Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΔΕΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟ


Marakious

Recommended Posts

epidi mia sinadelfos ekane tin etisi tha sas po ti mou eipe oti isxii

dikaioute tin tin 6mini adia opia einai se adeia loxias ή opoia exi pari anti gia miomeno orario adia (3.5 mines). oses exoun epistrepsi sti doulia me miomeno orario DEN DIKAIOYTE na paroun tous 6 mines adias_

episis gia na plirothi tha perasi epitropi tou oaed sto logistrio pou doulevei gia na eksakrivosi an douleve kai an exoun kolithi ola ta ensima mexri ti mera pou douleve

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 178
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ είμαι τραπεζικός. Το μπέρδεμα με το επιπλέον 6μηνο είναι ότι σαν προυπόθεση έχει να έχεις πάρει επίδομα τοκετού από το ΙΚΑ. Εγώ όμως δεν θα το πάρω από το ΙΚΑ αλλά από το Ταμείο υγείας της τράπεζας. Δεν το δικαιούμαι από το ΙΚΑ. Αν τελικά το πάρω το 6μηνο θα συνεχίσω να πληρώνομαι από τον εργοδότη μου εγώ μιας και δεν έχουμε άμεση σχέση με ΙΚΑ και ΟΑΕΔ? Ξέρει κανείς τι θα ισχύσει για εμάς?

 

KAI EΓΩ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΕΙΑ ΜΕ ΣΕΝΑ

ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΙΚΑ - ΟΑΕΔ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟ 6ΜΗΝΟ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...