Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Επιθυμητή Εγκυμοσυνη


Recommended Posts

Γεια σε ολες!!

Εχω ενα μωρακι 10.5 μηνων που θηλάζει φανατικά..Μέρα-νυχτά..Ειδικά νύχτα 4-5 φορές..Περίοδο δεν εχω.Παράλληλα θελουμε πολυ ενα νεο μωρακι συντομα.Τι μπορώ να κάνω χωρίς να κόψω το θηλασμό;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σου ζήσει το μωράκι σου και μπράβο που θηλάζεις φανατικά:D απο όσο ξέρω έχω ακούσει περιπτώσεις όπου μια μανούλα θήλαζε αποκλειστηκά το μικρό της ενώ ειχα και ταυτόχρονα επαφές με τον συζυγό της χωρίς προφυλάξεις και έμεινε έγκυος!απίστευτο και όμως αληθεινό δεν ξέρω πως έγινε αυτό!επίσης πολλές μαίες πριν πάρουν εξητήριο οι μανούλες απο το νοσοκομείο όπου γεννήσανε της ενημερώνουν πως εάν δεν θέλουν κάποια ανεπυθήμητη εγυμοσύνη θα πρέπει να πάρουν προφυλάξεις διότι ειναι πολύ δυνατόν να συμβεί ενώ θηλάζουν και δεν έχουν περίοδο!!!!!:P

Δεν υπάρχει ασχήμια στην εγκυμοσύνη διότι, δεν υπάρχει ασχήμια στη μητρότητα.!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ και η αδερφή μου μείναμε έγκυες με το που μς ήρθε περίοδος. Και οι 2 θηλάζαμε.

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...