Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

οικονομικα καταστηματα?


Recommended Posts

βλεπω οτι οι περισσοτερες προτεινετε site για αγορες απ το ιντερνετ.εγω ομως δε θα θελα να αγορασω μεσω ινερνετ. εχετε να μου προτεινετε καποιο οικονομικο πρατηριο βρεφικων ειδων?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Mωρουδόκοσμος

Ταξιαρχών 7, Κορυδαλλός

Τηλέφωνο

21049.50.821

 

και ένα άλλο που γίνεται μεγάλος ντόρος και είναι στον Γέρακα, έχω ακούσει τις απίστευτες τιμές, έχει αναρτήσεις και πολλές αφίσες διαφημιστικές αυτός

Link to comment
Share on other sites

και στα πατησια υπαρχει ενα που εχει τιμες απο πολυ χαμηλες μεχρι πολυ ψηλες.....

για ολα τα βαλαντια που λενε.....

ειχα δει φυλλαδιο του....

"παιδικος κοσμος" νομιζω το λενε....

Link to comment
Share on other sites

Αν θελεις εσωρουχακια φανελακια κ τετοια, εχει στην ερσα στον ηλ σταθμο του περισσου.Καθε φανελακι εχει 3,10(εννοω τα εσωτερικα με τα κουμπακια απο κατω), εχει πολυ ωραια σχεδια και ειναι ελληνικα.Εμενα τα περισσοτερα ειναι απο εκει.

tyazp2.png

C9SDp2.png

 

Και το κοριτσακι μας ηρθε στις 10/10/11.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν θελεις εσωρουχακια φανελακια κ τετοια, εχει στην ερσα στον ηλ σταθμο του περισσου.Καθε φανελακι εχει 3,10(εννοω τα εσωτερικα με τα κουμπακια απο κατω), εχει πολυ ωραια σχεδια και ειναι ελληνικα.Εμενα τα περισσοτερα ειναι απο εκει.
αυτό που λές είναι πρατήριο;;; :Αν θυμάμαι καλά έξω είναι ακριβότερα, μου αρέσει η ποιοτητά τους κ στις κάλτσες και θα με ενδιέφερε κ εμένα να τα βρώ σε καλύτερη τιμή
Link to comment
Share on other sites

Ειναι το εργοστασιο απο πανω ακριβως.Θα το δεις αν κατεβεις περισσο απο το δρομο που ειναι τα εργοστασια θα δεις ενα κτιριο που γραφει μαλλερος και απο κατω ερσα.Εκει ειναι...

Να φανταστεις ειχα παρει σετακι των 2 forever friends κοντα στα 13 ευρω αν θυμαμαι καλα στο λητω(πριν 4 χρονια, λιγο πριν γεννησω τον μεγαλο μου) και μετα μου το ειπαν κ το εκανα στεκι.Τωρα του παιρνω βρακακια και φανελακια, δε θυμαμαι ομως, νομιζω τα σλιπακια εχουν κοντα στα 2ε και μαλιστα πολλα εχουν τον spiderman πανω.

Τα κοριτσιστικα δε , ειναι ονειρο!!

Και καλτσες jesgk παιρνω παλι απο εκει, μονο που δε θυμαμαι τιμες.

tyazp2.png

C9SDp2.png

 

Και το κοριτσακι μας ηρθε στις 10/10/11.

Link to comment
Share on other sites

απορω που δεν ανεφερε κανεις το jumbo ! ξερουμε βεβαια πως τα φοραει κ η κουτση μαρία αλλα για προχειρα μεσα στο σπιτι μια χαρα ειναι!!!!!!!!! δεν ειναι πρατηριο αλλα εχει τιμες τετοιες!

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

απορω που δεν ανεφερε κανεις το jumbo ! ξερουμε βεβαια πως τα φοραει κ η κουτση μαρία αλλα για προχειρα μεσα στο σπιτι μια χαρα ειναι!!!!!!!!! δεν ειναι πρατηριο αλλα εχει τιμες τετοιες!

 

μαλλον απο συνηθεια το ξεχασαμε....

προσωπικα το jumbo το τιμω ιδιαιτερα.... ειδικα για φορμακια, πυτζαμες, καλτσες κτλ....

δε ξερω αν εχω δει καπου πιο φτηνα πραγματακια....

επισης τελεια ρουχα βρισκω παντα στο zara kid!!!!!!!!!!!!!! και στις εκπτωσεις οι τιμες ειναι ασυναγωνιστες........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρουχα βρισκω παντα στο zara kid!!!!!!!!!!!!!! και στις εκπτωσεις οι τιμες ειναι ασυναγωνιστες........

ζαρα home επισης κ για παιδικο δωματιο!!!! συγχωρηστε με για το λιγο οφ τοπικ αλλα αυτα πρεπει να τα δειτε!!!!!!....πηραμε απο ζαρα ενα τελειο λευκο στρογγυλο τραπεζακι-μαυροπινακα με κιμωλιες κ 2 σκαμπουδακια !

 

4.jpg4.jpg=65 euro!!!!

κ αυτα

4.jpg4.jpg4.jpg4.jpg=54 euro

...και ο κουνελος ειναι 60 ποντους υψος!

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

απορω που δεν ανεφερε κανεις το jumbo ! ξερουμε βεβαια πως τα φοραει κ η κουτση μαρία αλλα για προχειρα μεσα στο σπιτι μια χαρα ειναι!!!!!!!!! δεν ειναι πρατηριο αλλα εχει τιμες τετοιες!

 

 

Δεν είναι μόνο για πρόχειρα τα ρούχα του, έχει και ωραία κομμάτια για πιο καλα΄και ειναι και οικονομικα..

 

Δεν αναφέρθηκε μάλλον γιατί το JUMBO ενοείται ως οικονομικό κατάστημα, δηλαδή είναι η προέκταση κάθε μανούλας για οικονομικές λύσεις. Δηλαδή το είναι δεδομένο..χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

βασικα εγω για επιπλα και μικροπραγματα του δωματιου ρωτουσα:oops::roll:

τα ειδες αυτα απο το ζαρα που εγραψα παραπανω? μπες στο http://www.zarahome.com/shop/gr/en/zara-home-kids/home να δεις κι αλλα...επισης στο ικεα ξερω πως εχει φτηνα πραγματα αλλα δεν εχω ιδεα τι εχει γιατι δεν εχουμε εδω. μπες εδω κ καλο ψάξιμο....!!!!http://onlinecatalogue.ikea.com/2010/ikea_catalogue/GR/ απο τη σελιδα 240 ξεκινανε τα παιδικα! τα βλεπεις απο τα σαιτ, βλεπεις τις τιμες και πας εκει και τα παιρνεις!

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
Αν θελεις εσωρουχακια φανελακια κ τετοια, εχει στην ερσα στον ηλ σταθμο του περισσου.Καθε φανελακι εχει 3,10(εννοω τα εσωτερικα με τα κουμπακια απο κατω), εχει πολυ ωραια σχεδια και ειναι ελληνικα.Εμενα τα περισσοτερα ειναι απο εκει.

Έχω πάει σήμερα και έχουν προσφορές για κοντομάνικα βρεφικά φορμάκια και φανελάκια, 1,90 ευρώ, δεν είναι μεγάλη ποικιλία, αλλά πολύ όμορφα πραγματάκια:)

Link to comment
Share on other sites

επισης στα μαραζιλ και στα λαπιν στα στοκ του Περιστεριου μπορεις να βρεις ωραια πραγματακια.....ειδικα για πολυ μωρα εχει μεγαλη ποικιλια γιατι δεν τελειωνουν ευκολα τα νουμερα.....εχω παρει φορμακι μαραζιλ με 10Ε και μαγιουδακι με 4Ε μονο!

επισης ειχα παρει στη κορη μου τη μια χρονια απο κανονικο μαγαζι μαραζιλ μαγιο με 35Ε γιαιτ μου αρεσε φοβερα το σχεδιο.....χασαμε στη θαλασσα με τα κυματα το κατω μερος και το βρηκα το ιδιο σχεδιο στα στοκ μαγιο και σουτιενακι μονο με 14Ε!!

Link to comment
Share on other sites

και κατι ακομα....να το θεσω σαν θεμα....εμπιστευεστε τα τζαμπο για ρουχαλακια??ειναι ποιοτικως καλα? λιγο αμφιβαλλω ....αν και μια φορα μια φιλη μου ειπε οτι αγορασε καλσονακι απο εκει και εγραφε made in italy.........

Link to comment
Share on other sites

στο εκπτωτικο χωριο στα Σπατα εχει καλα και οικονομικα πραγματακια για παιδακια και μωρα!

 

Για εμάς έχει τίποτα; Αλήθεια οι τιμές είναι πράγματι καλές ή τα ρούχα δεν αξίζουν; ΄Εχει και βρεφικά είδη γενικότερα; Λέω, αν και τελευταία στιγμή, να πάρω καλαθούνα.

 

επισης στα μαραζιλ και στα λαπιν στα στοκ του Περιστεριου μπορεις να βρεις ωραια πραγματακια.....ειδικα για πολυ μωρα εχει μεγαλη ποικιλια γιατι δεν τελειωνουν ευκολα τα νουμερα.....εχω παρει φορμακι μαραζιλ με 10Ε και μαγιουδακι με 4Ε μονο!

!!

 

Πού είναι αυτό;

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ξερει καποια να μου πει αν οντως υπαρχει στοκ μαγαζι m&s στη λεωφ. βουλιαγμενης? καπου το διαβασα, αλλα θελω να ειμαι σιγουρη μην πηγαινω τσαμπα. α! και αν αξιζει να το επισκεφθει κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...