Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδίατρος Βόλος


matina80

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλες!!! Θα ήθελα να μου προτείνετε έναν καλό παιδίατρο στο Βόλο που να είναι συζητήσιμος και λίγο ψαγμένος!!! Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Διαφημίσεις


  • 11 months later...

θελω να παω το παιδι μου να το δει και καποιος αλλος παιδιατρος γιατι η δικια μου με ανχωνει πολυ με το βαρος του παιδιου και τις ποσοτητες που τρωει:confused:....αΝ καποια μαμα ξερει καποιον απο τους παρακατω γιατρους ας μου πει μια γνωμη...ευχαριστω εκ των προτερων

ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΑΝΤΖΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΔΟΥΓΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΚΑΡΑΤΖΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΒΟΥΔΟΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

το παιδι σου ειναι ο μονος ανθρωπος που αγαπας ενευ ορων πριν καν τον γνωρισεις..:!:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

θελω να παω το παιδι μου να το δει και καποιος αλλος παιδιατρος γιατι η δικια μου με ανχωνει πολυ με το βαρος του παιδιου και τις ποσοτητες που τρωει:confused:....αΝ καποια μαμα ξερει καποιον απο τους παρακατω γιατρους ας μου πει μια γνωμη...ευχαριστω εκ των προτερων

ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΑΝΤΖΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΔΟΥΓΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΚΑΡΑΤΖΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΒΟΥΔΟΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

 

καλησπερα κοριτσια,,ειμαι νεα στην παρεα σας,εχω και εγω την ιδια απορια..μπορει καποια να με βοηθησει...?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Εγώ θα ήθελα πληροφορίες για κάποιον κύριο Νάνο.

Αν είναι συνεπής στα ραντεβού ή περιμένεις με τις ώρες μαζί με άρρωστα παιδάκια/έχοντας άρρωστο παιδάκι , αν είναι υπέρ των φαρμάκων με την πρώτη μυξούλα , αν είναι διαθέσιμος όλες τις ώρες/μέρες , και γενικά ό,τι γνωρίζετε...

 

Στεργιανή καλώς μας ήρθες!

 

Έχεις νεογνό , πρόκειται να γεννήσεις ή έχεις ήδη μεγαλύτερο παιδί/ά;

Με ποίο κριτήριο επιλέγεις τον παιδίατρο;Για να σου προτείνουμε τον ανάλογο...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγώ πηγαίνω τον μικρό μου στην τσαντάκη. Μέχρι στιγμής είμαι ευχαριστημενη γιατί δείχνει να ασχολείται πολύ με το παιδί και με ενθάρρυνε πολύ και με τον θηλασμό παρότι τον κόψαμε σχετικά γρήγορα 😕. Τώρα θα αρχίσουμε ττις στερεές τροφές, οπότε θέλω να δω τι θα μου πει καθώς δεν προτίθεμαι να δώσω ρυζάλευρο.

Ο γιος μου είναι το προσωπικό μου θαύμα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα, εχει καμία σας εμπειρία απο κάποιον παιδίατρο στο Βόλο; Κατα προτίμηση γυναίκα...πχ. Τσαντάκη ή Σδουγκου; Ειναι καμία φιλική με τον θηλασμο; Φάρμακα με το τσουβάλι ή τα απαραίτητα;

Πολυ άγχος....Ευχατιστω.

lulop3.pngWyeQp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κορίτσια, εχει δει καμμια το μπλογκ καποιου παιδιατρου Χαριτου απο Βολο ; Μου φανηκε παρα πολυ καλος ! Μια φιλη ακομη μου εχει πει οτι ειναι ευχαριστημενη απο τον Βουδουρη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια εχω αλλαξει δυο παιδιατρους και ειμαι απογοητευμενη. Θεωρω οτι οι περισσοτεροι δεν λειτουργουν επιστημονικα, οτι ναναι ιατρικη, φαρμακα και ψευτικες αγαπες στο παιδι για να το παιξουν καλοι. Οι αποριες λυνονται στο ποδι, ασε που μου δινουν την αισθηση οτι ολα τα λενε στο περιπου.

 

Μπορειτε να μου προτεινετε καποιον που να ειναι πολυ σοβαρος και υπευθυνος ;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...