Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Γειά σας φιλενάδες!τι νέα;Φορτωμένο πρόγραμμα έχεις Goulitsa μου και εσύ;τι μαθήματα κάνεις;θα ήταν πολύ ωραία να ήμασταν κοντά!είμαι η πρώτη απο τις φίλες μου που μένει έγκυος και δεν με καταλαβαίνουν!πιστεύω ό,τι αν ήταν κάτι κακό,θα νιώθαμε κάτι!τι να πώ;έχω βέβαια πάλι αγωνία,όπως πάντα,μέχρι να ξαναπάω στην γιατρό,ό,τι είναι καλά!υπομονή μόνο!δεν το είπες ακόμα στην δουλειά Μαρία μου;τι μπορεί να γίνει και ανησυχείς;

 

Απο μικρή στα βάσανα Αφρο μου! :-P Φιλόλογος είμαι, διδάσκω αρχαία. Μαρία μου από μικρή λάτρευα τα παιδάκια αρα ήξερα τι δουλειά θέλω να κάνω από νωρίς! Να τους το πεις και να μην τους φοβηθείς και καθολου !!! Για πιο λόγο να δικαιολογηθείς; Δε γούσταρες να το πεις τόσο νωρίς δε το είπες!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια ...εχτες εκλεισα των 3 ....κ αυχενικη θα κανω αυριο τελικα ..απο σαβατο μου το εκαναν παρασκευη ...goulitsa μην σκεφτης οτι κ καλα τελειωσαν η γονιμες κ οτι πρεπει να σταματησης της επαφες...οχι οχι οχι συνεχειζης κανονηκα ..ποτε δεν ξερουμε ποτε κανουμε ωορυξια με σιγουρια ...συνεχισε για να ανεβασης της πιθανότητες.. ..

Link to comment
Share on other sites

Ανησυχω αφρο μου για τις αντιδρασεις τους οτι θα ειναι ασχημες και μετα απο αυτο θα εχω αποτομη και ασχημη συμπεριφορα απο αυτους....χεστηκα βεβαια..πως λετε να το πω?????,

Και πως να δικαιολογηθω που δεντους το χα πει ακομα?

μαρακι μου καλημερα ..καταλαβενω τι σκευτεσαι ...ομως γιατι να δικαιολογηθης ? Δηλαδη τι ? Οτι εισαι νεα γυναικα κ σε αναπαραγωγηκη ηληκια ? Οχι βεβαια ...λοιπον πας λες καλημερα ..ειμαι εγκυος τελος ..να σε διωξουν δεν μπορουν ...ασε που οταν το σκεφτεσε συνεχεια πως θα το πεις κ τετοια αγχονεσε χωρις να το καταλαβεις κ στο φιναλε δεν αξιζη διανοιης της πιο ομορφες στιγμες ...που κανενας κ τιποτα δεν μπορουν να στης χαλασουν ....πες το ....:wink:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε;αν έχετε κάποιον να γιορτάζει σήμερα να τον χαίρεστε!goulitsa,αρχαία,ε;δεν τα πήγαινα καθόλου καλά με αυτά και γενικά τα φιλολογικά αλλά είναι όντως ωραία η δουλειά σου και θέλει υπομονή!Μαρία μου,δεν χρειαζόμαστε περισσότερο άγχος από αυτό που ήδη έχουμε!πες το να ξαλαφρώσεις και δεν χρειάζεται να δικαιολογηθείς για τίποτα,όπως είπες στην τελική χέστηκες!τι θα σου κάνουν;έγκυος είσαι και δεν υπάρχει τίποτα πιο όμορφο!Πασχαλίτσα μου,μπράβοοοο!έκλεισες και εσύ τον τρίτο!!!περιμένουμε αύριο λοιπόν τα νέα σου απο την αυχενική...να είναι όλα τέλεια!!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε;αν έχετε κάποιον να γιορτάζει σήμερα να τον χαίρεστε!goulitsa,αρχαία,ε;δεν τα πήγαινα καθόλου καλά με αυτά και γενικά τα φιλολογικά αλλά είναι όντως ωραία η δουλειά σου και θέλει υπομονή!Μαρία μου,δεν χρειαζόμαστε περισσότερο άγχος από αυτό που ήδη έχουμε!πες το να ξαλαφρώσεις και δεν χρειάζεται να δικαιολογηθείς για τίποτα,όπως είπες στην τελική χέστηκες!τι θα σου κάνουν;έγκυος είσαι και δεν υπάρχει τίποτα πιο όμορφο!Πασχαλίτσα μου,μπράβοοοο!έκλεισες και εσύ τον τρίτο!!!περιμένουμε αύριο λοιπόν τα νέα σου απο την αυχενική...να είναι όλα τέλεια!!!

 

Αφρο μου μοοονο υπομονή;! Την πιστη σου βγάζουν! Αλλά τα αγαπάω και αυτά ζιζάνια! Πασχαλίτσα μου ευτυχώς στο θέμα επαφών ποτέ δε σταματάμε! Τον ξεζουμίζω και τώρα και πρώτου αποφασισουμε ότι θέλουμε μωράκι :-P

Αααααχχ ωραίες εποχές τότε.. Τι νεα βρε κορίτσια εσείς..;

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πασχαλιτσα περιμενουμε ομορφα νεα αυριο!!!

Κοριτσια θα το πω αλλα στα αληθεια νιωθω τοσο φοβο. .πρεπει να το ξεπερασω!και εγω και αυτοι!

Σημερα πηγα στον οαεδ να ρωτησω για την αδεια του εξαμηνου που δικαιουμαστε οι εγγυουλες που δουλευουμε και ηταν μια που βαριοταν να μου μηλησει χασμουριοταν μπροστα μου....τι οντα ειναι αυτα???????για να μην πω κατι αλλο....

και που λετε μου ειπε οτι το δικαιουμαι μετα την αδεια λοχειας που δινει ο νομος δυο μηνες πριν την γεννα και δυο μετα μπορω να παρω το εξαμηνο και να κατσω αλλους εξι μηνες!φυσικα θα πρεπει να χω και τη συγκαταθεση του εργοδοτη μου....αλλα απο την στιγμη που το ζηταω δεν μπορει να αρνηθει ειναι σχεδον υποχρεωτικο (θα εχουμε show)....

Koριτσια αν καποια δουλευει σε εργοδοτη να ξερει οτι το δικαιουτε!!

Πηγα και ρωτησα τι χαρτια χρειαζονται για το πολιτικο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πασχαλιτσα περιμενουμε ομορφα νεα αυριο!!!

Κοριτσια θα το πω αλλα στα αληθεια νιωθω τοσο φοβο. .πρεπει να το ξεπερασω!και εγω και αυτοι!

Σημερα πηγα στον οαεδ να ρωτησω για την αδεια του εξαμηνου που δικαιουμαστε οι εγγυουλες που δουλευουμε και ηταν μια που βαριοταν να μου μηλησει χασμουριοταν μπροστα μου....τι οντα ειναι αυτα???????για να μην πω κατι αλλο....

και που λετε μου ειπε οτι το δικαιουμαι μετα την αδεια λοχειας που δινει ο νομος δυο μηνες πριν την γεννα και δυο μετα μπορω να παρω το εξαμηνο και να κατσω αλλους εξι μηνες!φυσικα θα πρεπει να χω και τη συγκαταθεση του εργοδοτη μου....αλλα απο την στιγμη που το ζηταω δεν μπορει να αρνηθει ειναι σχεδον υποχρεωτικο (θα εχουμε show)....

Koριτσια αν καποια δουλευει σε εργοδοτη να ξερει οτι το δικαιουτε!!

Πηγα και ρωτησα τι χαρτια χρειαζονται για το πολιτικο!!!!

 

Έτσι μπράβο Μαρία μου! Να μπαίνουν σιγά σιγά στη θέση τους τα πράγματα..!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλες μου!τι κάνετε;δώσ'του να καταλάβει τώρα Goulitsa γιατί όταν θα μείνεις έγκυος,δεν θα είναι το ίδιο!πίστεψε με!!Μαρία μου,περιμένουμε νέα σου αν τους το πείς σήμερα!είναι πολύ καλό που θα μπορείς να πάρεις τόσο μεγάλη άδεια για να είσαι με το μωράκι σου...για πότε λέτε να κάνετε τον πολιτικό;Pasxalitsa,περιμένουμε νέα σου απο την αυχενική όταν γυρίσεις!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ..εκανα την αυχενικη η μετρισης ολα τελεια ...μονο που το μπεμπε ειναι μια βδομαδα μικροτερο ...κοριτσια χτυπαγε παλαμακια καθονταν σταυροποδι...εχει πολυ ενεργεια μου ειπε για την ηλικια του ..τρελαθηκαμε ηταν τελεια...κ ειναι αγορακι ...αααα κ ειχε το δαχτυλο στο στομα ...afro οταν πας για την β επιπεδου πεστου να στο δωσει κ σε dvd ...εμεις του το ειπαμε ...δεν ξερω αν ρωτησες 160 ειναι ..πολλα λευτα κοριτσια αλλα χαλαλι ...μαρακι ζητατο κεσυ ...μαρακι το πεςστη δουλεια σου ...?αντε να δουμε κ την παππ- α μακαρι να ναι καλα ...θα τρελαθω οσπου νατην παρω ...ααα το αυχενικο υγρο ηταν 1,58... μιαχαρα μου ειπε ...κοριτσια το παιδι εχει παρει τη μυτη του αντρα μου ..γαμψη χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ..εκανα την αυχενικη η μετρισης ολα τελεια ...μονο που το μπεμπε ειναι μια βδομαδα μικροτερο ...κοριτσια χτυπαγε παλαμακια καθονταν σταυροποδι...εχει πολυ ενεργεια μου ειπε για την ηλικια του ..τρελαθηκαμε ηταν τελεια...κ ειναι αγορακι ...αααα κ ειχε το δαχτυλο στο στομα ...afro οταν πας για την β επιπεδου πεστου να στο δωσει κ σε dvd ...εμεις του το ειπαμε ...δεν ξερω αν ρωτησες 160 ειναι ..πολλα λευτα κοριτσια αλλα χαλαλι ...μαρακι ζητατο κεσυ ...μαρακι το πεςστη δουλεια σου ...?αντε να δουμε κ την παππ- α μακαρι να ναι καλα ...θα τρελαθω οσπου νατην παρω ...ααα το αυχενικο υγρο ηταν 1,58... μιαχαρα μου ειπε ...κοριτσια το παιδι εχει παρει τη μυτη του αντρα μου ..γαμψη χαχαχαχα

 

Χαχαχαχαχα Πασχαλίτσα μου τέλεια νέα ! Πόσο σε ζηλεύω ! Κοιτάχτε να δείτε κορίτσια το δικό μου το παιδί ΣΙΓΟΥΡΑ θα εχει μεγάλη μύτη τωρα είτε γαμψή (σαν τη δική μου) είτε μυτερή (σαν του άντρα μου).! :-P Πάντως δεν είναι φοβερό να εντοπίζονται στοιχεία από τους γονείς στα παιδιά απο τοοοοσο μικρή ηλικία..; Όταν το βιωσω εγω αυτό θα κλαίω όλη μέρα απο συγκίνηση!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχαχαχα Πασχαλίτσα μου τέλεια νέα ! Πόσο σε ζηλεύω ! Κοιτάχτε να δείτε κορίτσια το δικό μου το παιδί ΣΙΓΟΥΡΑ θα εχει μεγάλη μύτη τωρα είτε γαμψή (σαν τη δική μου) είτε μυτερή (σαν του άντρα μου).! :-P Πάντως δεν είναι φοβερό να εντοπίζονται στοιχεία από τους γονείς στα παιδιά απο τοοοοσο μικρή ηλικία..; Όταν το βιωσω εγω αυτό θα κλαίω όλη μέρα απο συγκίνηση!
goulitsa μου γλυκια κ ομορφη ....δεν σε ξερω αλλα ο ανθρωπος φενεται απ τον τροπο που γραφει το ποσο ομορφος κ χαρισματικος ειναι ....το μονο σιγουρο ειναι οτι θα γινεις μανα κ συντομα , το πιστευω αυτο ακου τι σου λεω ...σε λιγο καιρο θα χτυπαη μια δευτερη καρδουλα μεσα σου ....αχ αυτες η μυτες ...χαχαχαχαχα εμεις δεν θα γεννησουμε παιδια ..παρα τον πινοκιο χαχαχαχα ας ειναι ..εξαλου τους πλαστικους τη τους εχουμε ..να μην βγαλουν μερωκαματο κ αυτη χαχαχαχαχ συνεχισε της προσπαθειες ....
Link to comment
Share on other sites

goulitsa μου γλυκια κ ομορφη ....δεν σε ξερω αλλα ο ανθρωπος φενεται απ τον τροπο που γραφει το ποσο ομορφος κ χαρισματικος ειναι ....το μονο σιγουρο ειναι οτι θα γινεις μανα κ συντομα , το πιστευω αυτο ακου τι σου λεω ...σε λιγο καιρο θα χτυπαη μια δευτερη καρδουλα μεσα σου ....αχ αυτες η μυτες ...χαχαχαχαχα εμεις δεν θα γεννησουμε παιδια ..παρα τον πινοκιο χαχαχαχα ας ειναι ..εξαλου τους πλαστικους τη τους εχουμε ..να μην βγαλουν μερωκαματο κ αυτη χαχαχαχαχ συνεχισε της προσπαθειες ....

 

Χαχαχαχα ακριβώς ! Εγω εχω και διπλα στο πατρικό μου πλαστικό :-P

Πασχαλίτσα μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια..!!! Χαχαχαχα τον πινοκιο δε λες τίποτα ! :-P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες....

Τι ομορφα νεα ειναι αυτα πασχαλιτσα μ?με το καλο το μπεμπεδι σου!

Και εμας σταυροποδι καθοταν ο ατιμος....αλλα ψιλοβαριοταν δεν ηταν πολυ υπερκινητικος στην αυχενικη....αφου με εβγαλε εξω ο γιατρος να φαω γλυκο να αρχισει να χορευει!

Κοριτσια σημερα λειπανε....αλλα εκανα ενα προλογο στους συναδελφους του τυπου οτι εχω πολυ καιρο να αδιαυετησω και ανησυχω και θα παω στο γιατρο την τεταρτη...οποτε πεμπτη που θα ειναι σιγουρα τα μεγαλα αφεντικα και που και καλα θα εχω παει ειδη στο γιατρο θα το πω στααααααανταρ!!!

Το χω παρει αποφαση και σημερα ημουν αποφασισμενη να το πω...αλλα δεν ηταν εκει!

Μαλιστα μια συναδελφος επειδη ειμαι 26στα 27και ανυπαντρη μ εκανε την ερωτηση ...τι θα κανεις αν εισαι εγγυος?και της λεω μα φυσικα θα το κρατησω...

Ααααα και 3ατομα στην δουλεια μ λενε παχυνες??????σημερα και τα 3!!!και λεω εχω φουσκωμα....

Ξερω δεν ειναι ωραιο το ψεμα αλλα μερικες φορες γινετε αναγκαιο κακο....

Θελουμε νυυυυφη γουλιτσααααα!!!κανονισε την πορεια σου!θα ξεμεινουν τα αντρακια μας?θελουμε απο τωρα να τα αποκαταστησουμε!

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία νέα Πασχαλίτσα μου!τέλειααααα...με το καλό και η β' επιπέδου!!!σιγουρέψατε και το αγοράκι,τι καλά!!160 σου είπε για την β'επιπέδου;δεν ρώτησα η αλήθεια είναι!σου δίνει dvd στην β'επιπέδου;τέλειο θα είναι!Μαρία μου,για ένα αθώο ψεματάκι δεν πειράζει!άντε να σου φύγει και το άγχος!ε,νομίζω ό,τι φαίνεται πως έχουμε φουσκώσει λίγο τώρα :) ανυπομονώ και εγώ να δούμε το μωράκι μας!και μόνο που θα είναι τα παιδάκια μας κορίτσια,θα είναι για'μας πανέμορφα!!! ;)

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρια μου τη δουλεύω τη νύφη! :-P Αφρο άλλο να ακούς τη μαγεία μιας εγκυμοσύνης κι αλλο να τη ζεις.. Φυσικά η δεύτερη περίπτωση είναι πολύ πιο όμορφη κορίτσια μου!:D

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!τι κάνετε;Goulitsa μου,θα νιώσεις σύντομα την μαγεία της εγκυμοσύνης και θα είμαστε εδώ να ακούμε τις δικές σου ανησυχίες και προβληματισμούς! :wink: είναι ακριβή και η β'επιπέδου δηλαδή αλλά τι να κάνουμε;δεν δικαιολογείται κι όλας απο τα ταμεία φαντάζομαι!εννοείτε πως θα ζητήσω το dvd αφού γίνετε...θα το βλέπω κάθε μέρα!!!χαχαχα!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου δεν ξερω αν το ξερετε ..το γαλα ΝΟΥΝΟΥcalciplas αλλα μου το εδωσε ο γιατρος για εχτρα ασβεστιο ...λοιπον εχει 1,6% λιπαρα ...και 33% επιπλεον ασβεστιο ..εγκεκριμενο απο το ελληνικο ιδρυμα οστεοπορωσης ....παρτετο απο τη φενετε πολη καλο ....goulitsa αυτο ισχυει κ για σενα ....να προετημαζης το σωμα σου για την εγκυμοσυνη ......afro mou βεβαια να παρεις κ dvd θα το βλεπουμε ξανα κ ξανα χαχαχαχαχα τελειο θα ειναι ..λοιπον καλο μεσιμερη

Link to comment
Share on other sites

Α!καλό ακούγεται Πασχσλίτσα αυτό το γάλα!θα το δοκιμάσω αν και πίνω χαπάκι ασβέστιο...ανυπομονώ για την β'επιπέδου!μου έχουν σπάσει τα νεύρα κορίτσια αυτές τις μέρες γιατί έρχονται όλες και μου λένε,"το νιώθεις το μωρό;ακομά;εγώ το ένιωθα απο τον 3ο!" ή "εγώ το ένιωθα στον 4ο" και με κάνουν να ανησυχώ γιατί δεν το έχω ακούσει ακόμα!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα. Καθισα ολο το μεσημερι και διαβασα 22 σελιδες με τις συνομιλιες σας. Πραγματικα πηρα κουραγιο! Ειμαι στην 8η εβδομαδα κι απο προχθες ειχα λιγα ροζ στο εσωρουχο. Πηρα τη γιατρο μου και μου ειπε να μη κουνηθω απ το κρεβατι και μου δωσε utrogestan μεχρι τη Δευτερα. Χθες το βραδυ ειχα αιμα. Καθαρο αιμα. Ευτυχως μονο μια μικρη σταμπα. Παλι τηλ. Αυξησαμε τη δοση και περιμενουμε. Σημερα εχω μονο λιγα καφε. Πραγμα θετικο οπως μου ειπε. Τωρα εχω λιωσει στο κρεβατι και περιμενω να ερθει η Δευτερα. Το θεμα ειναι οτι εχω προβλημα στη μεση και στο ποδι μου (εχω εγχειρηστει 2 φορες) και δε μπορω να ειμαι ξαπλα. Σ αυτη την περιπτωση ομως θα το παλεψω γιατι μονο ετσι θα μπορεσω να κρατησω το μπεμπε. Βεβαια εχω αλλα δυο αγορακια αλλα δε θα λεγα ποτε οχι σ ενα τριτο! Καλη δυναμη κοριτσια και κουραγιο! Κοντευουμε!!!!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου δεν ξερω αν το ξερετε ..το γαλα ΝΟΥΝΟΥcalciplas αλλα μου το εδωσε ο γιατρος για εχτρα ασβεστιο ...λοιπον εχει 1,6% λιπαρα ...και 33% επιπλεον ασβεστιο ..εγκεκριμενο απο το ελληνικο ιδρυμα οστεοπορωσης ....παρτετο απο τη φενετε πολη καλο ....goulitsa αυτο ισχυει κ για σενα ....να προετημαζης το σωμα σου για την εγκυμοσυνη ......afro mou βεβαια να παρεις κ dvd θα το βλεπουμε ξανα κ ξανα χαχαχαχαχα τελειο θα ειναι ..λοιπον καλο μεσιμερη

 

Απο γάλα άσε τι πίνω πασχαλίτσα μου.. Ακόμη το nounou kid ! :-P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα. Καθισα ολο το μεσημερι και διαβασα 22 σελιδες με τις συνομιλιες σας. Πραγματικα πηρα κουραγιο! Ειμαι στην 8η εβδομαδα κι απο προχθες ειχα λιγα ροζ στο εσωρουχο. Πηρα τη γιατρο μου και μου ειπε να μη κουνηθω απ το κρεβατι και μου δωσε utrogestan μεχρι τη Δευτερα. Χθες το βραδυ ειχα αιμα. Καθαρο αιμα. Ευτυχως μονο μια μικρη σταμπα. Παλι τηλ. Αυξησαμε τη δοση και περιμενουμε. Σημερα εχω μονο λιγα καφε. Πραγμα θετικο οπως μου ειπε. Τωρα εχω λιωσει στο κρεβατι και περιμενω να ερθει η Δευτερα. Το θεμα ειναι οτι εχω προβλημα στη μεση και στο ποδι μου (εχω εγχειρηστει 2 φορες) και δε μπορω να ειμαι ξαπλα. Σ αυτη την περιπτωση ομως θα το παλεψω γιατι μονο ετσι θα μπορεσω να κρατησω το μπεμπε. Βεβαια εχω αλλα δυο αγορακια αλλα δε θα λεγα ποτε οχι σ ενα τριτο! Καλη δυναμη κοριτσια και κουραγιο! Κοντευουμε!!!!

 

Υπομονή κούκλα μου! Μακάρι να σου πάνε όλα καλά και σύντομα να απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη σου!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να πανε ολα σε ολες μας οπως επιθυμουμε!

Αυτο το γαλα που λετε το επινα και στις δυο μου εγκυμοσυνεςκαι το ξεκινησα και σ αυτη. Παιρνω βεβαια και συμπληρωμα ασβεστιου αλλα δε νομιζω οτι δυο ποτηρακια την ημερα να κανουν κακο!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Lemonaki με το καλο το νεο σου μπεμπακι και να χαιρεσαι τους δυο σου γιωκες!

Με την καθοδηγηση της γιατρου σου ολα θα πανε καλα...να κατσεις ξαπλα οπως σου προτεινε ...θελει πολυ ξεκουραση...

Αφρο μου μην σε ανχωνουν οι καρακαξες....ουτε εγω εχω νιωσει τιποτα....αυτες πως το ενιωσαν απο το τριτο????μ φενεται απιθανο...

Ρε κοριτσια εγω ουτε γαλα πινω ουτε ασβεστιο μου εχει δωσει...μου ειπε απο τον αλλο μηνα ασβεστιο...αλλα αραια και που τρωω κανενα γιαουρτακι..

Βεβαια θα το παρω και εγω αυτο το γαλα..αλλα επειδη δεν πινω ουτε χαπι ουτε γαλα πρωστοπαρον λετε να κανω κανενα κακο στο μπεμπη??????,

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολυ Μαρια μου! Ναι! Οτι πει η γιατρος! Προς το παρον, κρεβατι! Καλοκαιριατικα!!! Μπορω να δωσω μια συμβουλη, ως λιγο πιο παλια? Οντως δεν το καταλαβαινεις το μωρο απ τον 3ο!!!! Καταλαβαινω, υπαρχει ενθουσιασμος και καιγομαστε να αντιληφθουμε την πρωτη κινηση του μωρου μας αλλα οχι και τοσο νωρις! Στο τελος του 4ου η καθε κινηση που αντιλαμβανομαστε ειναι σιγουρα απ το μωρο! Οσο για το συγκεκριμενο γαλα ειναι καλο να το πινουμε εμεις οι γυναικες ανεξαρτητα απ την εγκυμοσυνη. Και Μαρακι!!! Κακο δεν κανεις στο μπεμπακι σου αν δεν πινεις το συγκεκριμενο γαλα, αλλα θα του κανεις μεγαλο καλο αν λαμβανεις τουλαχιστον τρεις μεριδες γαλακτοκομικα, ιδιως οταν αρχισουν να σκληραινουν τα οστα του. Σορρυ για το μεγαλο μηνυμα. :(

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...