Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ - ΚΥΚΛΟΥ


Recommended Posts

Καλημερα σας κοριτσια! Ηθελα να σας πω τι μου συμβαινει μηπως εχει καποια αναλογη εμπειρια...

Η περιοδος μου ειναι συνεπεστατη εδω και πολλα χρονια αν και εχω ταλαιπωρηθει με τα γυναικολογικα μου (εχω κανει αφαιρεση ωοθηκης στα 22 μου λογω τεραστιας κυστης) .

Παρολα αυτα είχα μια παλινδρομη κυηση, ακολουθησε η εμφανιση ενος ινωμυόματος (που ακομα υπαρχει) και απεκτησα την υπεροχη κορουλα μου μετα απο όλα αυτα (ΔΩΡΟ ΘΕΟΥ!). Η περιοδος μου παντα ομως στην ωρα της!

Αυτο το μηνα ομως ήρθε μια φορα με κανονικοτατη ροη στις 02/01(αναμενομενη), ξαναηρθε με κανονικοτατη ροη στις 18/01(μη αναμενομενη) και χτες 29/01(που θα ηταν η φυσιολογικα αναμενομενη ημερομηνια περιοδου) ειδα πάλι καφε, αρα μάλλον ξαναέρχεται... Άρα θεωρειτε πως μου ήρθε 3 φορές σε ενα μηνα ή 2???

Εκλεισα ραντεβου με τον γυναικολογο να με δει μεχρι την αλλη εβδομαδα σας παρακαλω είχε καποια αναλογη εμπειρια?

Σκεφτομαι τα χειροτερα σεναρια, γιατι προσπαθουμε με τον αντρα μου και για 2ο παιδακι εδω και 7 μηνες και τπτ ακομα...

Σας ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...