Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ποτε θα γεννησω εγω?????


Recommended Posts

Νομιζω οτι ο τιτλος του θεματος μου ειναι κατατοπιστικοτατος!!!!!Μ'αρεσει που επειδη το μωρο βγαινει μεγαλυτερο στους υπερηχους λεγαν θα γεννησω νωριτερα!Σαν φωκια εχω γίνει!!!!Σερνομαι για να κουνηθω και να σηκωθω!!!!!

Πασχα στο Ελενα θα κάνω!!!!

ejdnoznx2qfczs7i.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κουραγιο. Εφαγες τον γαιδαρο η ουρα εμεινε.

ΥΓ. Κρατα το λιγο ακομα μην βγει Κριαρακι την πατησες χαχα. Θα παιδευτεις 2 βδομαδες αλλα ηρεμα παιδια τα Ταυρακια :lol:

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

υπομονη solini μου!!εσενα εφτασε η ωρα σου εγω τι να πω που εχω τρεις μηνες ακομα??!!!ευτυχως περναει γρηγορα ο καιρος.σου ευχομαι με το καλο και να πανε ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

αχχχ, περνάει ο καιρός και μετά θα αναπολείς τις μέρες που είχες το μπεμπάκι στην κοιλιτσα σου και το χάιδευες. πίστεψέ με, το χάιδεμα μας μένει "κουσούρι" για αρκετό καιρό μετά τη γέννα! με το καλό, θα έρθει και η σειρά σου. Κι εγώ έλεγα "αφήστε με να τον κρατήσω άλλους 9 μήνες"!...

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα,

Και εγώ είχα μια ελπίδα ότι θα γίνει κάτι σύντομα μιας και ο υπέρηχος μας δείχνει 2 ½ εβδομάδες μεγαλύτερους αλλά τώρα απογοητεύτηκα. Πάντως δεν θα με πείραζε καθόλου το Πάσχα στο Έλενα αρκεί να είχα τον μπέμπη αγκαλίτσα. Κουράγιο Solini ότι και να γίνει σύντομα θα είσαι μανούλα. Ότι καλύτερο εύχομαι σε όλες…

Link to comment
Share on other sites

Κι ομως ειμαι ακομα εδω!Αντε να δουμε!!!!! Αυριο εχω ραντεβου με τη γιατρο να δουμε τι θα μας πει γιατι εδω και 3 εβδομαδες μας λεει οτι ειμαστε σε καλο δρομο!χαχαχαχαχα

ejdnoznx2qfczs7i.png
Link to comment
Share on other sites

Σου εύχομαι με έναν πόνο Solini μου και μην ξεχάσεις να γυρίσεις να μας πεις κι εσύ την ιστορία σου μετά! Όλα τα μωρά έχουν την δική τους ώρα που πρέπει να ξεπροβάλλουν. Να χαίρεσαι που θα γεννηθεί στιε μέρες του και όχι πρόωρα και αυτό του δίνει περισσότερες πιθανότητες να είναι ένα υγιέστατο τροφαντό μωράκι!!!

39of6754xr8myz8h.png
Link to comment
Share on other sites

Κι ομως ειμαι ακομα εδω!Αντε να δουμε!!!!! Αυριο εχω ραντεβου με τη γιατρο να δουμε τι θα μας πει γιατι εδω και 3 εβδομαδες μας λεει οτι ειμαστε σε καλο δρομο!χαχαχαχαχα

 

Solini κι εγω μια πο τα ίδια!!! περιμεναμε νωρίτερα αλλα τιποτα...εχει κατεβει το μωρακι σου? εμενα που με εξετασε η μαια μου πε πως ο τράχηλος εχει εξαλειφθεί και το μονο που μενει ειναι να ξεκινισουν οι συσπάσεις...μου είπε να χαλαρώσω γιατι ίσως μπλοκάρεται και από μένα...Προσπαθωωωωωωωωωωωωωω!!! επίσης μου πε να πιω κανελλα και να κανω βαθια καθισματα...και σεξ μου πε αλλα ρε κορίτσια ειναι πολύ δυσκολο πια....

 

Καλο κουράγιο σε όλες μας..

T9oHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Solini μου..... τι φτιανς???? Να σε απογοητευσω??? Εγω γεννησα 40 και 6 δηλαδη 41 βδομαδων!!!! Κοντευα να σκασω ειχα τετοια νευρα που οταν ακουγα τον γιατρο μου να λεει εχει κατεβει αλλα δεν εχει μαλακωσει ο τραχηλος θα περιμενουμε μου ρχοταν να του ριξω σφαλιαρα! ε δεν αντεξαμε λεμε παμε 40 και 6 προκληση!!!! 40 και 5 στις 9 το βραδυ και αφου ετοιμαζα τα μπογαλακια μου για το επομενο πρωι οπου θα πηγαινα στο Μητερα, Νιωθω λες και μου ρθε περιοδος!!! Παω τουαλετα και τι βλεπω...αιματακι καφε σαν τα πρωτα της περιοδου! και ναι ειχε ξεκινησει αισιως ο τοκετος!!!!! Παω στο μαιευτηριο και εκανα 21 ωρες να γεννησω!!!

Παρολα αυτα το καλο πραμα αργει να γινει που λενε!!!! Εβγαλα μια θεογκομενα μελαχρινη σγουρομαλλα με θεληματικο πηγουνι και χειλη Αντζελινα Τζολι(και εγω και ο πατερας της εχουμε χειλαρες!!!! :D ) η οποια ψηλωνει μερα με τη μερα και απο τωρα σκεφτομαι να τη δηλωσω σημμετοχη στα καλιστεια !!!!! Οποτε ειμαι σιγουρη οτι οχι απλα θα δεις ενα κουκλι αλλα θα κανετε και παταγο στο Μαιευτηριο!!!! Μα το καλο και μετα θα γελας και θα λες τι ωραια που ηταν στην εγκυμοσυνη .... και ας εχεις ριξει τα μπινελικια της ζωης σου μεχρι τωρα!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Solini μου..... τι φτιανς???? Να σε απογοητευσω??? Εγω γεννησα 40 και 6 δηλαδη 41 βδομαδων!!!! Κοντευα να σκασω ειχα τετοια νευρα που οταν ακουγα τον γιατρο μου να λεει εχει κατεβει αλλα δεν εχει μαλακωσει ο τραχηλος θα περιμενουμε μου ρχοταν να του ριξω σφαλιαρα! ε δεν αντεξαμε λεμε παμε 40 και 6 προκληση!!!! 40 και 5 στις 9 το βραδυ και αφου ετοιμαζα τα μπογαλακια μου για το επομενο πρωι οπου θα πηγαινα στο Μητερα, Νιωθω λες και μου ρθε περιοδος!!! Παω τουαλετα και τι βλεπω...αιματακι καφε σαν τα πρωτα της περιοδου! και ναι ειχε ξεκινησει αισιως ο τοκετος!!!!! Παω στο μαιευτηριο και εκανα 21 ωρες να γεννησω!!!

Παρολα αυτα το καλο πραμα αργει να γινει που λενε!!!! Εβγαλα μια θεογκομενα μελαχρινη σγουρομαλλα με θεληματικο πηγουνι και χειλη Αντζελινα Τζολι(και εγω και ο πατερας της εχουμε χειλαρες!!!! :D ) η οποια ψηλωνει μερα με τη μερα και απο τωρα σκεφτομαι να τη δηλωσω σημμετοχη στα καλιστεια !!!!! Οποτε ειμαι σιγουρη οτι οχι απλα θα δεις ενα κουκλι αλλα θα κανετε και παταγο στο Μαιευτηριο!!!! Μα το καλο και μετα θα γελας και θα λες τι ωραια που ηταν στην εγκυμοσυνη .... και ας εχεις ριξει τα μπινελικια της ζωης σου μεχρι τωρα!!!!

Αχ ρε Ειρηνουλα αν εμενε σ'εμενα δεν ειχα κανενα προβλημα να γεννησω και 50+6 αλλα μου τα εχουν κανει τσουρεκια ολοι γυρω μου! Αντε ακομα, και το χωνεψες το παιδι και αλλα τετοια πετυχημενα!!!!!! Τα νευρα μου κροσια!!!!!!Ο τραχηλος εχει μαλακωσει απ'οτι λεει η γιατρος και ειναι στο 2 εδω και 2 εβδομαδες αλλα μεχρι εκει!!!!!Αντε να δουμε .... γιατι στα ορια ειμαι να αρχισω να μοιραζω σφαλιαρες!!!!!!Ασε που ουτε μορφασμο δεν μπορω να κανω. με κοιτανε ολοι μες στα ματια λες και θα με πιασουν οι πόνοι και θα το κρατησω κρυφο!!!!!!!!Μανα κουραγιο!!!!!!!

P.S. Aυτο το γκομενακι το μελαχρινο γίνεται να το καπαρωσουμε???????)

ejdnoznx2qfczs7i.png
Link to comment
Share on other sites

P.S. Aυτο το γκομενακι το μελαχρινο γίνεται να το καπαρωσουμε???????)

 

 

Επειδη σε γουσταρω για συμπεθερα..... το κλεινουμε!!!!!!! Θα σου δωσουμε και προικα! Εχουμε και σπιτι στη Μυτιληνη της γιαγιας να κανουν και τα μπανια τους!!!! Απο σας θελουμε τον αντρα τον σωστο τον προστυχο....ειμαστε παραδοσιακες!!!! Οποτε καντον να μυριζει βαρβατηλα και στην στελνω με κουριερ!!!!!!

 

Οσο για το μορφασμο που λες..... κανε καμια πλακα να πεσεις κατω απο τα γελια με τις αντιδρασεις!!!! Εγω ειχα παει 40 και 3 να δουμε ενα αυτοκινητο με τον συζηξ και κανω αχ και με κοιταει ο πωλητης με ανοιχτα τα χερια και τα γονατα ετοιμα για τρεξιμο εντρομος!!!! Χεστηκα στα γελια.... πεθανα σου λεω!!!! Μα φατσα ειναι αυτη που παιρνουν??? Ασε δε που δε σηκωνα τηλεφωνα γιατι ολοι παιρναν να ευχηθουν, νομιζαν οτι ειχα γεννησει! Τα ιδια με σενα παιδι μου!!!!

 

Κουκλαρα μου....... μπαινεις στην ευθεια τωρα!!! ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ....ΓΕΝΝΑΣ!!!!!!!! Περιμενω με αγωνια την ιστορια σου και θα νοιξω και τοπικ για τις μανουλες Απριλιου!

 

Και να σου δωσω μια συμβουλη αν θελεις να θηλασεις....να κανεις απο την πρωτη μερα μασαζ στο στηθος σου και να πιεζεις τους αδενες....να πιεζεις το μωρο να τρωει....τραβηξα μαρτυριο και τελικα μου κοπηκε!!!!!!! Αρμεξου κανονικα σα τις γελαδες!!! Θα φυγει και η κυτταριτιδα!!! Οχι οτι εχουμε αλλα να χουμε κατι να πουμε!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...