Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπουμπουνιέρα-γλυκό: 2 σε 1


iro

Recommended Posts

Φανταστείτε ένα βαζάκι ζωγραφισμένο στο χέρι, δεμένο με ένα μικρό πουγκί από κουφέτα με ένα κορδελοτουλιοδέσιμο σε αποχρώσεις κίτρινο-πορτοκαλί (το θέμα μας είναι τα ηλιοτρόπια).

 

Θέλω τη γνώμη σας στο εξής: μέσα στο βαζάκι υπάρχει η κλασσική επιλογή να βάλουμε γλυκό του κουταλιού.

 

Σκέφτομαι όμως και την ιδέα της μερέντας!

 

Τι θα προτιμούσατε: γλυκό ή μερέντα;

 

Η βάφτιση είναι Μάιο και είμαστε ασφαλείς και για τις δύο επιλογές από πλευράς θερμοκρασίας.

 

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας!

 

 

«Το μυστικό της Επιτυχίας: Να πηγαίνεις από αποτυχία σε αποτυχία χωρίς να χάνεις το ηθικό σου..»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η γνωμη μου ειναι οτι την μερεντα δεν την πολυ τρωνε οι μεγαλοι (αν κι εγω τρελαινομαι ασχετο) ενω το γλυκο του κουταλιου θα το τιιμησουν δεν ειμαι και σιγουρη παντως, Αν θες μια αλλη ιδεα μπορεις να βαλεις βανιλια (το υποβρυχιο που λεμε) πως σου φαινεται??

Link to comment
Share on other sites

Η γνωμη μου ειναι οτι την μερεντα δεν την πολυ τρωνε οι μεγαλοι (αν κι εγω τρελαινομαι ασχετο) ενω το γλυκο του κουταλιου θα το τιιμησουν δεν ειμαι και σιγουρη παντως, Αν θες μια αλλη ιδεα μπορεις να βαλεις βανιλια (το υποβρυχιο που λεμε) πως σου φαινεται??

Link to comment
Share on other sites

Ax sandy μου, οι περισσότεροι μεγάλοι που εγώ ξέρω την ταράζουν τη ρημαδομερέντα (ένεκα που οι καλσμένοι μας θα είναι μόνο στενοί μας φίλοι με παιδιά) ;)

 

Στα σόγια μας, αυτή τη φορά βάλαμε "φραγή εισερχομένων κλήσεων" (ας κάνουμε και κάτι μια φορά όπως εμείς το θέλουμε!)

 

Βανίλια; Ωραία ιδέα - αναρωτιέμαι απλώς αν την προτιμούν τα πιτσιρίκια.

 

Για να δούμε τι σκέφτονται και οι υπόλοιπες της παρέας :)

 

 

«Το μυστικό της Επιτυχίας: Να πηγαίνεις από αποτυχία σε αποτυχία χωρίς να χάνεις το ηθικό σου..»

Link to comment
Share on other sites

Ax sandy μου, οι περισσότεροι μεγάλοι που εγώ ξέρω την ταράζουν τη ρημαδομερέντα (ένεκα που οι καλσμένοι μας θα είναι μόνο στενοί μας φίλοι με παιδιά) ;)

 

Στα σόγια μας, αυτή τη φορά βάλαμε "φραγή εισερχομένων κλήσεων" (ας κάνουμε και κάτι μια φορά όπως εμείς το θέλουμε!)

 

Βανίλια; Ωραία ιδέα - αναρωτιέμαι απλώς αν την προτιμούν τα πιτσιρίκια.

 

Για να δούμε τι σκέφτονται και οι υπόλοιπες της παρέας :)

 

 

«Το μυστικό της Επιτυχίας: Να πηγαίνεις από αποτυχία σε αποτυχία χωρίς να χάνεις το ηθικό σου..»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε βάλε τη μερέντα ή νουτέλα και θα κάνεις θραύση... θα κρατήσουν και το βαζάκι και θα φάνε και τη μερέντα...

 

για το γλυκό κουταλιού εξαρτάται και απο το γλυκό...εγώ ας πούμε τρώω μόνο νεράντζι....

 

η βανίλια δε μου αρέσει...

Ιt always rains hardest on the people who deserve the sun

 

Mjb3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μερέντα με 1000...οχι αλλο γλκο του κουταλιου...πήξαμε...φτάνει...πολυφορεθηκε...

μερέντα αν μου δεινανε ...θα τους εγλυφα και τα χερια...!!!!!!!!!!

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Είστε τέλειες!!

 

Συμφωνώ μαζί σας 1000% - χρειαζόμουν απλώς μια μικρή ενθάρρυνση για να το αποφασίσω ;)

 

Φιλιά - έχω πάθει πλάκα με το sugarart που θα αναλάβει την όλη ιδέα. Αν προλάβετε μπείτε στο site... είναι απίστευτοι οι άνθρωποι!

 

 

«Το μυστικό της Επιτυχίας: Να πηγαίνεις από αποτυχία σε αποτυχία χωρίς να χάνεις το ηθικό σου..»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μερέντα με 1000...οχι αλλο γλκο του κουταλιου...πήξαμε...φτάνει...πολυφορεθηκε...

μερέντα αν μου δεινανε ...θα τους εγλυφα και τα χερια...!!!!!!!!!!

ναιιιιιιιιιιιι!!! :D

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...