Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μαμά για τρίτη φορά!


Recommended Posts

Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί μέχρι το Μάρτιο θα έχω το τρίτο μου παιδάκι στην αγκαλιά μου. Μοιράζομαι τη χαρά μου μαζί σας μια και σίγουρα δεν μπορώ να τη μοιραστώ με τον εργοδότη μου (χαχα) που παρα λίγο να πάθει εγκεφαλικό.

Να είστε όλες καλά και να χαίρεστε τη ζωή σας με τα αγγελούδια σας!

Ο Οδυσσέας Μάξιμος, ο Αχιλλέας Ρωμανός και ο Αλέξανδρος Αδριανός μου...

είναι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπραβο!!!!!!!!!!!!! με το καλο.ασε τον εργοδοτη να κουρευεται!!!!!!!!δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο απο αυτο που εχεις μεσα σου!!!!!να σου ζησουν και τα μεσα και τα εξω απο την κοιλια!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί μέχρι το Μάρτιο θα έχω το τρίτο μου παιδάκι στην αγκαλιά μου. Μοιράζομαι τη χαρά μου μαζί σας μια και σίγουρα δεν μπορώ να τη μοιραστώ με τον εργοδότη μου (χαχα) που παρα λίγο να πάθει εγκεφαλικό.

Να είστε όλες καλά και να χαίρεστε τη ζωή σας με τα αγγελούδια σας!

 

Μπραβο! Με το καλο το τριτο παιδακι σου, ειναι υπεροχο! Εδω στο δημοσιο δε χαιρονται γιατι απλα θα ζητησουν αντικαταστατη, φαντασου στο ιδιωτικο... Οι μικροτητες ομως περα, το μεγαλειωδες νεο ειναι προτεραιοτητα!

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ γλυκειές μου! Για την ώρα ο αγέλαστος μουντρούχος κατσούφης δεν με κοιτάει καν. Ευτυχώς γατί έτσι δεν θα με ματιάσει!!!

Ο Οδυσσέας Μάξιμος, ο Αχιλλέας Ρωμανός και ο Αλέξανδρος Αδριανός μου...

είναι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites

με το καλό το παιδάκι σου!!!

να χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωράκι ακόμα στην αγκαλιά σου! γιατί όχι να ναι και κοριτσάκι για αλλαγή!

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Giota, σου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και καλή υπομονή :mrgreen:

Σιγά - σιγά θα το συνηθίσει ακόμα και ο εργοδότης...

Κι εγώ στο τρίτο φοβόμουν τις αντιδράσεις των άλλων, το ανακοίνωσα όταν κόντευα να μπω στον πέμπτο μήνα :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

σου εύχομαι τα καλύτερα και εγώ περιμένω το 3ο μου σε λιγότερο από 1,5 μηνά.Εγώ απλώς μόλις σιγούρεψα ότι είμαι έγκυος του πήγα τον υπέρηχό από την πρώτη μου συνάντηση με τον γιατρό μου.Αλλά τελικά είναι στον άνθρωπο.Το δικό μου boss χάρηκε πολύ και μου έκανε πλάκα αν θα πάω για τέταρτο:).

Το ίδιο πάντως σκηνικό έκανα και στην προηγούμενη δουλειά μου όταν έδειξα στην προϊσταμένη μου τον υπέρηχο με την κόρη μου:).Έχει πλάκα η αντίδρασή τους:).

Link to comment
Share on other sites

με το καλο κουκλα! να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να χαιρεσαι τα παιδακια σου.

μηπως εχει γενεθλια το μικρο σου;;;; να σου ζησει, πολυχρονο

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια με το καλο τα παιδακια!!!! σας το λεω εκ πειρας... ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΜΑ!!!

ΓΙΩΡΓΟΣ 6/8/04 ΝΙΚΟΛΑΣ 23/9/05

ΕΚΤΟΡΑΣ 2/2/09

Link to comment
Share on other sites

koritsakia me to kalo!!!!exete kapoio mustiko? giati emeis gia to 2o prospa8oume kai de mas ka8etai....
οχι ανχος και πολυ σεχ:lol:χωρις πλακα!κι εγω τρια παιδια εχω στον τριτο ουτε που προλαβαμε να χαρουμε λιγο την ελευθερια του ερωτα μας πιαστικα απο τον πρωτο μηνα αντε με το καλο και μην το σκεφτεσε πολυ θα ερθει. Giota με το καλο το τριτο σου παιδακι και επειδη κι εγω ειμαι προσφατος σχετικα τριτομανα σου λεω να μην στεναχωριεσε που τον προτο καιρο δεν θα σου φτανει η μερα για τις δουλειες οσο θα περναει ο καιρος ολοι μεσα στην οικογενεια θα μπουν σε ενα ρυθμο και θα ειναι πολυ καλυτερα με εναν πονο καλη μου

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

περιμενω το τριτο μου παιδακι 10 μαρτιου (κοριτσακι)

manoulitsa ειμαστε γειτονισσες μενω στο βυρωνα στειλε κανενα π.μ.

καμια συμβουλη κοριτσια

εχω αγχος πως θα παρουν τα μικρα μου τον ερχομο του νεου μελους

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Κορίτσια καλημέρα κι απο μένα όλες εσείς που περιμένετε το τρίτο μπορείτε να μου πείτε πως τα καταφέρνετε; εγώ περιμένω το δεύτερο και επειδή σκέφτομαι και για τρίτο θέλω να μάθω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...