Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Την φαντασια σας ζηταω που την εχετε μπολικη οπως εχετε αποδειξει..


ΜΑΝΩΛΙΑ

Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας,

είναι η πρώτη μου δημοσίευση κ θα ήθελα κ εγω με την σείρα μου να ρωτησω κατι... Σε λίγους μήνες θα γινω νονά....:cool:

Το όνομα της βαφτιστήρας μου θα είναι Ευριδίκη που θεώρω πολυ ωραίο ονομα... Υπαρχει κάποιο χαιδευτικο σε αυτο το όνομα?? Γιατι της μαμας δεν της αρεσει για τωρα που ειναι μικρουλι το κοριτσάκι μας, αν κ εγω εχω αντιθετη αποψη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρίκα?

Εϊναι το μόνο που μου ρχεται. Ίσως να υπάρχουν και άλλες κοπέλες με μεγαλύτερη φαντασία.

Πάντως ούτε σε εμένα αρέσει το Ευριδίκη, να σου πω την αλήθεια μου..

Με το καλό και πάντα άξια!

Kt0tp2.png NaAfp3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ δεν θα το χάλαγα γιατί συνήθως αν ξεκινήσεις με υποκοριστικό συνεχίζεις και με αυτό αλλά ένας πιθανός συνδιασμός θα ήταν το Έρα ή το Ρίκα με λίγη φαντασία.:P

Link to comment
Share on other sites

Oχι το ονομα ειναι της γιαγιας της κοπελας.. Επισης την γιαγια την φωναζουν Τίτη αλλα εμενα μου αρεσε κ το Ερρικα... Ευχαριστω πολυ παντως για τις απαντησεις σας..:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Oχι το ονομα ειναι της γιαγιας της κοπελας.. Επισης την γιαγια την φωναζουν Τίτη αλλα εμενα μου αρεσε κ το Ερρικα... Ευχαριστω πολυ παντως για τις απαντησεις σας..:rolleyes:

 

Και εγω ψηφιζω Ερρικα με χιλια !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...