Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδικο καθισμα -RECARO minza-seatfix


Recommended Posts

Γεια σας συναγωνιστες γονεις,

 

θα αγορασω ενα καθισμα αυτοκινητου -κατηγορια 15- 36 Kgr. Σκεφτομαι το recaro monza-seat fix(με isofix). Στην Αθηνα το βρηκα 250 Ευ. Στο http://www.pingpong-online.de/osc/index.php?cPath=265_272 το βρηκα με 150Eu !! .

 

Εχει καποιος εμπειρια απο το συγκεκριμενο καθισμα?

Επισης ειναι ασφαλης η αγορα μεσω Internet τετοιων προιοντων?

 

Ευχαριστω

Καλες Γιορτες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα.

Έχω εμπειρία από το young sport της recaro Τα ίδια κιλά. Το προτείμισα από αυτό που αναφέρεις γιατί έχει και τις ζώνες, οπότε ένα παιδάκι μικρό κρατιέται καλύτερα

και επιπλέον δεν μπορεί να τις βγάλει όποτε αυτό θέλει, κάτι που με την ζώνη αυτοκινήτου το κάνει σε ανύποπτω χρόνο. Το είχα αγοράσει από Μουστάκα 300 ευρώ πριν δύο χρόνια. Είμαι ευχαριστημένη, απλά περίμενα ακόμα καλύτερη ποιότητα με την τιμή που είχε! ξεκόλλησε ένα εσωτερικό φενιζόλ!!! βέβαια το ξανακολλάς αλλά... είναι πολλά τα χρήματα για να πάθει κάτι τέτοιο!!!!

Πάλι recaro θα έπαιρνα αλλά δεν ξέρω πού θα το έβρισκα φθηνότερα. Για αγορες μέσω ίντερνετ δεν ξέρω δεν απαντώ. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...