Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΜΑRIA_S !!!!


Recommended Posts

ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 15:27 ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ, 3.550 ΚΙΛΑ :P

ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ, ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!

1648917f79499xh74.gif

yZX6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαράκι να σας ζήσει ο μπέμπης!!!!

Να τον δείτε όπως επιθυμείτε!!!!

Να είστε γεροί και δυνάτοι και χαρούμενοι πάντα!!!!Περιμένουμε να γυρίσει να μας πείς την εμπειρία σου!!!!

Μανούλες Σεπτεμβρίου με το καλό και ένα πόνο oι υπόλοιπες!!!!!

pcs9p3.pngTYJ2p2.png
Link to comment
Share on other sites

μαρακι μου να σου ζησει ο πριγκιπας σου!!να τον δεις οπως επιθυμεις και εσυ και ο γιωργος!!να ειναι παντα υγιης, γελαστος και ευτυχισμενος.......συγχαρητηρια!!!:D:D

as1cF0I0g410000MTIwZHwwMDA1MjRkfG8gTWFyaW5vcyBtb3UgZWluYWk.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρακι να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!! Να τον χαιρεστε, να τον καμαρωσετε οπως ποθειτε, παντα γερος, υγιης και ευτυχισμενος να ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αντε με το καλο να γυρισετε σπιτι σας και να μας πεις τις λεπτομερειες του τοκετου....

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου, Μαράκι μου welcome to the club!!! Να σου ζήσει ο θησαυρός σου και ετοιμάσου να ζήσεις έναν τρελό έρωτα!!!! Καλή ανάρρωση σε εσένα και σε περιμένουμε πίσω να μας καταθέσεις την εμπειρία σου. Στο παιδάκι σου εύχομαι μια ζωή ονειρεμένη, με τραγούδια και χαρές!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι να σας ζήσει! Πέρασε ο καιρός βρε Μαρία και γεννήσαμε...σαν χτες μου φαίνεται που πρωτομάθαμε όλες ότι ήμασταν έγκυες! Αν δεν έχει ανοιχτεί ήδη θα ανοίξω θέμα για τις μαμάδες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου να τα λέμε όλες εκεί. Εύχομαι να τον καμαρώσεις να μεγαλώνει με υγεία και ευτυχία και όλα να σας έρθουν εύκολα στο μεγάλωμά σας! Φιλιά πολλά μανούλα!!!

39of6754xr8myz8h.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαράκι να σας ζήσει ο μικρος πρίγκηπας Νικόλας!!!

Να τον δεις όπως επιθυμείς και να είναι υγιής και ευτυχισμένος!!!

Σε περιμένουμε να μας πεις την εμπειρία σου!!! Καλή ανάρρωση!

Φιλάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου να σου ζησει ο Πριγκιπακος!!! Να στε καλα κ ευτιχισμενοι, στην καινουρια σας ζωη.. Τωρα θα χεις δυο αντρες να αγαπας!!!!! Υγεια κ αγαπη στην οικογενεια σου λοιπον κ απο μενα, κ σε περιμενουμε για λεπτομερειες!!!!!! Πολλα φιλια!!

...τρεις και το λουρι της μανας!!!

Link to comment
Share on other sites

Mαράκι μου γλυκό να σου ζήσει ο μπέμπαρος!!! Τις καλύτερες ευχές μου για υγεία και μια ζωή γεμάτη χαρά και αγάπη!!! Τώρα θα σου πω εγώ τι έχεις να πάθεις με το γιο!!! Όλη τη μέρα θα τον χαζεύεις και δε θα το πιστεύεις ότι είναι δικός σου!! :lol: Με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας γρήγορα-γρήγορα να μας στείλεις και φώτο!

Link to comment
Share on other sites

marakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii συμπατριωτισσα επιτελους ε???? αχ τι καλαααααααααα

περιμενουμε αμεσα το στορι και φωτο!!!!!!!!!!

να ναι παντα γερος και ευτυχισμενος ο μπεμπουλης σου!!!!!!

 

966653intmv8u8k8.gif

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1501855fawz0lyoh5.gif

 

Nα σου ζήσει καλή μου Μαρία ο μπουμπούκος σου!!!!!!!

να ναι γερός κι όλοι σας πάντα ευτυχισμένοι!!!!

καλή ανάρρωση και σε περιμένουμε γρήγορα κοντά μας μαζί με το θησαυρούλη σου!

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μανούλες και κοιλίτσες, σας ευχαριστώ πολύ! Ειδικά εσένα μακμαράκι μου!

 

Ναι είμαι όντως χαζεμένη μανούλα με τον υπέροχο γιο μου! Όσο απίθανος ήταν στην εγκυμοσύνη, άλλο τόσο μου χάρισε έναν υπέροχο φυσιολογικό τοκετό αλλά και άπειρες μοναδικές στιγμές τις επόμενες μέρες!

 

Σας σκέφτομαι συνέχεια, αλλά ο μελαχροινός μου άγγελος θηλάζει αποκλειστικά και με μεγάλο πάθος μπορώ να πω, οπότε δεν προλαβαίνω!

Ενδεικτικά αναφέρω ότι έχω κοιμηθεί 8 ώρες τα τελευταία 2 24ωρα!

 

Θα επανέλθω με τη όμορφη ιστορία της άφιξης του Νικόλα μου στον κόσμο το συντομότερο δυνατόν!

 

Φιλάκια πολλά!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

μαρακι μου γλυκο να σου ζησει !!! να ειναι γερος δυνατος καλοτυχος και να τον καμαρωνεις γλυκια μου!!!! τις καλυτερες ευχες μου για τον μικρο σου πριγκηπα!!!

tt7up3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...