Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μαύρα κόπρανα???


Recommended Posts

Κορίτσια μόλις με ειδοποίησε μια φίλη, η οποία είναι 6 μηνών έγκυος, πώς έκανε μαύρα κόπρανα!!! :shock: :shock: :shock:

 

Τι είναι αυτό πάλι? Σας έχει συμβεί???

Μήπως έχει να κάνει με την λήψη σιδήρου ή μπά???

 

(Πω,πω αγχώθηκα !!! )

eNortjK1UjK2NDM0U7IGXDASyAKl94.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φυσικά και είναι από το σίδηρο..δεν νομίζω ότι χρειάζεται τόση ανησυχία..και για να καθησυχαστεί και η ίδια ας πάρει τηλ.το γιατρό της να τον ενημερώσει.Πάντως και εγώ αυτό πάθαινα όταν έπαιρνα το σίδηρο.

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πιθανοτατα απο το σιδηρο αλλα ας τηλεφωνησει στον γιατρο της. Γενικα ειμαι της αποψης οτι στην εγκυμοσυνη ενημερωνουμε τον γιατρο για οτιδηποτε μας απασχολει.

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Το σίδηρο είναι :P:p:p!!! Που να δει και του παιδιού της (αν χρειαστεί να πάρει σίδηρο...), όπως έχει συμβεί σ' εμάς!!! Κι εδώ δεν βάφουν μόνο τα κόπρανα αλλά και το δέρμα του μικρού... :shock:;)

tZh5p3.png

G0KVp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 9 months later...

Αχ σοβαρα μιλατε και λεω κι εγω εχω 1 βδομαδα που εφαγα τα χορτα τοσο πολυ κραταει :shock::shock::shock:

Και δεν θυμηθηκε η πεθερα μου να μου το πει και μου το ειπε σημερα το απογευμα ... αλλα αληθεια ποσο κραταει αυτο ???ξερουμε???:?:?:?:?::?:

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...