Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΙΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟΕΠΑΦΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΚΕΤΟ


aurorina

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια.

γεννησα εδω και 4 μηνες.Προχθες που πηγα τσον γιατρο μου με εξετασε και μου ειπε ολα καλα.Μενει μονοενα τεστ παπ νακανω,

Σημερα ειχα επαφη μετον αντρα μου και μετα ειδα αιμα.χμμ.

θηλαζω και η περιοδος μου ειναι ακανονιστη ωστοσο ειχα κατι σταγονες(αυτη ειναιη περιοδος μου;))την προηγουμενη βδομαδα.λετε να ειναι απομειναρια???εχει συμβει σε καμια σας?

ευχαριστω

RN1Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το αίμα μετά από επαφή μπορεί να είναι και τραχηλίτιδα. Εμένα μετά τη γέννα μου εμφανίστηκε και είναι συνέπεια κολπίτιδας που υποτροπίαζε συνεχώς. Μπορεί βέβαια να συνδιάζεται το αιματάκι σου και με τα λόχεια. Πήγαινε για παπ και θα δεις.

Think Different
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο 40 μέρες απο το τοκετό που ήρθα σε ερωτική επαφή με τον άντρα μου ήταν οδυνηρή εμπειρία... Είχα και εγώ αίμα και πόνο μετά την επαφή αλλά οφειλόταν στα ράμματα...

 

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο 40 μέρες απο το τοκετό που ήρθα σε ερωτική επαφή με τον άντρα μου ήταν οδυνηρή εμπειρία... Είχα και εγώ αίμα και πόνο μετά την επαφή αλλά οφειλόταν στα ράμματα...

 

Ναι όντως η πρώτη φορά μετά τη γέννα πονάει λένε αν γεννήσεις φυσιολογικά (εγώ με καισαρική γέννησα). Και η μαμά μου την πρώτη φορά μάτωσε από τα ράμματα αλλά υποθέτω οτι η φίλη που άνοιξε το θέμα επειδή γέννησε πριν 4 μήνες ξαναήρθε αρκετές φορές σε επαφή.

Think Different
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μετά απο 40 μέρες απο το τοκετό που ήρθα σε ερωτική επαφή με τον άντρα μου ήταν οδυνηρή εμπειρία... Είχα και εγώ αίμα και πόνο μετά την επαφή αλλά οφειλόταν στα ράμματα...

 

εγω ποναω πολυ στον τραχηλο και καμια φορα βλεπω και λιγο αιματακι οχι κανονικο κεφε-ροζ.

εδω κ ενα μηνα εχουμε επαφες κια τις περισσοτερες φορες δεν αντεχω και τον σταματαω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...