Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πατωμα παιδικο?


violin

Recommended Posts

Παιδια μηπως ξερει κανεις κανενα online shop που να στελνει ελλαδα παιδικο πατωμα παζλ. Αυτα που ειναι για μωρα Πουλαει και το jumbo αλλα εχουν γραμματα κ αριθμους και αρχισε να τα βγαζει. Βρηκα απο αμερικη αλλα θα προτιμουσα απο ευρωπη. Βρηκα κ θεσσαλονικη απο εξοπλισμο παιδοτοπου αλλα 35? το τεμαχιο!!!!!!!!!(1/1μετρο).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παιδια μηπως ξερει κανεις κανενα online shop που να στελνει ελλαδα παιδικο πατωμα παζλ. Αυτα που ειναι για μωρα Πουλαει και το jumbo αλλα εχουν γραμματα κ αριθμους και αρχισε να τα βγαζει. Βρηκα απο αμερικη αλλα θα προτιμουσα απο ευρωπη. Βρηκα κ θεσσαλονικη απο εξοπλισμο παιδοτοπου αλλα 35? το τεμαχιο!!!!!!!!!(1/1μετρο).

 

 

τα jumbo εχει και αλλα παζλ ( μεγαλα τετραγωνα ) με την ντορα και τον winnie 9.90 € τα 9 τετραγωνα για δες το εγω με τετοια εχω στρωσει ολο το πατωμα στο δωματιο με τα παιχνιδια τους και ειναι super και δεν ακουγεται τιποτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πάλι έχω 2 φίλες που είχαν γεμίσει το πάτωμα με αυτά τα παζλ και στο τέλος απήυδησαν και τα έβγαλαν, γιατί τα μωρά μόλις άρχισαν να μπουσουλάνε, έβγαζαν συνέχεια τα κομμάτια και έπρεπε αυτές κάθε τρεις και λίγο να το ξανασυναρμολογούν. :confused:

Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια....ο Θεός γελάει!

Link to comment
Share on other sites

εγω θελω να ειναι μεγαλα.1 x 1.στα τζαμπο δεν εχει τοσο μεγαλα.

 

Αφού μπορείς να αγοράσεις και μέσω ιντερνετ ψάξε και στο amazon.co.uk. Αν θυμάμαι καλά, είχε παιδικό τατάμι σε πολύ καλή τιμή…

0sShp3.png

 

PGnvp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

τα καλύτερα είναι του ELC 60x60. τα έχουμε βολευτεί πολύ! ψάχνω μόνο να βρω καγκελάκια να της κλείσω το χώρο για ασφάλεια. Γνωρίζει καμία που μπορώ να βρω??? Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

καλησπέρα!

Αυτά του ELC μπορώ να τα βρω και στο κατάστημα mothercare της Ερμού; Κοίταξα στον κατάλογο αλλά δεν βρήκα! Αν κάποια τα έχει δοκιμάσει, είναι εύκολα στον καθαρισμό; Είμαι ανάμεσα σε μοκέτα και σε αυτά αλλά τη μοκέτα την φοβάμαι λίγο γιατί λένε ότι δεν βοηθάει με το άσθμα.

Link to comment
Share on other sites

καγκελάκια προστατευτικά έχει και το mothercare αλλά και το ΙΚΕΑ, δεν έχω δοκιμάσει όμως κάποιο. Στο mothercare έχει στη σελίδα 116-119 του καταλόγου άμοιξη καλοκαίρι 2011 αλλά δεν έχω δοκιμάσει κάποιο και δεν ξέρω!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...