Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

JUMBO


dimitrak

Recommended Posts

Καλησπέρα από μένα!

 

Θέλω να φτιάξω για τα βαφτήσια μας μπομπο με φαναράκια και μετά από αρκετό ψάξιμο τα φτηνότερα είναι στα Jumbo. Χρειάζομαι γύρω στα 250 κομμάτια!Ξέρετε αν μπορώ να συννενοηθώ με κάποιον από την εταιρεία ή θα πρέπει να ξαφρίσω όσα φαναράκι διαθέτει το κατάστημα????

Άνοιξη έχει η καρδιά εσένα σαν κοιτά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φυσικα μπορεις να συννενοηθεις μαζι τους...εχει γινει πολλες φορες..προσφατα αγορασα 180 ζευγη παπουτσακια αγκαλιας για μπομπο...(εννοειται οτι τιμη δεν παιζει να σου κανουνε..)

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κι εγώ ενδιαφερόμουν να κάνω μπομπο φαναράκια απο το τζάμπο και όταν πήγα ρώτησα την κοπ΄ελα και μου λέει περίμενε να δώ στα αποθέματα πάτησε κάτι κωδικούς και μου είπε πάρε όσα θέλεις ...(βέβαια δεν έκνα απο κει μπομπο αλλα αυτο είναι άσχετο)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα τελειώνω με τις αγορές μου από κει. Χρειάστηκε να πάω δύο φορές, γιατί δεν υπήρχε διαθεσιμότητα. Την πρώτη πήγα στο Λιμάνι και μου είπαν πως θα φέρουν την επόμενη βδομάδα τα υπόλοιπα. Πήγα 2 βδομάδες μετά στου Ωραιοκάστρου , είπα της κοπέλας να τα πακετάρει , αγόρασα και ένα σωρό άλλα πράγματα και όλα καλά.

 

Άσχετο , αγόρασα κάτι κόκκινα με καρδούλες με 1,5 ευρώ και όλοι τα λάτρεψαν. Δες το αν θες.

CS28p2.png

to trito moy moraki tha erxotan ton Septembrio

Link to comment
Share on other sites

κι εγω που ειχα ρωτησει στο Jumbo για το αν χρειαστω μεγαλη ποσοτητα σε κατι, τι γινεται, μου ειχαν πει οτι παω με το αντικειμενο που θελω στο γραφειο διπλα απο τα ταμεια και τους λεω ποσα κομματια θελουν και τα παιρνω την ιδια στιγμη... -εφ'οσον υπαρχουν στην αποθηκη τους-

me and my men...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με το καλο η βαπτιση!

κι εγω σε κανα μηνα μαλλον θα παρω καμια 100ρια παπουτσακια, σιγα σιγα να ετοιμαζομαι -αν και υπολογιζω τη βαπτιση για Οκτωβρη-. να ετοιμαζω και τα προσκλητηρια κτλ... αν σκεφτεις οτι ο Αυγουστος ειναι "νεκρος" μηνας για τις περισσοτερες εταιριες, σιγα σιγα να κανω παραγγελιες στα υλικα που θα χρειαστω, μην βρεθω ξεκρεμαστη μες το Σεπτεμβρη!

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω που χρειαστηκα 120 φαναρακια τα ζητησα και μου τα φερανε σε 2 κιβωτια των 48 τεμ και τα υπολοιπα 24 χυμα σε σακουλες εκεινη την στιγμη!!

Κουραγιο και υπομονη με τις ετοιμασιες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...