Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τρελη φαγουρα απο κατω


Recommended Posts

Ειναι πολυς ο καιρος...πρεπει αν ειναι πολυ ενοχλητικο.κανε οτι σου ειπε ο δευτερος γιατρος μπα και δεις αποτελεσμα.

 

Επισης εγω στη θεση σου θα εκανα και την καλλιεργια και θα συνεχιζα και πλυσεις με χαμομηλι.

 

Nαι θα παω οπωσδηποτε για καλλιεργεια!! ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!

 

Επισης εχτες το βραδυ που χρησιμοποιησα την Travocort, την τοπικη κρεμα που μου χορηγησε ο δευτερος γιατρος ειδα μια μικρη βελτιωση, δηλαδη κοιμηθηκα ησυχα το βραδυ!

Τωρα θα την συνεχισω πρωι βραδυ και θα παω και για την καλλιεργεια να δω ασπρη μερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...

καλησπερα!!!επειδη διαβασα και καταλαβα οτι ξερετε αρκετα πραγματα,θα ηθελα μια βοηθεια!!!εχω μια μικρη ενοχληση,ελαχιστη φαγουρα δηλαδη και εχω εντοπισει οτι μου συμβαινει σχεδον παντα μετα την συνευρεση!μολις πλυθω με χαμομιλη μου περναει!δεν γινεται ομως καθε φορα που γινεται,να εχω ενοχλησεις.τι να κανω?μια ζωη αυτο θα γινεται?ειχα παει στον γυναικολογο μου και μου ειπα οτι ειναι οι φυσιολογικοι μυκητες που θα επρεπε να εχω!μηπως ειναι η ιδεα μου?μηπως με επηρεαζει το ασχημο ιστορικο μου?πως να το αποβαλλω?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...