Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΖΗΤΩ


andrian

Recommended Posts

θα ανοιξω το θεμα και ο συντονιστης αν το κρινει εκτος δυνατοτητων του forum ας το σβησει ή ας μου βαλει ποινη...δεν εχω πια κουραγιο να σκεφτω....

αν μεχρι την Παρασκευη δεν καταθεσω καποια χρηματα στο στεγαστικο μου δανειο,τη συνεχεια τη ξερετε...

δε ζηταω να βγαλετε απο το υστεριμα σας...απλα θυμαστε?οικονομικη κριση?κοσμηματα?μου εχουν μεινει 20 κομματια...ειναι ολα ομορφα,τα εδινα 40 ευρω και με καποιο τροπο κλειδωθηκε η αγγελια...ισως πολυ σωστα οι συντονιστες προσπαθησαν να μας προστατεψουν...ισως θεωρησαν οτι ηταν πολλα τα κοσμηματα...

ειναι 20 κομματια....αν βρεθουν 20 μανουλες θα μπορεσω να καλυψω ενα μερος του ποσου...μη μου ζητησετε φωτογραφιες...παρτε ενα και καντε το δωρακι...

ντρεπομαι που ζηταω κατι τετοιο,αλλα λυγισα πια και πρεπει με καποιο τροπο να σηκωθω...Σκεφτομαι οτι μπηκα στο φορουμ για να δω τις γνωμες σας για τα βαφτιστικα(θα γινομουν νονα αλλα για μενα κι αυτο εγινε παρελθον)Δε θα σας γραψω για τα προβλημα υγειας του συζυγου για να σας συγκινησω...αλλα υπαρχουν και μαζι με μενα ζοριστηκε κι αυτος(τωρα καταλαβα οτι δε με υποτιμουσε,οτι απλα ο ανθρωπος δεν ειχε λεφτα)

απλα σας παρακαλω να κρατησετε αυτο το θεμα μερικες μερες και να προσευηθητε να πανε ολα καλα.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα ανοιξω το θεμα και ο συντονιστης αν το κρινει εκτος δυνατοτητων του forum ας το σβησει ή ας μου βαλει ποινη...δεν εχω πια κουραγιο να σκεφτω....

αν μεχρι την Παρασκευη δεν καταθεσω καποια χρηματα στο στεγαστικο μου δανειο,τη συνεχεια τη ξερετε...

δε ζηταω να βγαλετε απο το υστεριμα σας...απλα θυμαστε?οικονομικη κριση?κοσμηματα?μου εχουν μεινει 20 κομματια...ειναι ολα ομορφα,τα εδινα 40 ευρω και με καποιο τροπο κλειδωθηκε η αγγελια...ισως πολυ σωστα οι συντονιστες προσπαθησαν να μας προστατεψουν...ισως θεωρησαν οτι ηταν πολλα τα κοσμηματα...

ειναι 20 κομματια....αν βρεθουν 20 μανουλες θα μπορεσω να καλυψω ενα μερος του ποσου...μη μου ζητησετε φωτογραφιες...παρτε ενα και καντε το δωρακι...

ντρεπομαι που ζηταω κατι τετοιο,αλλα λυγισα πια και πρεπει με καποιο τροπο να σηκωθω...Σκεφτομαι οτι μπηκα στο φορουμ για να δω τις γνωμες σας για τα βαφτιστικα(θα γινομουν νονα αλλα για μενα κι αυτο εγινε παρελθον)Δε θα σας γραψω για τα προβλημα υγειας του συζυγου για να σας συγκινησω...αλλα υπαρχουν και μαζι με μενα ζοριστηκε κι αυτος(τωρα καταλαβα οτι δε με υποτιμουσε,οτι απλα ο ανθρωπος δεν ειχε λεφτα)

απλα σας παρακαλω να κρατησετε αυτο το θεμα μερικες μερες και να προσευηθητε να πανε ολα καλα.

ευχαριστω

 

ευχαριστως να επαιρνα κατι αλλα οταν μου λες μη μου ζητησετε φωτο???πωσ να αγορασω κατι χωρις να το εχω δει:confused:

σορυ:roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

ακομα στο 13 ειμαστε...γρουσουζικο φαινεται...και μετα σου λενε να μην πιστευεις στις προληψεις...:(

θελω να ευχαριστησω τις μανουλες που πηραν τα 7 κοσμηματα μεχρι τωρα και σας παρακαλω να με βοηθησετε οσες μπορειται ,γιατι καταλαβαινω οτι τα 40 ευρω πλεον σε λιγους περισευουν.

Link to comment
Share on other sites

μολισ παρελαβα το κοσμημα...

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....

  1. Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Tι κρίμα τόσο πανέμορφα πράγματα να βγαίνουν στο σφυρί? Τα φτιάχνεις εσύ? Επίσης ήθελα να σε ρωτήσω γιατί δεν το συνεχίζεις αυτό έστω να τα πουλας με αυτό το τρόπο χωρίς να έχεις κατάστημα?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...