Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

οικονομικά έπιπλα μπάνιου. Που;


Recommended Posts

Κορίτσια μπερδεύτηκα. Δηλαδή στο site της ravenna οι τιμές είναι μείον 50% από αυτές που αναγράφονται;

 

Κοιταξα τωρα το σαιτ...εχει πουθενα τιμες? Εγω γιατι δεν τις βλεπω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοιταξα τωρα το σαιτ...εχει πουθενα τιμες? Εγω γιατι δεν τις βλεπω?

 

Α, Αφροδίτη μου έχεις δίκιο. Μόνο στο φυλλάδιο έχει. Μπερδεύτηκα. Sorry. :rolleyes:

Θα τηλεφωνήσω αύριο να ρωτήσω τιμές σε δύο που μου άρεσαν.

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites

Πως θα το φτιάξω ;Να απευθυνθώ σε μαραγκό εννοείς;

 

πιάνει το χέρι σου; Αν ναι τότε πας πχ στο praktiker και ζητάς να σου κόψουν τα κομμάτια όπως θέλεις.

Μπορείς να τα καρφώσεις (αφού βάλεις και κόλλα)

Το μόνο σχετικά δύσκολο είναι η καμπύλη του νιπτήρα, που αυτό μπορείς να το σχεδιάσεις με βάση το κατασκευαστικό σχέδιο του νιπτήρα (που πρέπει να πήρες μαζί με τον νιπτήρα).

 

Μετά ξύσιμο και βάψιμο με ριπολύνη. Αν μπορείς να το κάνεις με πιστόλι θα σου βγεί πιο όμορφο, αλλά και με πινέλο η ριπολύνη στρώνει καλά

Link to comment
Share on other sites

πιάνει το χέρι σου; Αν ναι τότε πας πχ στο praktiker και ζητάς να σου κόψουν τα κομμάτια όπως θέλεις.

Μπορείς να τα καρφώσεις (αφού βάλεις και κόλλα)

Το μόνο σχετικά δύσκολο είναι η καμπύλη του νιπτήρα, που αυτό μπορείς να το σχεδιάσεις με βάση το κατασκευαστικό σχέδιο του νιπτήρα (που πρέπει να πήρες μαζί με τον νιπτήρα).

 

Μετά ξύσιμο και βάψιμο με ριπολύνη. Αν μπορείς να το κάνεις με πιστόλι θα σου βγεί πιο όμορφο, αλλά και με πινέλο η ριπολύνη στρώνει καλά

 

PK33, μήπως ξέρεις κάποιο site που να έχει ξυλοκατασκευές;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το βασικό είναι: αν κάτι είναι από μασίφ ξύλο, ή κόντρα πλακέ θαλάσσης ή οκουμε, τότε μπορείς να το τρίψεις και να το ξαναβάψεις κτλ. (οριακά ίσως θα μπορούσε να παιξει και OSB αλλά δεν το έχω δοκιμάσει. )

μοριοσανίδα δεν παίζει...αν χαλάσει τέλος. MDF οριακά. Μετά το τρίψιμο θέλει στοκάρισμα κτλ κτλ

Link to comment
Share on other sites

http://www.katoikianet.gr Δες σε αυτό . εγω πήρα και για το σπίτι μου και για το σπίτι της μαμας μου συνολικα 3 έπιπλα σε πολυ καλές τιμές και είμαι πολύ ευχαριστημένη. το καταστημα είανι στον πειραια
Link to comment
Share on other sites

ριξε μια ματια και στα leroy εχουν τα παντα σε πολυ καλες τιμες και πιστευω θα σε καλυψουν. εχει πολυ ωραιους νιπτηρες και γενικα οτι αφορα το μπανιο.

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

www.katoikianet.gr Δες σε αυτό . εγω πήρα και για το σπίτι μου και για το σπίτι της μαμας μου συνολικα 3 έπιπλα σε πολυ καλές τιμές και είμαι πολύ ευχαριστημένη. το καταστημα είανι στον πειραια[/quote

 

Ωραία έπιπλα και σε λογικές τιμές. Θα πρέπει να βρω λίγο χρόνο να πάω να τα δω και από κοντά. Ευχαριστώ.

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites

ριξε μια ματια και στα leroy εχουν τα παντα σε πολυ καλες τιμες και πιστευω θα σε καλυψουν. εχει πολυ ωραιους νιπτηρες και γενικα οτι αφορα το μπανιο.

 

 

Δεν έχουν σελίδα να έπαιρνα μια ιδέα για τις τιμές τους :(

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites

natassa-tassos ο δικος μου που μου τα έκανε λέγε σπύρος κουρσάρης 2105713044 ''studio επίπλων κουρσάρης' αν γκουγκλάρεις θα τον δεις.Είναι καταπληκτικός!Μου έκανε τα επιπλα των μπάνιων μου από μασίφ ξύλο και δεν συμαζεύεται-τέλεια δουλεια στο 1/3 της τιμής που τα βρίσκαμε έξω. Τον γνώρισα σε μια έκθεση, φτιάχνει όλα τα έπιπλα για το σπίτι, παιδικά και γενικά ότι θέλεις, ακομα και σχεδιο που ειδες αλλου στο αντιγραφει και το φτιαχνει ιδιο με λιγα χρηματα διοτι εχει εργοστασιο κ τα φτιαχνει ο ιδιος.Αν σε ενδιαφερει στειλε πμ να πας συστημενη

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν σελίδα να έπαιρνα μια ιδέα για τις τιμές τους :(

 

ειναι πολυ λογικες. πηραμε τα ειδη μπανιου για τις δυο κουνιαδες μου, ψαξαμε παντου απο τιμες τις βρηκαμε καλυτερα εκει.

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...