Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ροζ πουα


anastasia272002

Recommended Posts

καλημέρα

η δικιά μας βάπτιση είναι 4 ιουλίου και άρχισα να ψάχνω για μπουμπουνιέρες κλπ

τα οποία τα περισσότερα θα κάνω η ίδια. σκέφτομαι η μπουμπουνιερα να είναι κουτάκι, μισές ροζ πουά και οι άλλες μισές λαχανί πουά, δεμένες με κορδέλα φούξια και λαχανί. για γλυκό θα δώσω βαζάκι με γλυκό και το ερώτημα είναι το εξής: πώς να το διακοσμήσω για να είναι ταιριαστο με τις μπουμπουνιέρες?έχω δει ότι κυκλοφορούν στην αγορά έτοιμα κομμένα υφάσματα-χαρτιά για το καπάκι αλλά πουθενά κάτι σε πουά.δώστε καμιά ιδέα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα, αν και δεν είμαι απόλυτα σιγουρη ότι δεν υπάρχουν έτοιμα κομμένα υφάσματα μπορείς όμως να κάνεις το εξής να δέσεις με φούξια τούλι το καπάκι και κορδέλα πουα τριγύρω....για να μην χάνεις χρόνο και στο τέλος αγχωθείς....τηνπουα κορδέλα θα την βρείς πιο εύκολα

1129643tvsq1yiqpw.gif
Link to comment
Share on other sites

μάλλον εκεί προσανατολίζομαι, φούξια και λαχανι στο καπάκι δεμένα με ασορτί πουά κορδέλα.θα κάνω πειράματα και θα ανεβάσω φωτο

Link to comment
Share on other sites

anastasia272002, δεν ξέρω να σου πω για τα υφάσματα που ψάχνεις (αν δω κάπου, σίγουρα θα σε ειδοποιήσω), αλλά περιμένω με ανυπομονησία τις φωτογραφίες με αυτά που θα κάνεις, γιατί σίγουρα θα είναι τέλεια! Έχω δει τα βιβλία των ευχών και έχω μείνει άφωνη...

Καλή επιτυχία και περιμένω να δω, για να πάρω καμμία ιδέα...(χι χι χι)

t6c4p3.pngXRnsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...