι πολύ καλός δεν μπορώ να γεννήσω σε ιδιωτική κλινική οπότε αποφασίσαμε να πάμε στο Νοσοκομείο Καβάλας. Δεν ξέρω κανέναν γιατρό στο νοσοκομείο... αν κάποια από σας γνωρίζει κάτι για τους γιατρούς του νοσοκομείου σας παρακαλώ πείτε μου!!!:confused::confused::confused:

 

Αν ξερεις τους Ελευθεριαδηδες μπορει να ειμαστε συγγενης! Δεν μπορω να γραψω περισσοτερα online..

Με ενδιαφερει το θεμα που ξεκινησες γιατι ουτε εγω ξερω κανεναν στο Νοσοκομειο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

 

Να σου πω την αλήθεια δεν είμαι επειδή λείπω καιρό δεν μου λέει πολλά το όνομα, αν και σίγουρα θα τους ξέρω, αν και όχι προσωπικά, είμαστε μικρή περιοχή!!!

Πάντως με λίγη έρευνα που έκανα πολλοί μου λένε για ένα συγκεκριμένο γιατρό στο νοσοκομείο, αν θέλεις σου στέλνω προσωπικό μήνυμα με λεπτομέρειες...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

 

Να σου πω την αλήθεια δεν είμαι επειδή λείπω καιρό δεν μου λέει πολλά το όνομα, αν και σίγουρα θα τους ξέρω, αν και όχι προσωπικά, είμαστε μικρή περιοχή!!!

Πάντως με λίγη έρευνα που έκανα πολλοί μου λένε για ένα συγκεκριμένο γιατρό στο νοσοκομείο, αν θέλεις σου στέλνω προσωπικό μήνυμα με λεπτομέρειες...

 

Καλημερα καλη μου! Και βεβαια να μου στειλεις...και για οποιον ακουσεις γυναικολογο στο ΓΝΚ γιατι ουτε εγω μενω εκει και δε μπορω να γνωριζω. Ομως θα με ενδιεφεραι οταν ξαναμεινω εγκυος να γεννησω εκει λογω του οτι μενω Ξανθη και σε καμια περιπτωση δεν θα πηγαινα στο δικο μας Νοσοκομειο. Σου ευχομαι ενα υπεροχο υπολοιπο εγκυμοσυνης!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!με το καλο στην εγκυουλα.γενικα εχω ακουσει καλα λογια για το νοσοκομειο καβαλας.θα σου στειλω κ πμ με το ονομα μιας γιατρου.

Δεσποινα γιατι δε θα πηγαινες στο νοσοκομειο ξανθως;εχεις κακη εμπειρια;κ τι ακριβως;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επειδη δε βλεπω το ονομα της γιατρου δε θα σου το στειλω.ξερω οτι ηταν ειδικευομενη στης ξανθης κ μετα πηγε καβαλα.αλλα επειδη δεν ξερω που ακριβως ειναι δε θα σου πω.ευχομαι να βρεις εναν γιατρο που θα σου εμπνευσει εμπιστοσυνη.γενικα ειμαι υπερ των δημοσιων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!με το καλο στην εγκυουλα.γενικα εχω ακουσει καλα λογια για το νοσοκομειο καβαλας.θα σου στειλω κ πμ με το ονομα μιας γιατρου.

Δεσποινα γιατι δε θα πηγαινες στο νοσοκομειο ξανθως;εχεις κακη εμπειρια;κ τι ακριβως;

 

Καλημερα Βικυ στειλε και σε μενα! Σου ευχομαι οτι καλυτερο! Σε εμενα προσωπικα δεν εχει συμβει γιατι δεν προκειται να παω ποτε! Σε αλλους ομως φιλους και συγγενης εχουν συμβει διαφορα σε γεννες δεν θα ηθελα να αναφερθω και εκτος αυτου δε μου αρεσει η νοοτροπια της καισαρικης χωρις να υπαρχει ουσιαστικα κανενα προβλημα με το μωρο.

Link to comment
Share on other sites

Οπως εγραψα δε θα πω το ονομα της γιατρου γιατι δε τη βλεπω στη σελιδα του νοσοκομειου.ισως δεν ειναι εκει.εγω παντως εχω πολυ καλη εμπειρια απο το νοσοκομειο.νοσηλευτκα στους6-7μηνες κ γεννησα εκει.καισαρικη εκανα κ ειχαν γινει πολλες εκεινες τις μερες αλλα δε νομιζω οτι ειναι στο νοσοκομειο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλη μου! Και βεβαια να μου στειλεις...και για οποιον ακουσεις γυναικολογο στο ΓΝΚ γιατι ουτε εγω μενω εκει και δε μπορω να γνωριζω. Ομως θα με ενδιεφεραι οταν ξαναμεινω εγκυος να γεννησω εκει λογω του οτι μενω Ξανθη και σε καμια περιπτωση δεν θα πηγαινα στο δικο μας Νοσοκομειο. Σου ευχομαι ενα υπεροχο υπολοιπο εγκυμοσυνης!

 

Ευχαριστώ πολύ!!! Σου έστειλα μήνυμα με το γιατρό!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...